Skocz do zawartości

e90 dołożone fotele m do czego jest ten przycisk


ada137

Rekomendowane odpowiedzi

witam własnie wymieniałem zwyskłe siedzienia na siedzenia od m-paka wszystko w manualu tak jak w poprzednich i wszystko normalnie chodzi... lecz w siedzieniach od m-ki zauwazyłem jedno ustawienie elektryczne

http://www.katalog-samochodow.pl/files/automobily/st1/4986/800x600_pl_PL/1326513784-bmw-3-e90-m3-6881.jpg

takie jak na zdjeciu pierwszy przycisk od kierownicy słabo widoczny na zdjeciu w samym rogu siedzienia na którym sa narysowane 2 strzałki

 

wszystko jest w manualu tylko ten jeden przycisk jest elektryczny sorka ze tak nieskładnie piszę lecz ciezko mi wyjasnic o jaki przycisk chodzi

 

 

wiec tak do czego on służy, i co zrobic by on chodził dzieki za pomoc i czekam na szybką odpowiedz ps siedzenia mam identyczne jak na foto lecz w manualu z tym jednym elektrycznym przyciskiem dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

własnie zobaczyłem ze jedna okrągła kosc jest nie podłaczona widzę że w srodku są dwa bolce tak jakby plus i minus moze sprobować od innego akumulatora podciągnąć prąc i sprawdzic czy chodzi czy moze cos sie stać z foletami co myślicie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zarejestrowani
Powiem Wam szczerze ze nigdy nie widzialem opcji programowania ani kodowania foteli, a siedze w tym troszke i wiekszosc modulow wyrznalem na wszystkie strony :norty:

b4c4c1867b858a60.jpg.30a4296d964cadcc5bbee45deeb1292d.jpg

OFICJALNY ZEWNĘTRZNY PARTNER BMW AG

Chiptuning Programowanie Carplay Kodowanie Diagnostyka BMW AOS

Tel. +48-790-465-462

https://www.facebook.com/Codemybimmer

https://www.instagram.com/codemybimmer

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Ja zakładałem do siebie fotele z M3 , w serii miałem zwykłe fotele bez żadnej elektryki

Fotele zakupione od M3 są w full elektryce z pamięciami , kodować nic nie trzeba było tylko instalacja koniczna była przeróbka , co niestety nie wiem bo zostawiłem to serwisowi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siema czyli do tej kostki trzeba plus i minus i to wszystko?

odczepić kość głowna? boje sie zeby mi nie wystrzeliło poduszek robiłeś cos takiego lub ktos z twoich znajomych? narazie wezme z innego akumulatora zasilanie lecz 2 przewody od siedzien sa w kolorze czarnym i nie wiem ktory plus ktory minus?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

już rozwiązany problem poprostu Trzeba było doprowadzić mase i zasilanie do kości głownej a nie do tej okrągłej( niewiadomo do czego ona wogole służy) wszystko chodzi jak powinno siedzenia sie pompują:D:P

 

ale mam jeszcze jedno pytanie zostały tam jeszce trzy przewody do podłączenia co jeszcze moze być w takich siedzieniach gdzie wszystko jest w manualu Tylko jest jeden przycisk od pompowania boków?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.