Skocz do zawartości

[520i] Sonda lambda dla Siemens DME

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
Już wiem o co chodzi. Powinienem mieć sondę 5V, a gość sprzedał mi 1V. Już zalutowałem starą, ale ona i tak nie chodzi :evil:

http://25.media.tumblr.com/tumblr_m9u4h0flHW1qarea0o1_500.gif

Posiadam sporo części z e34 na sprzedaż. Kompletny silnik M20B20.

GG: 12785321

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Sond się nie lutuje..

Jedynie możesz ją skręcić i złapać opaską termo-kurczliwą lub w jakiś inny sposób ale nie lutować.

Niestety z osprzętem siemensa możesz tylko założyć sonde siemensa. To jest tak zwana tytanowa sonda 5V podobne są montowane do Opli z silnikiem 1,8 2,0.

Niestety po rozkodowaniu wychodzi dokładnie jaką musisz mieć sonde i taka powinna być.

Orginał zaczyna się od ok 600zł w góre.

Ja mam założoną od Opla (krótszy kabel musiałem odciąć od poprzedniej sondy). Dobierająć musisz się też sugerować kolorem kabli.

 

Znalazłem coś takiego, myśle że się komuś przyda:

http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=15&t=61418

Opublikowano
Zamiennik NGK tez dziala. To jest chyba nawet to samo z tym ze bez znzczka bmw.
Opublikowano
  • Autor
Sond się nie lutuje..

Jedynie możesz ją skręcić i złapać opaską termo-kurczliwą lub w jakiś inny sposób ale nie lutować.

Niestety z osprzętem siemensa możesz tylko założyć sonde siemensa. To jest tak zwana tytanowa sonda 5V podobne są montowane do Opli z silnikiem 1,8 2,0.

Niestety po rozkodowaniu wychodzi dokładnie jaką musisz mieć sonde i taka powinna być.

Orginał zaczyna się od ok 600zł w góre.

Ja mam założoną od Opla (krótszy kabel musiałem odciąć od poprzedniej sondy). Dobierająć musisz się też sugerować kolorem kabli.

 

Znalazłem coś takiego, myśle że się komuś przyda:

http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=15&t=61418

 

Dzięki. Dlaczego sond nie wolni lutować? A te sondy opla są w podobnych cenach co BMW?

http://25.media.tumblr.com/tumblr_m9u4h0flHW1qarea0o1_500.gif

Posiadam sporo części z e34 na sprzedaż. Kompletny silnik M20B20.

GG: 12785321

Opublikowano
Jemu chodzi zapewne o sonde 5WK9. Ja bym uzywki nie bral. Trafi ci sie jakas z przepalona grzalka albo jakas wolna.
Opublikowano
  • Autor
5WK9 to normalne oznaczenie dla części Siemensa. Na sondzie mam numer OEM 11781730025 i właśnie oznaczenie o początku 5WK9

http://25.media.tumblr.com/tumblr_m9u4h0flHW1qarea0o1_500.gif

Posiadam sporo części z e34 na sprzedaż. Kompletny silnik M20B20.

GG: 12785321

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.