Skocz do zawartości

W dowodzie tylko 390L ?


straszny

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich, może ktoś zna temat dziwnego wpisu w dowodzie. Mianowicie mam na oku autko ale ma one w dowodzie wpisane D.1 BMW D.2 Puste i D.3 390L i tyle bez modelu itd, a to jest 335. W e46 mam wpis 320. Jak sądzicie normalne to jest, bez przypału? Sprzedawca twierdzi ze tak było w Briefie niemieckim i baba w urzędzie tylko tak mogła zarejestrować. Zna ktoś temat, miał taki przypadek, bo rozwinięcie tego skrótu liczbowego znam ale martwi mnie brak modelu :(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

390L to inne oznaczenie serii E9X - Seria 3, model E90 -> 390 .. tylko mi to L nie pasuje tu jakoś, L jak Limuzyna??

pozdrawiam

http://www.hostpic.org/images/75oie_1992258bREE92Wx_2_.png

Pomogę w mojej okolicy przy diagnozie,kodowaniu itp. Free of charge.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak to jest390l seria 3 typ e90 l limuzyna, mnie to bardzo nie przeszkadza tylko się martwię pózniej jak bym chciał sprzedać auto czy ktoś nie będzie kręcił nosem ze to nie jest to auto, choć jak dla mnie to auto ma być takie jak jest a w dowodzie to inna inszosc;) ludzie rożne rzeczy wymyślają i dlatego tez moje obawy, ale skoro nie jest to odosobniony przypadek wiec tak musi być faktycznie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To L to nie jest chyba określenie LIMUZYNA, bo w E61 miałem 560L mimo, że to kombi było. :)

Wszystko jest ok,ja posiadam E91 zarejestrowane w niemczech,mam tez oznaczenie w dowodzie 390l a dalej mam napisane "kombilimousine" takze wszystko ok :cool2: Posiadam bmw 320D kombi a dowodzie jest to opisane tak BMW 390L VU31 (Typ/Variante/Version)

Takze wszystko jest tak jak powinno a auto mozna prosto zidentyfikowac po numerze vin :D

pozdro

icon4.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Po prostu na przeglądzie niech Ci wpiszą model taki jaki masz i tyle. Jak będą mieli coś przeciwko to weź z ASO specyfikację po numerze VIN i to przedstaw na przeglądzie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po prostu na przeglądzie niech Ci wpiszą model taki jaki masz i tyle. Jak będą mieli coś przeciwko to weź z ASO specyfikację po numerze VIN i to przedstaw na przeglądzie.

No właśnie na przeglądzie gościu napisał 335i ale babka w urzędzie powiedziała że jest w briefie 390L i ją nie interesuje że diagnosta tak napisał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
To niech Ci wpisze 390L 335i na przeglądzie. Albo w ogóle olej temat i niech zostanie to 390L, co za różnica? Zostaw sobie kopię briefu i jak będziesz auto sprzedawał to pokażesz skąd taki zapis.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie doczytałeś na początku, ja chcę kupić takie auto w zasadzie to czekam na twardy dowód, i finalizacja. ale chciałem się upewnić czy nie będzie lipy później właśnie z odsprzedażą. Dziwi i zastanawia mnie fakt z czego wynika ten wpis w niemieckich dokumentach, dlaczego nie są one ujednolicone, dlaczego w niektórych autach jest jako 335 a w innych tylko 390l?

Już powili się uspokoiłem i oswoiłem z myślą że będę miał w dowodzie wpis BMW 390l :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.