Skocz do zawartości

E34 TDS Touring-urządzenie POD kierownicą


drumpit

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanko. Co to za urządzenie przypominające starodawny malutki głośnik,które znajduje się pod kolumną kierownicy po lewej stronie. Ostatnio zdejmowałem panel pod kierownicą i musiałem wyjąć wtyczkę z owego czegoś(wtyczka jest od strony "bebechów"). Po ponownym złożeniu auto nie chciało zapalić. Poruszyłem więc tą wtyczkę(ponownie rozkręcając panel) i beemka zaskoczyła. Czy to zbieg okoliczności,czy tamta wtyczka mogła mieć związek z zapłonem?Pytam,bo jestem przed urlopem i nie wiem,czy zawracać głowę mechanikowi... Auto musi palić :oops: Edytowane przez drumpit
Nic nie stuka nic nie puka...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie o to mi chodzi. Albo były różne wersje... U mnie w każdym razie wygląda to inaczej,choć zaczepy i wielkość podobna. Źle się wyraziłem w tytule. To coś znajduje się mniej więcej w okolicy kolana kierowcy,tzn. nad nim. Jest umieszczone na panelu pod kierownicą,a nad nogami kierowcy. Może ma to związek z pompą paliwa...nie mam pojęcia,bo mechanik ze mnie jak z koziej dupy trąba :mrgreen: W każdym razie od tego zdarzenia odpaliłem auto już 3 razy na kompletnie zimnym i zaskoczyło normalnie. Pozdro!
Nic nie stuka nic nie puka...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napewno o to chodzi, a ja podlaczajac sie do tematu ostatnio zamontowalem takowy gong ale znalazlem tylko jedna wtyczke ta z 4 kablami, i teraz mam tak ze jak przekrece stacyjke na pierwszy poziom to jest dzwiek, za co odpowiedzialna jest ta druga wtyczka z 3 kablami???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.