Skocz do zawartości

Ile trzeba zapłacić za ładne 328 Coupe?


arek_27

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Kilka dni temu byłem oglądać 328 E46 Coupe. Kosztował niecałe 26 tyś, 1999, skrzynia manual, w ogłoszeniu ładne auto. Na miejscu powiem tak:

- maska po jednej stronie inna szpara niż po drugiej

- błotnik przedni lewy na rancie pod spodem rdza

- błotnik przedni prawy pofalowany pod spodem

- dwa tylne błotniki na rantach niewyraźne, jakby było coś robione

- felgi 19" niby są ale ranty wielokrotnie "przetaczane" o krawężnik, żeby było ładnie to trzeba by oddać do regeneracji

- klapa bagażnika na rogu: rdza

 

Czy za te pieniądze nie można oczekiwać ładnego E46?

 

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Bardzo niewiele jest ciekawych 328/330CI więc sprzedawcy to wykorzystują niestety :? trudno powiedzieć czy cena ok, zależy jakie wyposażenie, jaki przelot (ten prawdziwy oczywiście). Trochę musiałbyś zainwestować i mogłoby to być ładne autko. Sprzedawca pewnie trochę opuści i po naprawach wyszłoby już całkiem spore 30 tyś :roll:

Mój czarnuch

Drugi czarnuch-540i

E32 740IL

Kupię do e46 sedan przedlift:

- maskę cosmosschwarz 303

- osłonę dźwigni automat 51167059413 ("-" do przodu)

- listwę spryskiwaczy mgłowych polift (303 cosmosschwarz)

Najlepiej Dolny Śląsk, tel. 782-784-200.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo niewiele jest ciekawych 328/330CI więc sprzedawcy to wykorzystują niestety :? trudno powiedzieć czy cena ok, zależy jakie wyposażenie, jaki przelot (ten prawdziwy oczywiście). Trochę musiałbyś zainwestować i mogłoby to być ładne autko. Sprzedawca pewnie trochę opuści i po naprawach wyszłoby już całkiem spore 30 tyś :roll:

 

no tak ale co zrobić z takimi błotnikami? Tylko wyciąć i wstawić nowe. Koszt przednich wszystkich 4-rech to jakieś 3000 zł + wstawienie drugie 3000 zł. A maska i klapa bagażnika? Tego już nie da się zrobić żeby było dobrze...

 

Jakby ktoś chciał to:

 

link do ogłoszenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Załóż wątek tutaj:

viewforum.php?f=44

Będzie dla potomnych, najlepiej ze screenem oferty ze zdjęciem, jeśli jeszcze jej tam nie ma oczywiście, chociaż nie kojarzę :roll:

Masz rację trochę się uzbiera, ale musisz brać pod uwagę, że to 99r. i ciężko będzie znaleźć igiełkę nawet za 30 tysi.

Mój czarnuch

Drugi czarnuch-540i

E32 740IL

Kupię do e46 sedan przedlift:

- maskę cosmosschwarz 303

- osłonę dźwigni automat 51167059413 ("-" do przodu)

- listwę spryskiwaczy mgłowych polift (303 cosmosschwarz)

Najlepiej Dolny Śląsk, tel. 782-784-200.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zalezy od roku i przebiegu auta mysle ze lekko ponad 30tys.wczoraj patrzylem na 330ci z roku 2003,2004 coupe z przebiegami 188 i 230tys i kosztowaly jakies 37 tys ze skrora z m pakietem sportowymi fotelami ale bez sterowania elektrycznego. jak widac na allegro bardzo tego malo jest.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj przypadkowo byłem na giełdzie w Ciechanowie szukać kobiecie wozidła i powiem tak... Była czarna e46 coupe 320CD z 2003/04r. za 25tys zł. Więc można? Można... ale jak odpalił silnik to booooziu kochana. Traktor ciszej i równiej chodzi... Wyposażenie? Dobrze, że klima w standardzie bo i szyby na kolbki... Blacharsko - składak.
Jak kraść to miliony...jak jeździć to BMW!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tymi 25 tysiami to lepiej jechac na Germany i tam szukac niedobitego sprzetu :wink: i jeszcze pewnie zostanie na dobra imprezke by auto sluzylo :cool2:

"Bokiem Mijam Wszystkich " :D Bawarski Motor Warczy i Bardzo Mocno Wymiata

Moja bestia ;) http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=159&t=196786

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Szczęściarz :8) jak widzisz kolega oglądając takie za 26 tysi rozczarował się, tyle, że to był chyba komis.. :roll:

Mój czarnuch

Drugi czarnuch-540i

E32 740IL

Kupię do e46 sedan przedlift:

- maskę cosmosschwarz 303

- osłonę dźwigni automat 51167059413 ("-" do przodu)

- listwę spryskiwaczy mgłowych polift (303 cosmosschwarz)

Najlepiej Dolny Śląsk, tel. 782-784-200.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja także byłem w komisie ;p

Auto 328 Coupe Granatowy Metalik w bananowych skórach,187000 przebiegu,niby w pełni sprawna i nie bita . Po przyjeździe do komisu na pierwszy rzut oka - maska krzywo dolegała i grille były tak jakby nie od tego auta,na tylnym błotniku zacieki od malowania,nadkola plastikowe chamsko przykręcone do błotnika blachowkrętami,siłowniki bagażnika nie trzymały.

Właściciel nie mógł otworzyć maski bo puścił tylko jeden zamek i to po ciągnięciu linki kombinerkami !!!! centralny nie otwierał z pilota tylko się siedzenie przesuwało ;p Po odpaleniu i rozgrzaniu autka,wyruszyłem na TEST Drive , sam bo szef komisu nie mógł wsiąść bo centralka nie otworzyła drzwi ;p W aucie coś przy hamowaniu pukało,silnik w stanie dobrym,ale zawias wytrzaskany na maxa . Kiedy wróciłem z przejażdżki zaparkowałem autko,zgasiłem a para poszła z silnika ;p Okazało się,że chłodnica była chyba mega dziurawa bo na wjeździe zostawiłem 15 metrowy ślad płynu chłodniczego . Wyśmiałem właściciela,że co za szrot sprowadził i odjechałem szczęśliwszy o nowe doświadczenie , i dodatkowo upewniłem się,że chcę ten egzemplarz który jako pierwszy byłem obejrzeć . Teraz już jestem po naprawie przekaźników centralnego zamka,po ułożeniu bezpieczników na swoich miejscach,wymianie filtra powietrza i kabinowego oraz po zmianie oleju na Castrol GTX 0W40 . Zobaczymy jak będzie dalej ale jak na razie jest wszystko dobrze.... Za 19600 ;)

 

I taka rada ode mnie - nie kupować w komisie tylko od osoby prywatnej - nie dość że stan auta będzie bardziej wiarygodny to i lepiej jest dać zarobić takiej osobie a niżeli komisowi . Mogę zapytać skąd kolega poszukujący autka jest ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobacz sobie na stronie Mobile.eu ja bym radzil kupic a Niemczech pewnosc jest jakas ale nie od Turka z komisu bo jak ma warsztat kolo komisu to tez klepia i cuda robia widzialem na wlasne oczy najpewniej to od Niemca. na allegro jest Coupe z roku 2005 pisze ze od fanatyka marki tylko ze stala za 35tys a teraz juz za 30 troche dziwne bo auto w pelnej opcji a 5 tys spuscic na aucie to troche dziwne
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak kolega @skols003 radzi. Ale weź pod uwagę, że kupując od Niemca w stanie bdb auto, zapłacisz spoooro. Do tego koszta opłat w PL i auto wychodzi połowę drożej niż "podobne" kupione w PL. Wejdź na mobile.de i zobacz ceny. Euro jest obecnie za drogie...

 

Sam mam e46 kupione od Niemca, bo liczył się stan i pewność zakupu, ale euro było wtedy (3 lata temu) tanie. Dzisiaj to mogę podpowiedzieć tylko tyle, żebyś polował na oferty forumowiczów z różnych forów BMW. I nie chodzi mi o auta "wczoraj" sprowadzone, które są ciągle zamieszczane. Reszta to loteria...

Jak kraść to miliony...jak jeździć to BMW!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
bo nie rozumiem jak bmw 530d e60 z roku 2003 moze bycsprodadzone i oplacone w polsce i kosztowac taniej niz w niemczech to z ilu aut bylo skladane z 5 lub wiecej.lepiej sie dobrze rozejzyj, jak jestes ze slaska polecam firme ...... z tychow na priv jak cos pisz sprowadzaja auta za 1200zl na lawecie jedziesz z nimi ogladasz widzisz co kupujesz za clo placisz 60procent mniej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szukaj na mobile.de albo autoscout24.pl wpisujac na auto scout kraj niemcy z ktorego chcesz wyswietlone propozycje. kupuje lepiej za granica bo w PL to mozesz dostac naprawde straszny egzemplarz... ja swoja maskotke kupilem wlasnie w de z czego jestem bardzo zadowolony:) zreszta jesli masz 26 tys. doloz z 4 i za 30 razem z rejestracja pierwszym przegladem i oplatami oc wyjdziesz na czysto bez wkladu finansowego :) zawsze mozesz jechac do stacji diagnostycznej zaplacisz okolo 150 euro ale bedziesz mial samochod przewertowany i wlasciwa pewnosc czy warto zakupic ta becie ktora sobie upatrzysz. powodzenia w szukaniu pzdr!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.