Skocz do zawartości

E60 Pokrowiec na BMW


CASH

Rekomendowane odpowiedzi

witam

Panowie chcialem was prosic o opinie!!! Chodzi o to ze swoją Bunie trzymam na podwórku przed domem :( . I tu zaczyna sie problem bo wiadomo jak na podwórku dzieciaki biegają z kijami rzucają kamieniami ( wlasnie dzisiaj rzucili mi na maskę kamieniem!!!!( efekt lakier zdarty do blachy) nie wspomnie juz o kopaniu piłki po autach, sąsiadce która jeździc nie umie i rysuje wszystko jak leci!!! Jest jeszcze pies sąsiadki ktory z kijem w paszczy biega miedzy autami, a ja mam szczescie ze załatwia moje :mad2: ] KOSZMAR!!! Pomyślalem o pokrowcu na to auto w nadziei że może troche unikne dalszego katowania auta, ale opinie na temat pokrowców są podzielone dlatego chcialem was koledzy prosic o wypowiedz na ten temat!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że pokrowiec do codziennego użytku, średnio się sprawdzi. Pomysł, że jeśli auto będzie zakurzone, to za każdym razem jak będziesz zakładam pokrowiec, będziesz rysował auto, w jakimś stopniu. Nie masz jakiegoś parkingu strzeżonego/ogrodzonego w pobliżu?

z pozdrowieniami

bArT


Matematyka to nie ma technika, moja tematyka matematyki nie dotyka. / k44

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pokrowiec na codzień się nie sprawdzi.... poza tym BMW będzie wyglądać jak Syrenka lub duży Fiat w latach 80tych (sąsiad miał jeszcze Zaporożca pod pokrowcem :) )

Na poważnie - wiem że to przykre jak auto obiją ale pewnych rzeczy nie unikniesz ... choćby poprzez wyjazd do marketu i stawanie na ostatnim miejscu... zawsze się ktoś przypląta... i obije czy zrobi wgniotkę.

Minimalizacja(nie mylić z wykluczeniem) ryzyka to garaż lub parking strzeżony lub nie - ważne że za jakimś ogrodzeniem gdzie dzieciaki nie biegają a psy z kijami nie szaleją...

Kiss French. Wear Italian. Drive German.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Skorzystam że jest taki temat, bo poszukuję pokrowca na E61. W przyszłym tygodniu wyjeżdżam Do Chorwacji i potrzebuję ochrony przed żywicą i słońcem. Może ktoś z was zna namiary na firmę, która sprzedaje pokrowce niewymagające przeróbek. Będę wdzięczny za odpowiedzi. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze pytanko ale nie zwiazane z pokrowcem a nie chce zakladac nowego tematu zeby nie zasmiecac forum!!! Mialem wymieniany sterownik poduszki powietrznej w moim aucie. Teraz po przekreceniu zapłonu pokazuje mi sie komunikat o restarcie system a po podłaczeniu auta do komutera wychdzi blad nie poduszki powietrznej tylko blad numeru nadwozia ktorego nie mozna usunac. Mozecie mi podpowiedzieć jak to naprawić???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.