Skocz do zawartości

maglownica bez wspomagania e36


oziozikov

Rekomendowane odpowiedzi

Witam jakis czas temu nabylem BMW e36 92 rok i mam nastepujacy problem otoz sa luzy w ukladzie kierowniczym, osoby bardziej wykwalifikowane (czyt. mechanik) stwierdzil ze magiel do wymiany i tu pojawia sie problem otoz nie wiem gdzie moglbym dostac taka maglownice do e36 316 m43 tylko BEZ WSPOMAGANIA, prosze o pomoc poniewaz poszukiwania na wlasna reke nie przyniosly zadnych efektow. Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Też mi się wydaje że nie ma e36 bez wspomagania. Czy Ty kolegam na pewno nie masz wspomagania,czy po prostu nie stać CIę na naprawę przekłądni ze wspomaganiem? Bo z tego co pamiętam to e36 było na 99 procent zawsze ze wspomaganiem. Po za tym W tym roku powinień być motor M40 a nie m43, wiec albo coś pomyliłeś lub masz motor po Swapie.

A na sam konieć wysienka, popraw tytuł, bo moderatorzy są ostatnio bardzo chętni do zamykania źle zatytułowanych tematów.

 

PZDR>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Hmmm, ale w ofercie TRW jest wersja bez wspomagania. To cyba jakieś golasy totalne musiałby byc.....i tylko z poczatku produkcji...

 

PZDR>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mi się wydaje że nie ma e36 bez wspomagania. Czy Ty kolegam na pewno nie masz wspomagania,czy po prostu nie stać CIę na naprawę przekłądni ze wspomaganiem? Bo z tego co pamiętam to e36 było na 99 procent zawsze ze wspomaganiem. Po za tym W tym roku powinień być motor M40 a nie m43, wiec albo coś pomyliłeś lub masz motor po Swapie.

A na sam konieć wysienka, popraw tytuł, bo moderatorzy są ostatnio bardzo chętni do zamykania źle zatytułowanych tematów.

 

PZDR>

kolega jak się nie znasz to nie gadaj ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Przeczytaj dwa posty niżej i zobacz moją malą poprawkę.... :)

Jesli chodzi o silnik, fabrycznie nie było m43 w 92 roku, to jest pewnie jak wschód i zachód. Wiec pewnie kolega ma jakiegoś swapa.

 

PZDR>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Raz że rece odpoczną, dwa to lepsze bedzie prowadzenie samochodu, szybcie reaguje na ruch kierownica. Fakt, musisz trochę wyłożyć, ale jeśli Twoja i tak jest na śmietnik to już nie bedziesz musiał dołożyc dużo (uzywana pompa od 100 do 250, zestaw przewodów raczej do 200-250 plus przekładnia, może być używana, ale zawsze lepiej nowa).

 

PZDR>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

silnik mial zmieniany jak widac po VINie

Art.

 

Wartość

Numer podwozia WBACA11040AJ16615

Kod typu CA11

Typ 316I (EUR)

Typoszereg E E36 (4)

Seria 3

Rodzaj konstrukcji LIM

Układ kierowniczy LL

Drzwi 4

Silnik M40

Pojemność skokowa 1.60

Moc 73

Napęd HECK

Skrzynia biegów MECH

Kolor TIZIANROT (315)

Tapicerka (0465)

Data prod. 1992-06-25

 

Składanie Wyposażenie

Kod

 

Nazwa (interfejs)

 

Nazwa (ETK)

S210A ANTI-BLOCKIER-SYSTEM ( ABS ) Dynamiczny ukł. przeciwpoślizgowy

S301A DIEBSTAHLWARNANLAGE MIT ZV Autoalarm

S680A RADIOANTENNE MANUELL Antena radiowa ręczna

S687A RADIOVORBEREITUNG Instalacja radiowa

L811A BELGIEN-AUSFUEHRUNG Wersja krajowa Belgia

S848A ERWEITERTER KABELBAUM Rozszerzona wiązka kabli

S899A EXPORT-FAHRZEUG optyczne podawanie sygnałów do DWA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Nie ma co dyskutować bez sensu. Kolego o nowej bez wspomagania zapomnij, bo jest tylko z TRW i nie jest tania. Ogólnie cieżki temat. Poszukaj jakieś używki lub jak już wspomnieliśmy uzbieraj sobie na wspomaganie i na pewno bedziesz zadowolony...

 

PZDR>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Linka nie podam, po w pracy w sklepie motoryzacyjnym gdzie pracuję znalazłem z ofercie takie coś....

 

PZDR>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cena nowej przekładni bez wspomagania TRW to koszt ok 500 zł, jest ona dostępna tylko na specjalne zamówienie, no i oczywiście musisz zdać starą.
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>><<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cena nowej przekładni bez wspomagania TRW to koszt ok 500 zł, jest ona dostępna tylko na specjalne zamówienie, no i oczywiście musisz zdać starą.

 

 

Mam do sprzedania cały zestaw pompe+maglownica+przewody za 500zł

>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>><<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.