Skocz do zawartości

E90 Avery Dark Gray | Sesja z i8 str. 43


fatgrandma

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 647
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

hehe chetnie, ja bede mial wolne to wpadne:D

Bo niektorzy z krakowa juz wiedza ze ja niezly pracus jestem ;)

Ojtam ojtam, przwioze ci laptopa to sobie bedziesz pracowal a ja bede sobie nagrywal M3 ;)

 

Mega filmik :cool2: :cool2: :cool2:

Mnie się bardzo podoba, szczególnie to ujęcie wolno toczącej się felgi. Pięknie. :lol: Masz talent. Czekam na więcej! :mrgreen:

Dzieki. Mega nie jest, ale trening czyni mistrza. Napewno teraz czesciej beda jakies filmiki.

 

Super filmik, miałem okazję przyjrzeć się lepiej Twoim felgą;)

Dzieki. No i jak wyglada? Ujdzie? :)

 

No ładnie. Ujęcia przemyślane i pachnie tutaj nawet ujęciami reklamowymi samochodów- takie lubimy.

 

Tak jak wspomniałem wyżej - zbieramy dobre fury i jazda robić film :8)

Niedlugo zaloze temat zeby sie zkoordynowac jakos.

 

Filmik fajny :cool2: Te fele robią wrażenie :8) Ogólnie auto też.Najlepiej zrobić Ogólnopolski zlot i w tedy zrobić filmik ,

fajnie by było..

Dziekuje. Tak jak pisalem wyzej. Cos sie wymysli.

 

Dobra robota, myślałem, że coś na końcu pie#$%^ ;) bo napięcie było do ostatniej sekundy :) :cool2:

 

Pzdr.

Dzieki. Obiecuje ze w nastepnym bedzie przynajmniej ogien z rury wydechowej ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zajefajny film, zmotywowałeś mnie :)

Oprócz dobrych ujęć, przyjemnie też dobrany jest filtr kolorystyczny. To jakiś gotowiec?

Dzieki. No to do czegos filmik sie przydal ;). Ani w photoshopie, ani w after effects nie uzywam gotowcow, moze to glupie, ale wtedy mi sie wydaje ze nie zrobilem tego ja tak naprawde. Moge spytac jakiej uzywasz lustrzanki? Ja mam starego Nikona - pierwszego ktory nagrywal filmy (nawet nie ma opcji nagrywania w 1080p, jest tylko 720p) i chcialem zmienic. Po glowie chodzi mi Sony Alpha A57 z racji ze nagrywa do 60 klatek/sekunde przy rozdzielczosci 1080p.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie lepiej już w jakąś konkretną kamerkę zainwestować :wink:

 

W sensie nie w lustrzanke tylko w typowa kamere do filmow? Mysle ze nie. Lustrzanki genialnie spelniaja swoja role jako kamery do filmow. Moja akurat ma ponad 5 lat wiec nie jest dobrym przykladem. Co do sony to oprocz telewizorow to nie lubietej marki, ale i dane techniczne, i wyniki testow robia bardzo dobre wrazenie.

 

Chyba ze chodzilo ci o lustrzanke z wyzszej polki (1000 euro +) to pewnie by bylo lepiej, ale z nie profesjonalnym zakresie, w ktorym ja sie poruszam nie ma takiej potrzeby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Choćby taka sony HDR ;

z rozmiarem obrazu: maks. 5.3 megapiksela (16:9; 3072 x 1728); 4.0 megapiksela (4:3; 2304 x 1728)

Format filmu: HD: MPEG4-MVC / H.264 AVCHD 2.0 STD: MPEG2-PS

Dźwięk: Dolby Digital; 2 kanałowy myślę że to wystarczy ,ale jak jesteś przyzwyczajony do lustrzanki to pewnie będzie dla Ciebie lepsza :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem w porownaniu do takich kamer lustrzanka ma same plusy:

 

+ Mozliwosc nagrywania filmikow i robienia przyzwoitych zdjec (w wiekszej rozdzielczosci niz te podane wyzej)

+ Mozliwosc manualnego fokusowania (co umowzliwia takie ujecia jak w moim filmiku z kierownica lub folia carbonowa)

+ Mozliwosc wymiany objektywu (co pozawala praktycznie zupelnie zmienic charakterystyke nagrywanego materialu - od makro do tele - wszystko moge zrobic jednym sprzetem)

+ Mozliwosc nagrywania przy 60 klatkach na sekunde (Sony Alpha 57 - co umozliwia zwolnienie ujec do 25 klatek na sekunde (obraz pozostaje plynny) - a zarazem jest wolniejszy od oryginalu o prawie 2,5 raza)

+ Mozliwosc ustawienia sekwencji zdjec w odstepie x sekund do robienia takich rzeczy jak na filmiku ponizej:

http://www.youtube.com/watch?v=PWzpIsHrV7U&feature=player_detailpage

 

Moim zdaniem w zakresie amatorskim do semi-profesionalnym zwykle kamery stracily swoja racje bytu. Co innego profesionalny sprzet, ale w tym wypadku mowimy juz o zupenie innym zakresie cenowym (blizej ceny mojego E90 niz takich kamer ktorych specyfikacje podales)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem zamiar kupić kamerkę jakaś ,ale lepszym rozwiązaniem będzie jednak lustrzanka choćby dlatego że robi 100razy lepsze zdjęcia.aniżeli kamera

Fatgrandma przyczyniłeś się do tego :cool2: :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego, co mi wiadomo, to większość teledysków w Polsce kreconych jest lustrzanką. Ja tez uważam, że to rozwiązanie daje więcej możliwości :cool2:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem zamiar kupić kamerkę jakaś ,ale lepszym rozwiązaniem będzie jednak lustrzanka choćby dlatego że robi 100razy lepsze zdjęcia.aniżeli kamera

Fatgrandma przyczyniłeś się do tego :cool2: :D

Jak najbardziej sluszna decyzja ;)

 

Z tego, co mi wiadomo, to większość teledysków w Polsce kreconych jest lustrzanką. Ja tez uważam, że to rozwiązanie daje więcej możliwości :cool2:

Oprocz tych na PoloTV ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Wczoraj moj synek skonczyl roczek i stwierdzilismy ze najwyzsza pora zeby zaszczepic w nim pasje ;)

 

http://666kb.com/i/ce0j11poqzdcog8ce.jpg

 

http://666kb.com/i/ce0j37h4zdre46af2.jpg

 

http://666kb.com/i/ce0j3f6dl6j4ysgu6.jpg

 

Teraz mlody ma lepsza fure od taty ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I prawidłowo, od małego na całego :cool2:

:mrgreen:

 

Świetny! Sama bym taki chciała :D Na pewno w przyszłości sprawie synkowi taka furę (w sumie córce też by mozna) :mrgreen:

Musze przyznac ze tez sie troche pobawilem ;)

 

Świetny prezent!

 

Jaki profil opony? Wygląda na niezłą glebę... Oby nie za twardy był :8)

Na szczescie parkiety i wykladziny sa rowne, wiec nie powinno byc problemow. Zastanawiamy sie nad zmiana felgi na Z-Performance ;)

 

A tak w ogóle to dopiero teraz skojarzyłam - tekst w Twoim podpisie jest z "let her go" Passanger? :D

Nie. Moj podpis byl przed piosenka, a tekst jest z ktoregos z filmikow chlopakow z FORMAT67 (jak ktos nie zna to polecam ich filmy - najwyzsza polka i oni bardzo spoko - http://vimeo.com/format67/videos ... wiekszosc to scena samochodow japonskich, ale jest nawet cos o E92

)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie. Moj podpis byl przed piosenka, a tekst jest z ktoregos z filmikow chlopakow z FORMAT67 (jak ktos nie zna to polecam ich filmy - najwyzsza polka i oni bardzo spoko - http://vimeo.com/format67/videos ... wiekszosc to scena samochodow japonskich, ale jest nawet cos o E92

)

 

Genialny jest ten filmik! Na pewno przejrzę sobie pozostałe. No i.. laski za kierownicą. :mrgreen: Przynajmniej w niektórych momentach :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.