Skocz do zawartości

prośba o ocenę samochodu BMW E-60


Rekomendowane odpowiedzi

WITAM

 

Znalazłem dość ciekawe ogłoszenie a mianowicie to: http://moto-ipoos.otomoto.pl/bmw-530-xdrive-C24761347.html

czy ktoś miał styczność z firmą Polska Organizacja Odzysku Stolica?? Ceny aut u nich to jakieś grosze. wie ktoś jak to działa i skąd pochodzą te samochody i czy można je rejestrować??

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że powinieneś u nich zaliczkować auto a wszystkiego się dowiesz :duh:

Niema starych BMW, są tylko zaniedbane :(

Archiwum moich poprzednich BMW http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=26&t=107364

Obecne e60 http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=155&t=298589

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nigdy nie kupowałem auta na zaliczki i nigdy nie kupie. Płace kase i odjeżdżam samochodem. Co do cen to pewnie że są realne. Mój sąsiad kupuje samochody od urzędu celnego niemieckiego i za śmieszne pieniądze. Fakt fury to nie są i zazwyczaj uszkodzone ale jak komuś to nie przeszkadza to luzz. W zeszłym tygodniu kupił golfa IV 2002 rok w dieslu i za 4k (do wymiany drzwi pasażera). Alusy zamienił na blaszaki i za 9k poszedł bez problemu. Oczywiście z jego zarobku 1/3 idzie do pana który informuje o autku. Kupuje też samochody od policji niemieckiej no ale całe auto zazwyczaj do lakierowania idzie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli masz budżet 30k i chcesz e60 to proponuje zainteresować się tą ofertaKLIK

30k to mało za auto w którym zastosowano tak nowatorskie rozwiązania blacharsko-lakiernicze.

http://www.lastfm.pl/user/lolcatiero - aktualnie słucham:

http://lastlabs.pl/musicbar.php?username=lolcatiero&color=red&unicode=no


Pozdrawiam, Michał.

Znany również jako delano @E46Forum.PL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mówią że w angli taka bieda a tu proszę :D samochody darmo rozdają :D Zapytałem się czy mogę przylecieć i zapłacić na miejscu i odebrać autko osobiście ciekawe co odpowiedzą.

 

Poniżej odpowiedzieli mi na zapytanie skąd te auta biorą itp.... (oczywiście odpowiedź dostałem już przetłumaczona :) )

:norty:

"Dear Customer,

I am Michael Bonn from Motor Vendors Limited.

The vehicle that you are interested in, it was under a leasing contract at Motor Vendors Limited, but the owner was unable to pay his monthly installments to our company, so we have take back the possession of this vehicle.

Now we are selling it at the price listed, to recover the remaining debit of the leasing contract and this is the final price of this vehicle with no other liabilities (debts) or hidden taxes to our company.

The vehicle is European version with the steering wheel original on the left side, in excellent condition, never involved in accidents.

It will come with service book, all documents required for registration and 6 months warranty from our company.

We have our own Logistics Division and we offer you very attractive delivery services at reasonable rates (only fuel and highway fees). In order to minimize the costs of this transaction, we are billing only fuel and highway fees. Please tell us your exact location in order to give you the exact amount you must pay for delivery.

Given that this is our first transaction, we prefer to use Allegro transactions to make sure that you'll get your vehicle and we will get the money in a safe way.

For more details how the transaction will take place, please call us at the phone number below or just reply to this e-mail.

Thank you for your interest !

 

 

Szanowni Państwo,

Jestem Michael Bonn z Motor Vendors Limited.

Pojazd że jesteś zainteresowany, to na podstawie umowy leasingu w C Motor Vendors Limited, ale właściciel nie był w stanie płacić swoich miesięcznych ratach do naszej firmy, dlatego też odebrać w posiadanie tego pojazdu.

Teraz sprzedajemy je w podanej cenie, w celu odzyskania pozostałego zapłaty z tytułu umowy leasingu i jest to ostateczna cena tego pojazdu bez żadnych innych zobowiązań z długów) i podatków ukrytych w naszej firmie.

Pojazd jest europejska wersja z kierownicą oryginalnego po lewej stronie, w doskonałym stanie, nigdy nie uczestniczy w wypadkach.

Wejdzie ona w Książka serwisowa, wszystkie dokumenty wymagane do rejestracji i 6 miesięczną gwarancję naszej firmy.

Posiadamy własne Logistykę i oferujemy bardzo atrakcyjne usługi kurierskie po rozsądnych cenach w jedynym paliwem i autostrad opłaty). W celu zminimalizowania kosztów tej transakcji jesteśmy rozliczania tylko paliwa i opłat na autostradzie. Prosimy o podanie dokładnej lokalizacji, aby dać Ci dokładną kwotę musisz płacić za przesyłkę.

Biorąc pod uwagę, że jest to nasza pierwsza transakcja, wolimy używać Allegro transakcji upewnić się, że dostaniesz swój pojazd i dostaniemy pieniądze w bezpieczny sposób.

Więcej szczegółów w jaki sposób transakcja odbędzie się, proszę zadzwonić pod numer telefonu poniżej lub po prostu odpowiedzieć na ten e-mail.

Dziękujemy za zainteresowanie!

* Google Tłumacz.

Regards,

Michael Bonn

Motor Vendors Limited

* NI073074 *

Moore & Grimley, 26 Carleton St.

Portadown, BT62 3EP

United Kingdom

Fax +44 28 38140016

Tel +44 79 80775052"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
WITAM

 

Znalazłem dość ciekawe ogłoszenie a mianowicie to: http://moto-ipoos.otomoto.pl/bmw-530-xdrive-C24761347.html

czy ktoś miał styczność z firmą Polska Organizacja Odzysku Stolica?? Ceny aut u nich to jakieś grosze. wie ktoś jak to działa i skąd pochodzą te samochody i czy można je rejestrować??

 

Pozdrawiam.

Zalatw VIN i popraw tytul :duh:

viewtopic.php?f=44&t=72889

pozdrawiam

Paweł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwie się, że ludzie w ogóle interesują się takimi ogłoszeniami ........... :| .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.