Skocz do zawartości

[e87] Montaż górnego schowka


ronf1

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 miesiące temu...
  • Moderatorzy

Potrzebuje szybkiej odpowiedz czy mając do tej pory deskę bez navi ani schowka mogę założyć nową deskę ze schowkiem bez większych przeróbek?

Tak. Trzeba tylko zwrócić uwagę na rok, po faceliftingu materiał, z którego jest wykonana deska różni się od tego przed LCI. I trzeba zwrócić uwagę na dolną część deski, do której wkłada się radio - tam też są drobne różnice, które mogę uniemożliwić montaż (jeśli dobrze zwróciłem uwagę to różnica jest także między LCI i pre-LCI - w LCI ta obudowa jest szersza). Można to jednak rozwiązać przez oddanie starej i nowej deski do zakładu zajmującego się spawaniem plastiku. Oni potrafią odczepić tą dolną cześć mocowania radia od górnej i "zespawać".

A drugie pytanie czy rozmiar dziury na schowek i na navi jest taki sam?

Pewności nie mam, ale na 90% rozmiar jest taki sam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Moderatorzy
Jestem prawie pewny że tak - kiedyś planowałem coś takiego. Powinno być gdzieś oryginalnych częściach - pewneie w dziale wiązek.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • 3 miesiące temu...
  • 5 miesięcy temu...
  • 3 miesiące temu...

kolego szablonu od nikogo nie dostaniesz.

To jednorazowy produkt naklejany na deskę. Zresztą też niezbyt dokładny.

 

Wzornik otworu możesz sobie zrobić sam jeżeli masz ten schowek.

A jak go przymierzyć no to tylko po moich zdjęciach możesz się zorientować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że ideą było zrobienie schowka... ale aż ciśnie się na myśl czy przy takiej "rzeźbie" nikomu nie przyszło do głowy aby wstawić tam ekran nawigacji i całej reszty z tym zwiazane. Ale może do takiej operacji trzeba mieć zamontowany fabrycznie jostick " idrive"...
Na RTV znam się dobrze (moja branża ) lecz na samochodach, to jakby dziewica prowadziła blog o sexie :-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Schowek kosztuje grosze a nawigacja ori to pewnie minimum 3000 trzeba wydać. Można pewnie wcisnąć jakiś chiński tablet, który będzie 3 razy bardziej funkcjonalny, niż ori radio za max 2000. Ale to nadal kupa kasy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Schowek kosztuje grosze a nawigacja ori to pewnie minimum 3000 trzeba wydać. Można pewnie wcisnąć jakiś chiński tablet, który będzie 3 razy bardziej funkcjonalny, niż ori radio za max 2000. Ale to nadal kupa kasy.

 

Jasne. Teraz rozumiem...

Na RTV znam się dobrze (moja branża ) lecz na samochodach, to jakby dziewica prowadziła blog o sexie :-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.