Czy u Was klapka jest zablokowana kiedy wlaczy sie centralny zamek przy ruszaniu? U mnie niestety nie, pomijajac ze mam zepsuty mechanizm samej klapki, to na zakretach lubi sobie 'fruwac' ta klapka. Chce sie tylko upewnic czy poza mechanizmem domykania tej klapki, jest jakis blad ktory powoduje niedomkniecie bolca blokady klapki przy centralnym zamku. Dodam ze uruchomiony centralny zamek z pilota blokuje klapke.