Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Na wstepie witam wszytkich forumowiczow,jestem tu nowy jednak chyba i na mnie przyszedl czas zeby zakupic jakies cacko. Mozecie powiedziec co myslicie o tym egzemplarzu, jestem z wawy i jechac taki kawal zeby sie rozczarowac to troszke kosztowne... Moze ktos jest zapoznany z tym egzemplarzem http://allegro.pl/show_item.php?item=2373331424 z gory dzieki za pomoc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napewno z czym sie nie zgodzę to to ze silnik jest super bo wcale nie jest te silńiki padają jak muchy ,zobacz sobie leoferty z. Niemiec z. Uszkdzonym silnikiem ,

 

Jak ci sie podoba to aso i po sprawie ,auto gołe bez multi nawi skory ,no ale to rzecz gustu :cool2:

Nie ma dobrych tanich BMW jezeli chcesz kupic dobre tanie BMW kup dwa jedno dobre drugie tanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie to zastanawia taka jedna magiczna prawidłowość,

ktoś jest nowy na forum, rzuca pierwszy swój post i pyta o autko,

skąd nowy człowiek na forum od razu zna ten temat?! - a jeśli zna - to dlaczego nie stosuje się do regulaminy który jest wielką czcionką w temacie napisany...

 

e91 za 40 tyś? + zysk handlarza? śmiech - jaki jest sens pytania o takie autka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co Panowie, z czystym sumieniem 100/200 tyś do przebiegu możemy doliczyć i wiadomo skąd taka cena ;).

 

P.S. Stawiam piwko, że maska była demontowana :wink: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy

Koła chyba z E60 17'' A że profil jest 225/50 zamiast 225/45. No i Et też mniejsze to felga lepiej wygląda w nadkolu, szczegołnie z tyłu w modelach sprzed liftu.

A Vin-u dalej brak tematzamykam. Jak autor poprawi to otworzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.