Skocz do zawartości

E61 3.0d Lift Klapki kolektora


dymek265

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam problem. Mianowicie rozkrecilem wszystko, wyjałem klapki i zaczolem czyscic, ale ja mam te po lifcie i tam jest jakas pomaranczowa guma na klapce. Przy czyszczeniu ona mi sie zdarla i pod tym jest blaszka z dziurkami. Co mam teraz zrobic ?? Zedrzec do konca ta gume i zostawic ta blaszke ? Bedzie ok ? Bede mogl bez tej gumy zalozyc klapke na kolektor ?

Czy moge czyscic te klapki "Brake Cleaner" ?

 

http://images42.fotosik.pl/398/442430f781630590m.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Tez mialem ta gume na klapkach,najlepiej wywal klapki i bedziesz spal spokojnie.Niektorzy pisali juz ze klapki w idealnym stanie,wyczyscili tylko kolektor i git,a za pare tysiecy km klapki odfrunely i silnik do wymiany. :cool2:Mozesz tez kupic nowy kolektor. :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyczyscilem wszystko (tyle ile moglem), wyrzucilem klapki, wkrecilem wkreta (wczesniej posmarowalem klejem). Zlozylem, po drodze odrazu wymienilem odme i filtr powietrza. Przejechalem sie autem i narazie wszystko ok. Robilem to dlatego, gdyz mialem caly silnik upackany w oleju (od kolektora az po spod auta). W poniedzialek wymienie jeszcze olej w silniku i filtr.

Kupilem jakies 3 tyg temu auto. Chyba poprzedni wlasciciel nie dbal o to auto :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie przecież nagar w kolektorze to normalna sprawa...jak byscie nie użytkowali auto to zawsze będzie sie odkładał na sciankach

Dlaczego odrazu obwiniacie poprzedniego własciciela

KUPIĘ przednie krótkie nadkole do E39 Mpakiet.Dziękuje za każde info
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.