Skocz do zawartości

318 Zamuła po odpaleniu


Taifun

Rekomendowane odpowiedzi

Mam taki problem odpalilem auto i po 1 sekundzie zgaslo. Odpalilem drugi raz i wszystko okej ale jak zaczalem jechac to taka zmułe złapał ze ja mu pedal w podloge a on jakby troche sie dusił jakby powietrza albo paliwa malo dostał kiedy przerzucil sie po 2 minutach na gaz jak sie troche nagrzal to na gazie mial lekką zamułe ale zaraz jak sie bardziej nagrzal i na benzynie i na gazie w miare okej bylo. Nie dawno wymienilem wszystkie filtry, głowice i wałek rozrzadu, filtry od gazu i kable zapłonowe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dorzucam się, mam podobną sytuację. Sprawdzałem pompę paliwa(wymiana na nową), czyściłem przepustnicę, krokowca i przepływomierz, nic nie dało...Filtr paliwa odpada(nowy)Na pierwszy rzut przychodzą mi do głowy nieszczelności na wydechu albo wtryskiwacze(tam jeszcze mnie nie było...) Sonda ma nie wiele do gadania tuż po odpaleniu(przecież jeszcze zimna)... Ktoś ma jakieś pomysły? U mnie największy problem zdecydowanie ma miejsce bezpośrednio po odpaleniu na benzynie. Auto jest w stanie zgasnąć po dodaniu gazu. Może czujnik temperatury niebieski do kompa???? Jak zimny głupoty pokazuje i wtedy wariuje? Silnik też delikatnie kuleje kiedy zimny bezpośrednio po przełączeniu na gaz ale tylko przy dodawaniu delikatnie gazu z wolnych obrotów, po przejściu z niebieskiego pola juz jest normalnie..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak tylko na PB mam zamułe.. Kiedy to sie zaczelo mialem juz prawie 0 benzyny ze 2 l jechalem akurat zatankowac takze moze byc to pompa paliwa?? jak sie rozgrzeje to juz jest lepiej ale nie to co bylo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.