Skocz do zawartości

zderzak m-pakiet e46


kamilek85

Rekomendowane odpowiedzi

tak tylko uwazaj co kupujesz... ja dalem 1100zł za zderzaki i ponoc miało pasowac na orginalne mocowania... gówno prawda teraz mam przymocowane na wkrety ogulnie nie polecam ich "Take Design" poprostu kichaaa....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak tylko uwazaj co kupujesz... ja dalem 1100zł za zderzaki i ponoc miało pasowac na orginalne mocowania... [bAD] prawda teraz mam przymocowane na wkrety ogulnie nie polecam ich "Take Design" poprostu kichaaa....

/

rozumiem że to były ori używki, kompletne, nie chińskie podróby ? ze wszystkim innym co jest potrzebne, a trochę tego jest żeby jak oryginał było zamontowane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak tylko uwazaj co kupujesz... ja dalem 1100zł za zderzaki i ponoc miało pasowac na orginalne mocowania... [bAD] prawda teraz mam przymocowane na wkrety ogulnie nie polecam ich "Take Design" poprostu kichaaa....

/

rozumiem że to były ori używki, kompletne, nie chińskie podróby ? ze wszystkim innym co jest potrzebne, a trochę tego jest żeby jak oryginał było zamontowane

 

To Były nowe produkcja w polsce na zamówienie....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
tak tylko uwazaj co kupujesz... ja dalem 1100zł za zderzaki i ponoc miało pasowac na orginalne mocowania... [bAD] prawda teraz mam przymocowane na wkrety ogulnie nie polecam ich "Take Design" poprostu kichaaa....

 

Za 1100zł to się kupuje kompletny oryginalny używany zderzak, a nie nowy robiony/e w szopie na zamówienie. :duh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak tylko uwazaj co kupujesz... ja dalem 1100zł za zderzaki i ponoc miało pasowac na orginalne mocowania... [bAD] prawda teraz mam przymocowane na wkrety ogulnie nie polecam ich "Take Design" poprostu kichaaa....

/

rozumiem że to były ori używki, kompletne, nie chińskie podróby ? ze wszystkim innym co jest potrzebne, a trochę tego jest żeby jak oryginał było zamontowane

 

To Były nowe produkcja w polsce na zamówienie....

 

czyli nie były oryginalne i wszystko jasne

 

kupić najlepiej kompletny zderzak ze wszystkim co potrzeba na jakimś szrociku a resztę spinek czy co tam zabraknie dobrać w aso albo sklepie który takie posiada

wtedy nie może nie pasować, ale między innymi nadkola są inne itd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zamontowanie zderzaka , zakładając kupno używanego oryginału plus wszystko co potrzebne to ok 2000zł

SPECIAL REMAPPING SERVICE - SOFTWARE ENGINEERING - IDA PRO


Chiptuning Łódź


ŁÓDŹ BYDGOSZCZ BIRMINGHAM LONDON


https://www.tc-performance.com/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak nie były orginalne.... ale miało wszystko pasowac 3 nocki poswieciłem na mocowanie i efekt nie za ciekawy ;/ ale cuz nie wyzuce ich....

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/4c7cc4432a7e42fa.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/3dede78668382e15.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/9e2f85d7a520e0ec.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
zamontowanie zderzaka , zakładając kupno używanego oryginału plus wszystko co potrzebne to ok 2000zł

 

 

1000-1100zł po tyle widziałem kompletne zderzaki m-pakietowe z belkami okołkowane, zdjęte z auta po odkręceniu dwóch śrub na których wisi zderzak. Komplet ZAWIERAŁ halogeny, kratke z adapterem, klaksony. Praktycznie jest to p&p bo przecież wloty i tak trzeba zmienić nawet jak się kupi podróbe udającą m-pakiet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1000-1100zł po tyle widziałem kompletne zderzaki m-pakietowe z belkami okołkowane, zdjęte z auta po odkręceniu dwóch śrub na których wisi zderzak. Komplet ZAWIERAŁ halogeny, kratke z adapterem, klaksony. Praktycznie jest to p&p bo przecież wloty i tak trzeba zmienić nawet jak się kupi podróbe udającą m-pakiet.

Dokladnie taka cena jest w miarę "przyzwoita" za sam kompletny (halogeny z ramkami, kratka środkowa z adapterem, listwy, belka, ślizgi) zderzak m-pak nienaprawiany i bez uszkodzeń. Do zamontowania potrzebne są jeszcze dolne nadkola, wloty/kierownice powietrza na tarcze ham., jeżeli komuś zależy na ori to centralna (środkowa) kierownica powietrza (w standardowej można delikatnie powiększyć wlot i będzie "prawie" jak ori m-pak).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

1000-1100zł po tyle widziałem kompletne zderzaki m-pakietowe z belkami okołkowane, zdjęte z auta po odkręceniu dwóch śrub na których wisi zderzak. Komplet ZAWIERAŁ halogeny, kratke z adapterem, klaksony. Praktycznie jest to p&p bo przecież wloty i tak trzeba zmienić nawet jak się kupi podróbe udającą m-pakiet.

Dokladnie taka cena jest w miarę "przyzwoita" za sam kompletny (halogeny z ramkami, kratka środkowa z adapterem, listwy, belka, ślizgi) zderzak m-pak nienaprawiany i bez uszkodzeń. Do zamontowania potrzebne są jeszcze dolne nadkola, wloty/kierownice powietrza na tarcze ham., jeżeli komuś zależy na ori to centralna (środkowa) kierownica powietrza (w standardowej można delikatnie powiększyć wlot i będzie "prawie" jak ori m-pak).

 

 

Do zderzaka m-pakietu pod kanał środkowy jest adapter za ~20zł który uzupełnia rogi wlotu w zderzaku tak, że nie ma dziur, to jest oryginalne rozwiązanie, kiedyś specjalnie ściągałem zdjęcie od kogoś kto miał oryginalny m-pakiet jak to wygląda.

 

Tu go widać po stronie kierowcy http://www.zhpmafia.com/forums/showthread.php?5757-Skid-plate/page2 na pierwszej fotce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.