Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli oprócz tych uszkodzeń nic wcześniej się nie działo to tragedii nie ma.

A póki co to popraw tytuł wątku i ściągnij VIN do rozkodowania.

Niektóre osoby mogłyby się zabić, skacząc z poziomu swojego "ego" na poziom swojego IQ

..............................................................................................

Freude am fahren


Moje auto - http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=159&t=190785

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A chciałbyś jeździć przekładańcem które nie wiadomo jak jest zrobione ? Jakbyś robił dla siebie to wiesz co masz, a tak może ktoś przełożył za grosze i chce popchnąć dalej....

 

Weź VIN - rozkoduj, będzie pewność czy to anglik bo na razie to nic nie jest pewne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anglik , ja np przekładam też angliki i nie mam nic przeciwko takim autom . Z jedym małym ale , przełożone musi być i przekodowane wszystko na Europe . Niestety takie coś jak zostawienie wkładki zamka w prawych drzwiach jest dla mnie szczytem chytorści bo to najprostrze co jest do przełożenia .... Ciekawe jak wyglądają inne sprawy z takim podejściem ... Dodatkowo plus według mnie jaki ja robie to zdjęcia podczas przekłądki każdego auta . Sprawdz czy prawe lusterko wrazie co jest przełożone (czy coś w nim widzisz ) i lampy świecą w odpowiednią strone . Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przedmówcy dobrze sugerują, że to Angolek :wink: .

 

"Bezwypadkowość" i przekładka to chyba za dużo jak na jedno wozidełko według mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

nie sugerują.

nawet komuś klamki nie chciało się przekładać i zamek ma pasażer teraz :mrgreen:

listwy też każda z innej parafii.

więc jakość rzeźby wątpliwa.

1.VIII.1944 - 3.X.1944 Pamiętamy 63 Dni Chwały

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
witam .pare dni temu zakonczylem przygode z moim wiernym e36 1.8 is teraz chodzi mi po glowie jakas r6 2.8 lub 3.0 co sadicie o tym egzeplazu http://otomoto.pl/bmw-330-m-pakiet-C24341414.html

Zdobadz VIN, rozkoduj i zobaczysz co ten okaz oferuje

pozdrawiam

Paweł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.