Skocz do zawartości

kupno BMW e46 320D automat


farorz

Rekomendowane odpowiedzi

  • Zasłużeni forumowicze
Ja powiem tak, 8000E to stanowczo za duzo, tak jak napisal ktos wczesniej, za te pieniadze na uporze mozna szukac E90.. Tymbardziej ze i tak jest co nie tak..

Za 8000e to kupisz e90 ,ale ostatnie ochłapy w które wsadzisz odrazu na starcie jeszcze kilka tysi . Gdyby w tej e46 były tylko do wymiany te poduchy ,a wszystko inne tak jak piszesz elegancko to brał bym bez zastanowienia bo byc może cena odzwierciedla stan tego auta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko jak to możliwe, że poduszki się naprawiają po złapaniu temperatury? Nikogo to nie zastanawia?

Zimny diesel inaczej pracuje przeca i ciepie buda jak poduchy do d..py

Mialem podobny przypadek jak sie zagrzal bylo duzo lepiej.

To przed wymiana niestety po wymianie(PODUSZKI SILNIKA+SKRZYNIA) niemam filmiku ale musicie mi wierzyc drgan zero :cool2:

biegi przezuca sie plynnie.

 

http://www.youtube.com/watch?v=byFsD89JlJ4&feature=plcp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, czy czytasz co inni piszą. Ty piszesz, że po nagrzaniu było dużo lepiej. A autor tematu pisał, że po nagrzaniu drgania całkowicie ustały. Dziwi mnie, że można wierzyć, że przy zerwanych, nadwyrężonych poduchach drgania całkowicie ustaną w jakichkolwiek warunkach.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za 8000e to kupisz e90 ,ale ostatnie ochłapy w które wsadzisz odrazu na starcie jeszcze kilka tysi . Gdyby w tej e46 były tylko do wymiany te poduchy ,a wszystko inne tak jak piszesz elegancko to brał bym bez zastanowienia bo byc może cena odzwierciedla stan tego auta.

 

Sam widzisz, byc moze ;)

A za takie pieniądze nie pozwoliłbym sobie na być może.

Tym bardziej że nawet w wątku są ciągłe domysły, i te drgania to nic pewnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie piszemy konkretnie decydujace zdanie i konczymy watek bo jutro mupuje albo nie.Prosze o krotkie i rzeczowe podsumowanie.Dodam jeszcze, ze dzisiaj u szwagra bylo dokladnie to samo.Zimny silnik, rzucalo silnikiem.Cieply diesel spokojniej.Panowie do rzeczy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz zamienić całkiem fajny i bezproblemowy układ napędowy (benzyna + manual) na dużo bardziej kapryśne ustrojstwo. Jesteś tego pewien?

 

U mnie nie odczuwam znacznej różnicy w drganiach między zimnym a ciepłym silnikiem. Na zimnym jest tylko bardzie głośny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam użytkuje automat z tego rocznika i bardzo sobie chwale, tez musiałem wymienić poduchy pod silnikiem i skrzynia bo rzeczywiście drgania na zimnym były powiedzmy większe. Jak się auto zagrzało to nie było to dokuczliwe. Sprawdź tez wtryski jakie mają korekty, może te drgania wynikają z faktu ze któryś wtrysk leje, ale pamiętaj sprawdzaj na zagrzanym silniku co najmniej do 80 stopni.

 

Bardzo polecam automat z tym silnikiem, jest to komfort i wygoda za jaką warto dopłacić. Ale podstawa kupienia automatu jest dobra diagnoza elektroniczna całej kondycji auta, bo jeśli auto nie zaglądało do mechanika to możesz mieć problemy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Za 8000e to kupisz e90 ,ale ostatnie ochłapy w które wsadzisz odrazu na starcie jeszcze kilka tysi . Gdyby w tej e46 były tylko do wymiany te poduchy ,a wszystko inne tak jak piszesz elegancko to brał bym bez zastanowienia bo byc może cena odzwierciedla stan tego auta.

 

Sam widzisz, byc moze ;)

A za takie pieniądze nie pozwoliłbym sobie na być może.

Tym bardziej że nawet w wątku są ciągłe domysły, i te drgania to nic pewnego.

Być może e 46 jest warta TYCH PIENIĘDZY bo e90 to NA PEWNO będzie ostatni ochłap :D

Jak sam napisałeś ceny e90 zaczynają się od 8000e więc można sobie wyobrazić jakie to rodzynki :wink: zresztą na forum każdy wie co to znaczy kupować bmw po najniższej cenie rynkowej :mad2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.