Skocz do zawartości

e46 320d 04` MOD Wykres z hamowni 200,1 km/418 Nm


mikan

Rekomendowane odpowiedzi

ale ja nie napisałem że jest zły ... :D tylko napisałem koledze wyżej , który twierdzi że przy takiej mocy musi się coś zepsuć ... moją odpowiedzią na jego stwierdzenie było że te 200 KM jest tylko w pewnym zakresie którego i tak mało uzywamy i program na 190 KM mógłby mieć podobny przebieg ...

SPECIAL REMAPPING SERVICE - SOFTWARE ENGINEERING - IDA PRO


Chiptuning Łódź


ŁÓDŹ BYDGOSZCZ BIRMINGHAM LONDON


https://www.tc-performance.com/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mniej więcej wymiary znasz ? jak z montażem poszło ?

 

w końcu znalazłem chwile żeby pomierzyć, wyszło mi że wymiary mojego IC'ka to około 590x260x65 :twisted:

to chyba odpowiednio pod 3.0d

montował poprzedni właściciel więc nie wiem, jedynie wiem że : "wykonany przez Kokar Dąbrowa Górnicza, z bardzo dobrego francuskiego rdzenia"

 

o wiarygodność pomiaru bym się nie obawiał, Rogallotti to pierwszoligowy tuner

pzdr

Mam dokładnie taki sam Icek i też robiony w firmie Kokar z Dąbrowy Górniczej i jak na razie po roku użytkowania żadnych zastrzeżeń.

Sprzedam, uchwyt ręcznego ze skóry, tylna klapa Pre-Lci Igiełka.

Człowiek nie potrzebuje gwiazdy, błyskawicy a nawet czterech pierścieni, człowiek potrzebuje dwóch nerek.

Moja ślicznota: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=158&t=211412 oceń:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale ja nie napisałem że jest zły ... :D tylko napisałem koledze wyżej , który twierdzi że przy takiej mocy musi się coś zepsuć ... moją odpowiedzią na jego stwierdzenie było że te 200 KM jest tylko w pewnym zakresie którego i tak mało uzywamy i program na 190 KM mógłby mieć podobny przebieg ...

 

spoko luzik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mniej więcej wymiary znasz ? jak z montażem poszło ?

 

w końcu znalazłem chwile żeby pomierzyć, wyszło mi że wymiary mojego IC'ka to około 590x260x65 :twisted:

to chyba odpowiednio pod 3.0d

montował poprzedni właściciel więc nie wiem, jedynie wiem że : "wykonany przez Kokar Dąbrowa Górnicza, z bardzo dobrego francuskiego rdzenia"

 

o wiarygodność pomiaru bym się nie obawiał, Rogallotti to pierwszoligowy tuner

pzdr

Mam dokładnie taki sam Icek i też robiony w firmie Kokar z Dąbrowy Górniczej i jak na razie po roku użytkowania żadnych zastrzeżeń.

 

to zobaczymy jak moja chińszczyzna z bliżej mi nieznanego miejsca długo wytrzyma :) tfu tfu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to dajcie znac jak to chodzi i ile pali sam chcialem chipa dac ale przebieg ponad 200 i nie wiem czy sie oplaca albo czy cos sie nie popsuje

 

w kategorii opłacalności bym tego nie rozpatrywał, a jak już myślisz o opłacalności to niedobrze ...

jak trochę polatam to napiszę co i jak, liczę się że od pizqania częstego sprzęgło może szybciej się skończyć itd

ale nie od dziś wiadomo że żaden tuning nie jest "opłacalny ... nie mylić z agro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.