Skocz do zawartości

Uwaga oszust - Wrocław E39 520i kombi


Rekomendowane odpowiedzi

Chciałem Was przestrzec przed oszustem, który teraz wystawia E39 na sprzedaż:

 

http://allegro.pl/bmw-e39-520i-170ps-pdc-klima-duzo-zdjec-wroclaw-i2341485020.html

 

Jakiś czas temu kupiłem od niego radio do E39, które było zepsute i nosiło widoczne ślady druciarstwa. Cwaniak próbował je nieudolnie naprawić, popalił końcówki mocy i gdy uznał, że nic z tego nie będzie wystawił je na Allegro. Radio jest do tego stopnia zdewastowane, że nie opłaca się go naprawiać. Straciłem przez niego 150 zł. Oczywiście wszystkiego się wyparł i zrobił z siebie złodzieja za śmieszne pieniądze.

Zgłosiłem sprawę na policję ale usłyszałem, że mogę mu co najwyżej wytoczyć sprawę z powództwa cywilnego, więc to olałem..

Aż strach pomyśleć co siedzi w tym samochodzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widać po jego komentarzach, gdzie jest aukcja z radiem ;) Po tym incydencie wiem, że cały "program ochrony kupujących" Allegro to jedna wielka ściema.

Wysłałem do nich chyba z 10 maili. Udowodniłem, że koleś używa konta z danymi innej osoby ( jakaś kobieta, ponoć jego narzeczona ). Dokładnie opisałem w jaki sposób mnie oszukał i co ? I nawet nie zawiesili mu konta. Żenada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Widać po jego komentarzach, gdzie jest aukcja z radiem ;)

 

to chyba z tej bmki bo napisał że radio z 2001 roku.

zepsuło mu się i opylił.

ale cieć.

http://archiwumallegro.com.pl/radio+bmw+e39+x5+becker+c53+poliftowe+p%C5%81askie+piny-2087836168.html

1.VIII.1944 - 3.X.1944 Pamiętamy 63 Dni Chwały

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widać po jego komentarzach, gdzie jest aukcja z radiem ;)

 

to chyba z tej bmki bo napisał że radio z 2001 roku.

zepsuło mu się i opylił.

ale cieć.

http://archiwumallegro.com.pl/radio+bmw+e39+x5+becker+c53+poliftowe+p%C5%81askie+piny-2087836168.html

 

No ale przecież w aukcji napisał że

- Radio wyjęte z auta z 2001r.

- Wizualnie w stanie bardzo dobrym.

:mrgreen: :mrgreen: Nie napisał że radio jest sprawne a wy tu zaraz od oszustów...
Błogosławieni, którzy nie mając nic do powiedzenia, nie ubierają tego w słowa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

No ale przecież w aukcji napisał że

- Radio wyjęte z auta z 2001r.

- Wizualnie w stanie bardzo dobrym.

:mrgreen: :mrgreen: Nie napisał że radio jest sprawne a wy tu zaraz od oszustów...

 

:cool2: :mrgreen:

1.VIII.1944 - 3.X.1944 Pamiętamy 63 Dni Chwały

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widać po jego komentarzach, gdzie jest aukcja z radiem ;)

 

to chyba z tej bmki bo napisał że radio z 2001 roku.

zepsuło mu się i opylił.

ale cieć.

http://archiwumallegro.com.pl/radio+bmw+e39+x5+becker+c53+poliftowe+p%C5%81askie+piny-2087836168.html

 

No ale przecież w aukcji napisał że

- Radio wyjęte z auta z 2001r.

- Wizualnie w stanie bardzo dobrym.

:mrgreen: :mrgreen: Nie napisał że radio jest sprawne a wy tu zaraz od oszustów...

 

No tak :D Zwróciłem na to uwagę przed zakupem i nawet zapytałem go mailowo, czy radio jest w 100% sprawne. Oczywiście odpowiedział, że tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a powinieneś założyć sprawę. wartość nie taka duża więc majątku na wpłate za założenie nie stracisz. Jakby sie musiał przejechać z końca polski na rozprawę, to by mu się odechciało ludzi oszukiwać, a tak to się czuje bezkarny.
sprzedam kierunkowskaz nr oem 63138370720 , przewód gumowy nr oem 11532247725 - dział giełda
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a powinieneś założyć sprawę. wartość nie taka duża więc majątku na wpłate za założenie nie stracisz. Jakby sie musiał przejechać z końca polski na rozprawę, to by mu się odechciało ludzi oszukiwać, a tak to się czuje bezkarny.

 

Niestety ale sprawa zawsze odbywa sie w sądzie pozwanego, wiec to kolega musiałby jeżdzic cała Polske na rozprawy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli tak to sory,mój błąd nie wiedziałem. widać prawo w polsce chroni bardziej przestępce niż obywatela. wychodzi, ze do 200zł można ludzi bezkarnie okradać, bo to jest wykroczenie, dopiero powyżej 200 przestępstwo. A jakby jakiś bezdomny wszedł do marketu i z głodu ukradł bułkę za 50groszy to by go posadzili.
sprzedam kierunkowskaz nr oem 63138370720 , przewód gumowy nr oem 11532247725 - dział giełda
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz chcą "odciążyć" sądy, więc poselski kwiat wymyślił, żeby podnieść do 1000zł granicę między wykroczeniem a przestępstwem :lol: Ci co kradli będa kraść dalej, drożej i więcej. W Polsce jest tak, że jak sąd wyśle listem poleconym jakieś pismo, to czy je podejmiesz czy nie, to uważają je za dostarczone. Ja tak miałem, przebywałem za granicą, a oni mi przysłali poleconym wezwanie w charakterze świadka, a póżniej dowalili 2tys za niestawiennictwo. Natomiast jak ja wysłałem polecony z informacją do mojego dłużnika, którego on nie odebrał to sąd uznał, że nie został on prawidłowo poinformowany. Przepraszam, że nie na temat, ale w takiej dżungli zyjemy. :mrgreen:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie są przepisy. Przy zmianie kwoty granicznej pomiędzy przestępstwem, a wykroczeniem z 250 zł na 1000 zł nie będzie mniej pracy dla sądu, tylko mniej pracy dla policji. Będą sprawy robione na odwal w szerszym zakresie, a w sądzie sędzia będzie się z tym dłużej zmagał. Krótko - po raz kolejny dojdzie do wydłużenia procesów. :duh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będą kradli, ale w statystykach policji będzie mniej przestępstw kradzieży, co oczywiście świadczy o poprawie pracy policji :duh: , a rząd będzie się mógł tym wynikiem pochwalić. :cry2:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodaj, że każdy rząd (nie tylko ten) :mrgreen:

Tak niestety było, jest i pewnie będzie.

Niektóre osoby mogłyby się zabić, skacząc z poziomu swojego "ego" na poziom swojego IQ

..............................................................................................

Freude am fahren


Moje auto - http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=159&t=190785

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.