Skocz do zawartości

E46 316 2002 Puławy WBAER11060KC16701


Rekomendowane odpowiedzi

he, nie polecam nikomu auta, auto na liczniku 170tys przebiegu a w rzeczywistości to pewnie koło 400tys, przymulone, miejscami spocony silnik, mokry most, widoczne naprawy lakiernicze (przednia i tylna szyba nieoryginalna, przednia nadaje się do wymiany), małe luzy na układzie kierowniczym, ręczny nie trzyma, maska "opuszczona na światła", chłodnica jakby leżała wcześniej na szrocie, miejscami widoczne ślady korozji, na zimnym silniku dało się usłyszeć dziwny odgłos...facet twierdzi że auto przyjechało na kołach a tablice zjazdowe bez naklejek, co ciekawe auto według właściciela miesiąc w kraju a po informacjach w necie można zobaczyć że zostało wyrejestrowane w Holandii w styczniu, rok produkcji auta to nie 2002 a 2001 (z takich rzeczy co mi się jeszcze pod koniec pisania tego posta przypomniały, to źle przylegające zderzaki do karoserii, matowe światła na klapie, brak klucza do odkręcenia kół (a jak wiemy jeden klucz do jednego egzemplarza auta), auto stoi na zimówkach).

 

To tyle, pozdrowienia dla wszystkich i wielkie dzięki za pomoc. Bardzo dużo pomógł mi użytkownik bthzz, bardzo kompetentny i zorientowany w fachu. :) Podziękowania także dla Loona Thic, za sprawdzenie tablic rejestracyjnych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zacytuję sam siebie:

A co, ma prawdę powiedzieć? Auto ma się przecież sprzedać.

Odejmij końcówkę ceny na negocjację, koszt sprowadzenia auta i zarobek handlarza i wyjdzie cud gospodarczy, jak zielona Polska na czerwonej mapie.

Teraz masz do wyboru zwiększyć budżet lub oglądać kolejne szroty.

O opłatach, o których handlarz pisze, że zrobił, to nawet nie wspominam.

 

W dziale giełdy jeden użytkownik chce kupić auto, to jego ogłoszenie:

 

Poszukuję e46 320d poliftowe bądź 330d 184KM.. Nadwozie nie ma znaczenia, byle nie Compact !

Preferowany manual, co do wyposażenia to byle nie był to 'golas'

 

Jeżeli wiecie coś o takiej e46 to proszę o info

Co do ceny to ma być adekwatna do stanu auta, i nie może przekroczyc 20 tys.

Za te pieniądze można znaleźć ciekawego polifta, choć już z 330d może być ciezko, ale kto tam wie...

 

Ta tendencja panuje na forum tylko wśród nowych użytkowników. Nikt ogarnięty w temacie nie będzie szukał poliftowego diesla w cenie mniejszej, niż 20 tys. Chyba, że ten stan adekwatny do słabej ceny też ma być słaby :duh:

 

To tak parę uwag dot. cen allegro i innych super portali. Pisane bez ironii, czy złośliwości. Można po przeczytaniu całkowicie zignorować i zapomnieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Całkowicie się zgadzam :cool2: Mogę zrozumieć starą babcię lub dziadka, którzy mimo zakrojoną na ogromną skale akcji ostrzegającej o wyłudzeniach "na wnuczka" nadal są oszukiwani. Ale nie mogę pojąć jak zdrowi w miarę młodzi ludzie, nie mogą ogarnąć czegoś co jest coraz bardziej oczywiste. Pewnie ktoś powie, że nie zawsze tak jest. Jak najbardziej, tylko że szybciej można trafić w totka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z takim budżetem rozglądaj się za modelem przedliftowym. Jest wtedy szansa, że krócej będziesz szukał i ominą Cię kolejne rozczarowania. Choć i to nie jest pewne niestety.

Pamiętaj, że rocznik nie jeździ. Najważniejszy jest stan techniczny auta.

I omijaj z dala wszelkiej maści komisy itp.

Niektóre osoby mogłyby się zabić, skacząc z poziomu swojego "ego" na poziom swojego IQ

..............................................................................................

Freude am fahren


Moje auto - http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=159&t=190785

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam jeszcze inny model i markę auta na oku, ale tutaj nie będę pisał jakie to auto, bo pewnie nikt by się nie przesiadł z bmw do takiego auta :) a e46 zawsze chciałem mieć, jednak jeśli się nic w dobrym stanie nie trafi to kupię coś innego ;p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.