Skocz do zawartości

E39 528i sedan 704 M SPORTFAHRWERK jakie amortyzatory


przemek198787

Rekomendowane odpowiedzi

Przymierzam się do wymiany amortyzatorów w mojej buni. Z VIN-u wychodzi mi zawieszenie 704 M SPORTFAHRWERK. Pytanie moje jest następujące jakie amortyzatory dobrać do tego zawiasu, żeby wszystko było tak jak powinno? Co ewentualnie wymienić przy okazji wyrzucenia starych amorów? W necie znalazłem informacje, że występował jeszcze jeden rodzaj zawieszenia mianowicie 0226 Sportliche Fahrwerksabs . Ktoś zorientowany mógłby wyjaśnić czym się różnią oba typy? Napisane było na jakimś forum, że m 704 M SPORTFAHRWERK jest możliwość regulacji, prawda to?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy nikt nie poratuje? Znalazłem w hurtowni sachsy do tego mtechnika za 520zł sztuka. Zastanawiam się jeszcze, bo może jest jakaś tańsza alternatywa. Czy warto rozważyć taką opcję jak w tej aukcji http://allegro.pl/amortyzatory-sportowe-komplet-bmw-e39-supersport-i2359063412.html. Proszę o opinie, bo naprawdę jestem w kropce.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Firmy jakie mogę polecić to

1) sachs

2) monroe

3) bilstein

 

Uważam, że taka jest kolejność co do trwałości. Bilstein trochę stał się w ostatnim czasie kijowy. Kolega robi zawiechę tylko w BMW w moim mieście i z dobrych zamienników bilstein-a raczej odradza. A model amorów dobierzesz w sklepie podając vin. A firmę dobierzesz wg upodobania i portfela. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czemu chcesz kupić całe amory jak tam chyba wystarczy kupić wkłady jak w E34?

Koszt o połowe sie powinny zmniejszyć.

Nie jeździj szybciej, niż lata twój anioł stróż
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja z kolei wymienialem niedawno zawiasik z przodu m-technic i zdecydowalem sie na monroe z rabatem po znajomosci za 340 pln sztuka i jak narazie jestem baaardzo zadowolony - dodatkowooczywiscie odboje + gumy
A żyć możesz tylko dzięki temu, za co mógłbyś umrzeć...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.