Skocz do zawartości

5.20 96r Problem z cetralnym, kluczyk OK


lukasz842

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Możliwe, że był już taki temat ale nic ciekawego oprócz programowania centralni nie znalazłem więc piszę i proszę o pomoc.

A mianowicie problem jest następujący:

Jak zaczęły się mrozy centralny z pilota zaczął świrować, raz otwierał i zamykał się z pilota a później nie reagował. Zmieniłem baterię i dalej nic. To chciałem zakodować, nie mogę. Mam kluczyk starego typu bez diody na zewnątrz. Rozebrałem go i sprawdziłem, że przy naciskaniu przycisków dioda w środku miga to raczej pilot OK. Zamek normalnie przez kluczyk w zamku się otwiera i zamyka tak samo z tunelu. nie wiem co dalej. Pomóżcie. :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę o pomoc

a jak mamy pomóc ?

musisz znależ elektryka który się na tym zna i to ogarnie

ja już dwa razy miałem objawy że padła elektronika a okazywało się że tylko ugniły kable w złączce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Ja tez mialem problemy z otwieraniem i zamykaniem z pilota w kluczyku i skonczylo sie na wymianie wzmacnacza sygnalu ktory jest w lewym tylnim slupku. Tyle, ze ja mam touringa. Po wymianie spokoj

 

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i to już jest jakaś pomoc. A wiesz może w którym miejscu się to działo? Czy przy module?

mi zgniło pod nogami pasażera ale były to kable od oświetlenia bagażnika i od lampek do czytania mapy

ale jest tam mega złączka więc odpowiada ona za inne odbiorniki

drugą taką znalazłem ostatnio za lewym małym schowkiem przy słupku - znowu kilkadziesiąt kabli ale nie wiem do czego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Podepnę sie pod temat chodzi oto ze brachol mi podłączył odwrotnie klemy na aku. I przestał działać central na przednich drzwiach reszta chodzi, nie reaguje na pilota, na guzik ani na zamykanie z kluczyka. Tylne i wlew sie zamyka szyby sie otwierają z pilota, przednie nie> bezpieczniki sprawdzone, pilota kodowałem. Mam 520 97 touringa

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.