Skocz do zawartości

niesprawna klimatyzacja


michal9986

Rekomendowane odpowiedzi

witam kolegów

w moim e63 nie działa mi klima, mimo iż wydaje mi sie że jak ją nabijałem miesiąc temu to działała. Możliwe że jest nieszczelna i czynnik uciekł?

jak odkeciłem korek i wcisnełem bolec to czynnik strzela dużym ciśnieniem więc chyba jest?

 

podpięłem pod kompa i wyskakuje tylko błąd AUC ale nie sądze żeby to miał być powód iż klima nie chłodzi.

 

dodam jeszcze że jak odpalam auto i włączam klime to obroty się zwiększają więc sprężarka raczej sprawna

 

oto wykres a naloga: widać eweidentnie że kilka parametrów jest za wysoko

co może być przyczyną nisprawnej klimy?

 

http://img853.imageshack.us/img853/2738/bladklimy.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

Wszystko z Miłości do Bawarii
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Podczepiam się pod temat, Inpa mi wysypała błąd dotyczący czujnika AUC (nie załącza mi się klima)

czy do tego czujnika znajdującego się na chłodnicy lepiej dostać się od spodu auta czy od góry.

i gdzie znajduję się ten drugi czujnik bo nie mogę go zlokalizować :(

mam e61 2006

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...
  • 2 miesiące temu...
  • 4 lata później...

Odświeżę stary temat aby nie zaśmiecać forum,

otóż mam taki problem, że jak jadę wolno autem np. w ruchu miejskim itp to klimatyzacja(prawie zawsze) nie daje zimnego powietrza, jeśli jadę ok 100 km/h + to klima chłodzi, aż zimno.

Klimatyzacja nabita, sprawdzona, w 100% szczelna. Wszystko zrobione 3 dni temu. Po podłączeniu do komputera pokazało błąd czujnika AUC, który prawdopodobnie nie ma wpływu na chłodzenie powietrza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.