Skocz do zawartości

E60 Czy ktos montował xenony i zmieniał panel klimy?


greq

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, szukam kogos kto doposażył E60 przed liftem w xenony oraz zmieniał panel klimy na poliftingowy( z takiego: http://img.xarchiwum.pl/16/6932/6832.jpg na taki: http://i1.xarchiwum.pl/19/3185/0546.jpg).

 

Chodzi mi głównie o poradę odnosnie potrzebnych części oraz czynności wymaganych do doposazenia. Chce sie przygotowac i zaopatrzyć we wszystkie potrzebne elementy aby nie unieruchomic sobie auta na miesiąc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do panelu, wkladasz, lutujesz jeden kabel do + i -, masz od lci. Zalezy jeszcze jaki masz rok auta, umnie w 2004.09 nie da rady założyć od lci( przerabialem temat, sie wkurzylem i do ori panelu wsadzilem gałki z lci )

 

Pozdrawiam.

 

W jaki sposób mozna określic czy bedzie pasowal czt nie? Po czym poznałes że do Twojego nie pasuje? Mój jest z 12.2003

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Podepne się do tematu, chciałbym zamontować xenony, mam E61 z 2007 rok , lampy soczewkowe skrętne samopoziomujące i nie wiem jak by wyglądał montaż xenonów czy mozna zmienić samą soczewkę czy musze zmieniać całe lampy szukałem na forum ale nikt nie opisuje podobnego problemu. Może ktos ma namiary na kogoś konkretnego co by sobie z tym poradził bo obdzwoniłem kilka firm ale jakos nie bardzo sie orientuja ,niby sie da lae nie wiedzą. Wiem że musze dołożyć zbiorniczek i instalacje pod spryski i same spryski bo mam tylko zaślepki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Podepne się do tematu, chciałbym zamontować xenony, mam E61 z 2007 rok , lampy soczewkowe skrętne samopoziomujące i nie wiem jak by wyglądał montaż xenonów czy mozna zmienić samą soczewkę czy musze zmieniać całe lampy szukałem na forum ale nikt nie opisuje podobnego problemu. Może ktos ma namiary na kogoś konkretnego co by sobie z tym poradził bo obdzwoniłem kilka firm ale jakos nie bardzo sie orientuja ,niby sie da lae nie wiedzą. Wiem że musze dołożyć zbiorniczek i instalacje pod spryski i same spryski bo mam tylko zaślepki.

W twoim przypadku auto z 2007 musisz kupic odpowwiednie lampy,biksenony skretne i przekodowac modul swiatel,u kolegi wyzej z 2003 konieczna bedzie chyba wymiana modulu swiatel.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.