Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

w najbliszym zasie postaram sie zalatwic vin a co do ogledzin to pojade w ttym tygodniu co bedzie o ile nikt nie kupi wczesniej tego bmw. Zastanawia mnie cena. Zakładając że auto jest jak z opisu i ma oryginalny przebieg to czy nie jest za niska jak na ten rok i wyposażenie ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Zdjęcia na maksa moderowane, więc nic z nich wywróżyć nie można. Auto na żywo na pewno wygląda inaczej. Pozostają osobiste oględziny.

gdzie tam widzisz jakieś modzenie?

normalne foty.

a na żywo każde wygląda gorzej :mrgreen:

cena jak cena.

za 6000E można wyrwać taką z przebiegiem ~200tkm.

kwestia tylko ile zarabia handlarz :wink:

1.VIII.1944 - 3.X.1944 Pamiętamy 63 Dni Chwały

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś mi się wydaje, że vin rodzaj tapicerki nie będzie zgodny z ewentualnym vinem......

 

Na zdjęciach ogólnie samochód prezentuje się interesująco.

 

Marcin1261 jeśli wstępne oględziny okażą sie optymistyczne to "weź autko na kompa itd." (więcej możesz stracić niż zyskać przy ewentualnych i niewykrytych usterkach mechanicznych przed zakupem .....).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już mi się płakać chce jak widze kolejny opis m-pakiet.....nawet nie mam siły już tego komentować.. :duh: . Zewnątrz samochód zadbany możliwe, że przebieg się zgadza załatw numer VIN to sie sprawdzi z zewnątrz też za bardzo nie ma się do czego przyczepić widać, że fura na handel wyszykowana . Natomiast cena jak za ten rok i silnik o wiele za wysoka moim zdaniem chce ładnie przyciąć.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego Ardin cena jeśli autko faktycznie jest warte uwagi jest obiecująca :wink: .

 

Inna sprawa to się mówi, że "samochód jest tyle warty ile gotowy jest za niego zapłacić nowy Właściciel"

 

Vin do weryfikacji niezbędny :wink: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ten mpakiet to tylko taki wewnętrzny :). W VINie pewnie będzie chrom pakiet, przynajmniej wszystko na to wskazuje (nie widać nakładek na progi). Ale gdyby to był jedyny problem tego auta to byłoby super. Ostrów Mazowiecka to, sądząc po ilości ofert, kolejne samochodowe zagłębie. Przed wyprawą na obejrzenie niezbędna weryfikacja VINu. Osobiście próbowałbym weryfikować przebieg auta w ASO.

A co do ceny. Byłaby zachęcająca w przypadku gdyby auto od dłuższego czasu było użytkowane w Polsce. A tak to mogę zakładać, że auto kosztowało co najwyżej 6 tys. Euro. Bezwypadkowe z minimalnym przebiegiem? Kupujący pewnie to zweryfikuje jeśli nie będzie kupował oczyma.

Niektóre osoby mogłyby się zabić, skacząc z poziomu swojego "ego" na poziom swojego IQ

..............................................................................................

Freude am fahren


Moje auto - http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=159&t=190785

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę Panowie, że ja jestem chyba jedyną osobą na forum która kupuje auto "oczami" :cool2: Moje obecne e46 na żywo wyglądało lepiej na niż na zdjęciach (były wykonane słabym aparatem), kupiłem je w zasadzie po pierwszym wrażeniu, ale jeszcze z godzinkę podumałem przy nim - bo tak wypada :8) Auto było wystawione 1 dzień, a ja byłem pierwszym ogladającym :wink: Od ponad półtora roku nie miałem w nim żadnej awarii (odpukać) i wszyscy się dziwią skąd wytrzasnąłem taki egzemplarz.... a ja po prostu zaryzykowałem i pojechałem 150km obejżeć samochód trochę droższy od innych :cool2: Po zakupie spotkała mnie miła niespodzianka po sprawdzeniu vinu - wszystko się zgadzało i okazało się że auto jest z końca roku :wink: Dlatego moja rada jest taka, że jak się auto podoba to trzeba jechać i oglądać, a nie siedzieć przed kompem i podsuwać je przed nos innym zainteresowanym.

Wracając do omawianego egzemplarza na 99% jest to edycja lifestyle z dołożonymi listwami wokół okien (standardowo czarne) lub edycja exclusive z wymienionymi fotelami (standardowo całe z pseudoskóry). Inne elementy wspólne dla obu edycji się zgadzają tzn np elementy zewnętrzne w kolorze nadwozia, srebrne nerki, obramowania wskażników, grzane fotele, czarna podsufitka, listwy moongrey, model felg itp. Jeżeli ktoś jest zainteresowany to mogę udostępnić na meila skany prospektów tych edycji. Auto nie ma m-pakietu, ma dokupioną kierownicę i gałkę m... i tyle - było to dostępne w cenniku do tych edycji :cool2: Jakby nie patrzeć to jak na e46 320d wyposażenie jest bardzo bogate. Co do aukcji to jest to typowe ogłoszenie handlarza, czy to wada czy zaleta - każdy ma swoje zdanie. Zdjęcia jak zdjęcia, dziwne dywaniki - jakby z mercedesa :wink: . Wydaje mi się że albo boczki foteli są rozmiękczone w programie graficznym, albo wysmarowane, pomalowane specjalną farbą. Chyba nie tylko ja to mogę stwierdzić, ale ta ekoskóra jest znacznie mniej trwała od naturalnej, wyciera się szybciej, a przede wszystkim jest bardzo wrażliwa na zarysowania (niestety jest to taka mieszanka gumy i plastiku), tzn wystarczy wsiadając do auta zachaczyć delikatnie zamkiem, torebką, czymkolwiek i już mamy rysę.... dlatego nie wydaje mi się że przez 8 lat udałoby się utrzymać te fotele w idealnym stanie, tymbardziej że są to sportsitze. Istnieje oczywiście możliwość że Niemiec zakładał na nie pokrowce, co wcale nie jest czymś specjalnym u naszych sąsiadów

 

Powodzenia w poszukiwaniach i zakupie :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uważam tak jak JohnnyBravo(miałeś w takim razie szczęście) i sam też tak robie, należy zadzwonić porozmawiać sprawdzić vin i jechać obejżeć jeżeli na pierwszy żut oka wszystko ok jechać do ASO i sprawdzić bo dobrych sztuk jest mało a ludzi na forum szukających co nie miara :D więc jeżeli sztuka jest dobra jest to podawania pysznego stejka :mrgreen: głodnym wilką :D zeby nie było, że kogoś obrażam sam szukam bmw tylko, że akurat 330ci lub 328i więc wiem jak jest. Natomiast szymon-o "samochód jest tyle warty ile gotowy jest za niego zapłacić nowy Właściciel" dobrze powiedziane jednak nadal uważam, że cena jest za wysoka.. 25 tys moim zdaniem max ale to tylko moja oponia :cool2:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jednak nadal uważam, że cena jest za wysoka.. 25 tys moim zdaniem max ale to tylko moja oponia

Kolego, auto jest świeżo ściągnięte więc musisz stosować ceny "niemieckie". Policz koszty sprowadzenia, zysk handlarza i co zostanie?? Według Twoich wyliczeń około 4,5 - 5 tys. Euro. Teraz zapraszam na np. mobile.de lub inną stronę i poszukaj mi takie autko (bezwypadkowe, serwisowane, z przebiegiem z 1 z przodu). Szukaj wśród prywatnych właścicieli (sprzedających) i zobacz co uda Ci się wyszukać.

Niektóre osoby mogłyby się zabić, skacząc z poziomu swojego "ego" na poziom swojego IQ

..............................................................................................

Freude am fahren


Moje auto - http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=159&t=190785

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj Ardin coś nie możemy się porozumieć co do tej ceny :wink: .

 

JohnnyBravo Miałeś ewidentnie szczęście co do Swoich czterech kółek :wink: , niejasności co do teoretycznej zawartości vinu i wyposażenia widocznego na zdjęciach dokładniej nie da się opisać :cool2: .

 

Marcin1261 daleko Masz w ogóle do omawiane autka ........?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ostatnio ze znajomym kupywaliśmy 320d u tego handlarza :cool2: dla mnie spoko gostek zrobiliśmy ok 30km pod kompem, na stacje diagnostyczną, obleciałem całe autko miernikiem całość oględzin ok 2h i cierpliwie czekał i zgadzał sie na wszytko :cool2: dla mnie zrobił pozytywne wrażenie jako handlarz :cool2:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Balugass Dajesz nadzieję Założycielowi tematu ;).

 

Myślałem, że to tylko ze mnie taki "czub" ze oględzinuję autko 2h+ przed kupnem :mrgreen: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JohnnyBravo Miałeś ewidentnie szczęście co do Swoich czterech kółek :wink: ,

 

Jasne że miałem :wink: wcześniej byłem na oględzinach dwóch egzemplarzy, również były to dobre auta warte zakupu, jednak nie takie jakich szukałem. Przed "wyprawą" warto po prostu poczytać o danym modelu, poprzeglądać katalogi itp., aby wiedzieć na co patrzeć :cool2: Wówczas już na etapie oglądania zdjęć będziemy w stanie odpuścić pewne ogłoszenia. Dlatego dziwi mnie, że niektórzy szukają miesiącami i trafiają na same "trupy", "ulepy" itp.... Pozostaje jeszcze kwestia liczenia sił na zamiary... bo osoby oczekujące po 8-10 letnim aucie za 15-20% ceny początkowej, że będzie jak nowe dla mnie są po prostu śmieszne... tymbardziej że zazwyczaj szukają okazji :wink: Chcesz dobry egzemplarz? niestety musisz za niego odpowiednio zapłacić. Nie wydaje mi się aby można było kupić zadbane e46 z końca produkcji za ok 25000zł...

Jeżeli chodzi o dokładne oględziny i wygórowane oczekiwania to nie mam nic przeciwko pod warunkiem że będzie to proporcjonalne do zawartości kieszeni :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Balugass Dajesz nadzieję Założycielowi tematu ;).

 

Myślałem, że to tylko ze mnie taki "czub" ze oględzinuję autko 2h+ przed kupnem :mrgreen: .

 

zostałem zabrany jako ekspert od e46 wiec nie ma mowy o fuszerce :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Witam użytkowników forum bmw. proszę o opinie na temat tego bmw , z góry dziękuje za pomoc , pozdrawiam

http://moto.allegro.pl/bmw-320d-150km-m-pakiet-xenon-navi-skory-i2290315084.html

Popraw tytuł wątku i rozkoduj VIN :!:

viewtopic.php?f=44&t=72889

pozdrawiam

Paweł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.