Skocz do zawartości

Grupowy zakup LED-ow do wnetrza- filmy str2


dziqsek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 530
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • Zarejestrowani
Nie tylko Ty czeka jeszcze kolega z wroclawia ktory ma do mnie jakies 90km a doszlo do ludzi z drugiego konca kraju :mad2:

b4c4c1867b858a60.jpg.30a4296d964cadcc5bbee45deeb1292d.jpg

OFICJALNY ZEWNĘTRZNY PARTNER BMW AG

Chiptuning Programowanie Carplay Kodowanie Diagnostyka BMW AOS

Tel. +48-790-465-462

https://www.facebook.com/Codemybimmer

https://www.instagram.com/codemybimmer

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Ja niestety jestem niezadowolony z Ledów :roll: ....(P.S. Dzięki dziqsek -paczka doszła )

 

Mam E91 LCI i chyba coś nie tak z moją paczką Ledów a mianowicie mam zbyt małe Ledy rurkowe ... (chodzi o wymianę w oświetleniu lusterek i tylnej led klapy ).

 

Z oświetleniem lusterek jakoś sobie poradziłem na szybko bo powyginałem płytki zwierające żarówkę i dla pewności sylikonem wysokotemperaturowym w jednym miejscu skleiłem z płytką (zapobiegnie to rotacji Ledów podczas wstrząsów autem i zmiany kąta świecenia )

 

Niestety żarówka klapy to już inna bajka bo po włożeniu reszty Ledów zostały mi 4 rurkowe Ledy które długością pasują tylko do schowka .Zostały mi też dwie Ledy paski i jeden przerobię na rurkowy który będzie pasował do klapy ....ale jak to mi kiedyś powiedziała jedna pacjentka w poradni - ''nie tak się umawialiśmy doktorze'' :)

 

Ilość światła i barwa Ledów jest OK ale jak to mówią '' długość ma znaczenie '' :) więc w mojej paczce nastąpiła jakaś pomyłka z ilości i długością Ledów .

 

Pozdrawiam forumowiczów i cieszę się że 7 miesięczne czekanie mnie choć częściowo usatysfakcjonowało .

 

PS . Co do wymiany żarówek w panelu przednim i środkowym podsufitki jest dużo lepszy sposób i szybszy niż taśma klejąca :) - cały panel po prostu podważa się z przodu panela i przed oczami mam trzy kapsle które odkręcamy a pod nimi są żarówki - oczywiście środkowy wymaga zdjęcia mlecznej szybki ale i tak jest łatwiej z tymi po boku :) :8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do mnie tez jus dotarły , dziękuje !!

ładny efekt, jestem zadowolony,

pare uwag : rurki do podswietlania lusterek sa zbyt kotkie, musiałem nagiąc blaszki zeby sie trzymaly, ledy do czytania ksiązki daja malo swiatła na tą ksiązke ;) (te płaskie z jednym ledem po jednej i po drugiej stronie) , lamki w drzwiach trzeba bylo zamontowac bez takiej puszki, bo po wlozeniu ledow (te plaskie z 4-ema diodami po jednej stronie) ta puszka po prostu juz nie najdzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zarejestrowani
Ya puszka to zapewne izolator termiczny - ledy soe nie grzeja wiec nie jest potrzebny :cool2:

b4c4c1867b858a60.jpg.30a4296d964cadcc5bbee45deeb1292d.jpg

OFICJALNY ZEWNĘTRZNY PARTNER BMW AG

Chiptuning Programowanie Carplay Kodowanie Diagnostyka BMW AOS

Tel. +48-790-465-462

https://www.facebook.com/Codemybimmer

https://www.instagram.com/codemybimmer

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja proponuje przed zakupem posprawdzać, co gdzie siedzi.

 

Zakładałem wczoraj do E91 żarówki do oświetlenia tablicy rejestracyjnej (ledowe z radiatorem C5W). Przy doborze długości żarówek zasugerowałem się sklepem (który jest polecany na forum i oferuje kompletne zestawy). Kupiłem C5W o długości 36mm...i niestety lekka plama. Długość rurki do podświetlania tablicy powinna być 39mm, a nie jak podaje większość sprzedawców - 36mm.

Do podświetlania schowka powinna być C5W 36mm, a do podświetlania klapy bagażnika w E91 - C5W 42mm.

 

Co polecacie do DRL - chodzi mi o żarówkę h7 led can bus (może Cree)?

BMW E36 1991 Limuzyna 325i 2005↔2007

BMW E46 2002 Touring 320d Lift 2007↔2010

BMW E91 2006 330d 2010↔2018

BMW E81 2007 118d 2015→

BMW F31 2014 325d 2018→

icon1.png

F31-C-HRj_qqhnpsx.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam problem potrzebuje zdemontowac lampke oświetlenia nad głowa miedzy pasażerem a kierowca zeby dostać się do obudowy zarówek bo ledy mi wczoraj zaswiecily na chwile i zgasły.. viewtopic.php?f=73&t=137342 próbowałem tym sposobem ale niestety nie ruszylo może ktoś by mógł mi pomuc??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam problem potrzebuje zdemontowac lampke oświetlenia nad głowa miedzy pasażerem a kierowca zeby dostać się do obudowy zarówek bo ledy mi wczoraj zaswiecily na chwile i zgasły.. viewtopic.php?f=73&t=137342 próbowałem tym sposobem ale niestety nie ruszylo może ktoś by mógł mi pomuc??

 

Już opanowane..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Montaż tych ledów jest prosty jak budowa cepa... Poprzedni post jednak pokazuje zestaw ledów jakie dostałem do X5 E70

Chyba dostałem zły zestaw... 3 z tych żarówek nie mają kompletnie żadnego zastosowania w E70 a 2 z nich zostały wmontowane na siłę

Brakuje żarówki do schowka... oraz 2 do tylnej klapy.

Wg mnie do E70 powinny być 10x ta najdłuższa 4 ledowa (których dostałem 6 ) bo mam 10 identycznych lampek w samochodzie i w które idealnie pasują te długie paseczki właśnie...

Rurki do oświetlenia rejestracji o kilka minimetrów za krótkie... siedzą po nagięciu styków " na słowo" zobaczymy czy z nich nie wylecą podczas jazdy :)

żarówki na fotkach poniżej nie mają zastosowania w moim aucie (te od słoneczników są o dużo za małe - nie da się aż tyle nagiąć blaszek)

a ta 3 z 3 ledami powinna byc chyba do schowa , a tam mam lampkę taką w którą wchodzi idealnie ten paseczek czyli jest taka sama jak 9 innych w aucie.

http://imageshack.com/a/img801/7251/za3s.jpg

http://imageshack.com/a/img823/7395/s1ss.jpg

 

 

Kameleon nie ma tam rozpiski E70 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy wszystkim innym wszystkie żarówki pasują i są zadowoleni np z mocy zarówek ? koloru światłą ? ? Generalnie zapłaciłem za swoje 80 funtów , podczas gdy idealnie dobrane w PL sklepie kosztuja 350pln.

Niby te też miały być idealnie dobrane a brakuje w sumie 5 żarówek + to że 2 spasowane "na siłę" (Podginanie blaszek..). jakby nie mogły być 3mm dłuższe...

Ten spec w UK chyba jednak nie do końca wie co robi... Pomiar lumenów i widma wraz ze spectrum światła wcale nie potwierdził jakiejś super jakości tych ledów ( świecą ciut jaśniej od tych najtańszych ledów z alledrogo a sporo słabiej od żarówek na diodach Cree ,że o PowerLed nie wspomnę.)

Wydaje mi się że te co dostaliśmy są na diodach 5050 ale głowy nie dam ( a to nie najnowsze ledy) są już bardziej wydajne.

Żarówki (poza power led) były porównywane i opomiarowane z taką samą ilością chipów ( diód ) a nie np 8 diód vs 2. zawsze było ich tle samo np 4 vs 4

Pisze ten post ku przestrodze tym co jak ja się napalą i będą może nawet czekać i pół roku :)

Generalnie dzięki wielkie dla Artura bo organizacyjnie ogarnął to super.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • Zarejestrowani
Ja chyba gdzieś mam

b4c4c1867b858a60.jpg.30a4296d964cadcc5bbee45deeb1292d.jpg

OFICJALNY ZEWNĘTRZNY PARTNER BMW AG

Chiptuning Programowanie Carplay Kodowanie Diagnostyka BMW AOS

Tel. +48-790-465-462

https://www.facebook.com/Codemybimmer

https://www.instagram.com/codemybimmer

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 5 miesięcy temu...
  • 2 miesiące temu...

Odkopię trochę temat nie chcąc zakładać nowego. Domyślam się że nikt w najbliższym czasie raczej nie będzie robił zakupu grupowego (kto miał kupić, kupił).

W związku z tym mam do Was prośbę, czy mógłby ktoś poszukać/rzucić linkiem jaki zestaw led i gdzie mógłbym kupić do swojego auta? Ja nawet nie wiem czego za bardzo szukać. Na chwilę obecną potrzebuję:

 

- 2x panel w podsufitce (przód i tył)

- 4x lampka w podsufitce (włączana ręcznie)

- 2x lampka przy słonecznikach

- 1x lampka w schowku

- 2x lampka w bagażniku, jak dobrze pamiętam 1x w bagażniku i 1x w klapie

 

A teraz dalsza część pytania, ostatnio wymieniłem komplet foteli w wersji sport + boczki (z lampkami) i podsufitkę, w podsufitce wszystkie lampki działają od razu po podmiance, natomiast w boczkach nie działają w ogóle i tutaj pytanie, czy trudno je jakoś podłączyć? (przy okazji jakie potrzebuję do nich lampki?). Czy ktoś na terenie Warszawy/okolic mógłby pomóc w podłączeniu tych lampek? (mogą być także namiary na kogoś poleconego).

 

Dzięki za wszelkie uwagi i pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.