Skocz do zawartości

[E39] 530d - czarnula :)


h4cker

Rekomendowane odpowiedzi

  • Moderatorzy

No to konkretny i kosztowny remont.

Ale to już na lata.

Amory z przodu też mam takie. Tyle lat i jest :cool2:

To i tak z zawiasem poszło Ci w miarę lekko. U mnie to kątówka i do przodu inaczej nie szło nic zrobić.

Żony nie lubią szybkiej jazdy :norty: :mrgreen:

Mój TDS po trasie też średnio wychodzi 8 lub nieco mniej i co niektórzy się dziwią bo palą im poniżej 6 :mrgreen:

Trzeba wierzyć, że wstążka szczęście przynosi. Ze mną jeździ misio i to od kilkunastu lat. Zrobił ze mną już od..... i jeszcze trochę kilometrów (auta prywatne + firmowe).

BMW%2520Elfik1.jpg

Ale tak myślę i myślę i................. wymyśliłem, że stringi mogły by przynieść podwójne szczęście :mrgreen: .

Jedno szczęście to podczas jazdy, a drugie przy uprzednim zdejmowaniu ich z........ :norty: :mrgreen:

Edytowane przez CICHY525
ec2Wze6.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 81
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

http://bmw530d.pxd.pl/gallery/pic904/v2012070912174822416828.jpg

tak to jest jak się daje kobiecie auto :mad2: :mad2: :mad2: :mad2: :mad2: :mad2: :mad2: :mad2: :mad2: :mad2: :mad2: :mad2: :mad2: :mad2: :mad2:

To cofanie licznika to nie za bardzo mi się podoba :nienie:

A i TY Masz nauczkę co do tej felgi

Kobiety owszem mogą prowadzić ale tylko taki pojazd :

http://i.imgur.com/6dPAmIn.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to konkretny i kosztowny remont.

Ale to już na lata.

Amory z przodu też mam takie. Tyle lat i jest :cool2:

To i tak z zawiasem poszło Ci w miarę lekko. U mnie to kątówka i do przodu inaczej nie szło nic zrobić.

Żony nie lubią szybkiej jazdy :norty: :mrgreen:

Mój TDS po trasie też średnio wychodzi 8 lub nieco mniej i co niektórzy się dziwią bo palą im poniżej 6 :mrgreen:

Trzeba wierzyć, że wstążka szczęście przynosi. Ze mną jeździ misio i to od kilkunastu lat. Zrobił ze mną już od..... i jeszcze trochę kilometrów (auta prywatne + firmowe).

BMW%2520Elfik1.jpg

Ale tak myślę i myślę i................. wymyśliłem, że stringi mogły by przynieść podwójne szczęście :mrgreen: .

Jedno szczęście to podczas jazdy, a drugie przy uprzednim zdejmowaniu ich z........ :norty: :mrgreen:

 

super miśki :cool2: co do stringów to można takie wozić jak się jest kawalerem :norty: teraz to nie bardzo :cry2: hehe :norty:

 

hipek licznika nie cofam bo szkoda kasy :wink: jedynie to chce zrobić piksele ale nigdy nie mam na to czasu :? co do felgi to było tak dawno, że już nie pamiętam ;) zresztą ta felga i tak poszła po wypadku do wyrzucenia :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy

Misiek to ten sam, jeździ już chyba w 6-tym aucie. Poprzednio jeździł w BMW pomiędzy zagłówkami, a że teraz to auto praktycznie nie jeździ to powędrował do Jeepa- siedzi sobie w dziurze na napoje :D .

Co do licznika to tak się zastanawiam, bo hipek napisał to tak że zabrzmiało jakbyś w międzyczasie cofnął.

Srebrne felgi lepsze :cool2:

PS.Żonie zdejmij :mrgreen: zobaczysz jaka zadowolona będzie :wink:

Kobiety owszem mogą prowadzić ale tylko taki pojazd :

Pooglądaj sobie :D

Hmm.....ale tą blondynę na rowerze to też by :norty:

:mrgreen:

ec2Wze6.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.