Skocz do zawartości

Czy jest możliwe podłączenie subufera w BMW 5 e60


krzychd4d

Rekomendowane odpowiedzi

KOLEGO PO CO WPINAĆ SIĘ W PIN 15 I KABLE KŁAŚĆ PRZEZ CALE AUTO JAK WYSTARCZY KABEL REMOTE PODŁĄCZYĆ POD ZAPALNICZKĘ W BAGAŻNIKU W CHWILI WYŁĄCZENIA ZAPŁONU ZASILANIE GAŚNIE :) I WZMACNIACZ SIĘ WYŁĄCZY :)

 

hej my wczoraj rozmawialismy telefonicznie :)

aa co do podlaczenia tego remote pod zaplaniczke powiedz po wylaczeniu wzmacniacza nie dziala dzwiek tak ? a wszystkie komunikaty dzwiekowe auta nie beda wtedy slyszalne tak???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wzmacniacz jest pod subufery przednie glosniki sa podlonczone standardowo

ale nawet jak podepniesz wzmacniacz pod wszystkie glosniki to jak zaplon przekrecisz to wzmacniacz sie uruchomi

wiec co za problem masz z komendami glosowymi

Aby jakiś dzwiek komendy wydalo musi byc włonczony zaplon

To gdzie widzisz problem?? bo ja nigdzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mowie o komendach glosowych tylko o tych "plum" no wylaczasz zaplon zostwiasz kluczyc w stacyjce i wyskakuje info ze klucz nadal w stacyjce a zaplon wylaczony :)

 

Jak zostawisz wlaczone światła będzie to samo, mozna by dorobić układ podtrzymujący zasilanie np. na minute po wylaczeniu zaplonu. Lub podlaczyć do innego miejsca gdzie prad jest do czasu uspienia samochodu, wzmacniacz nie bierze duzo pradu jest nie ma sygnalu na wejsciu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze jedno małe pytanie jak sie sciaga plastki ten zeby sie do radja zostac mam wersje z jednym czytnikiem

chodzi mi o to gdzie mniej wiecej sa zatrzaski nie chce tego pourywac na wstepie

 

sciagasz listwę ozdobna(jest na wcisk) i srodkowe kratki nawiewów, dalej bedziesz widzial już sruby

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...

Re: Czy jest możliwe podłączenie subufera w BMW 5 e60

 

Postprzez cdxa » 22 Kwi 2012 22:55

 

einstein915 napisał(a):Jeżeli komuś nie chce się ciągnąć kabli przez cały samochód można użyć adaptera, który sygnał bierze z głośników i uruchamia wzmacniacz (poprzez sygnał "remote" we wzmacniaczu) po wykryciu sygnału audio. Zrobiłem coś takiego i okazało się że E60 jest mocno wyciszona od bagażnika i efekty mniejsze od spodziewanych. Być może w kombi będzie lepiej.

 

 

 

A gdybyś pociągnął kable od radia i podłączył do pinów 3,4 i 9,10 ze złącza B na powyższym obrazku to miałbyś dużo lepsze efekty. Sygnał który idzie do głośników, które sa przecież malutkie, jest obciety z najniższych częstotliwości stąd slabe efekty.

 

Nie jestem dobry w Audio wiec wolę się zapytać . Czy właśnie w taki sposób można wyprowadzić wyjście po niskiej częstotliwości RCA z przed końcówki mocy ?? Jeśli tak to napiszcie co jest jeszcze potrzebne do tego zabiegu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.