Skocz do zawartości

POSZUKUJĘ SPRAWCY ZE SREBRNEGO BMW SZA ??55


nekro47

Rekomendowane odpowiedzi

Przecież Policja znajdzie ci go bez problemu, jeśli to jest prawda SZA xxx55. Nawet bez świadka poproszą go o pokazanie auta, porównają uszkodzenia, zapytają gdzie był tego dnia. Idź szybko na Policję, może jeszcze tamten nie zamalował samochodu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie liczyl bym na to ze policja znajdzie sprawce. Pare lat temu Honda civic wymusila mi pierwszenstwo, uniknac wypadku ,walnalem w kraweznik, alus i opona poszly na szrot, i tak dobrze ze tylko tak sie skonczylo, zadzwonilem na policje podalem praktycznie 80% danych. Honda Civic rok od 94 do 99 5drzwi ,zielony met, nr rej OP i podalem 2lub 3numery(dzis juz nie pamietam) i po 2godz telefon z policji. Panie w opolu jest zarejestrowanych ponad 80 hond civic, jak my mamy to sprawdzic?Nie wierze ze po opolu jezdzi 80hond w 5drzwiach w butelkowej zieleni!!! :duh: Po tygodniu sprawa zostala umorzona.
Sprzedam Bmw 320d E46 2001r
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
No no jakie rozróby się dzieją w moim rodzinnym mieście, no to gdzie ja teraz będę moją stawiał jak z parkingu netto zrobili, ogólnie chamstwo na maxa :evil: i niestety u nas normalność :evil: , nie lepiej poszukać jakiegoś zapisu z monitoringu jak wiesz dokładnie to było no ale w Myszkowie to tylko raczej prywatne kamery .......

http://imagizer.imageshack.us/v2/150x100q90/834/uaec.jpg

Był Polonez, Golf III, E36, E46, .................

Jest E61i jest Git ..................................... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.