Skocz do zawartości

Jaki wózek dziecięcy do e90


wmen

Rekomendowane odpowiedzi

Jak troche dzieciak podrosnie to moge juz polecic Recaro Easylife, wlasnie taki zakupilem bo czeka mnie lot samolotem i potrzebuje czegos lekkiego malego i szybkiego w rozkladaniu itp.. Bedzie tez dobry do wyskoczenia na zakupy do marketu itp i w letnia pore :) ale nie wyfaje mi sie by byl odpowiedni na dlugie spacery w zime ;)

 

https://www.youtube.com/watch?v=nonNIieFf8k

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ok, póki co wleciał ten Stokke Xplory... Sprawdziliśmy, że jako-tako mieści się w bagażniku. Choć dużo więcej to już wtedy nie wchodzi - ale to było do przewidzenia :lol:

 

Za to wkurzam się, bo nosidełko BeSafe IZI Go miało do niego pasować bez adapterów, a najwyraźniej nie pasuje (choć tak jest napisane na samym nosidełku + na stronie producenta wózka)... :mad2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
A jakie e92 się szykuje? Dzisiaj chyba widziałem Cię na moście Północnym (ale 550i to raczej rzadko spotykane auto, więc to chyba Ty :D )

Hmmm, nie jechałeś E92 w kolorze Spacegrau z poliftowymi lampami z tyłu?? :mrgreen:

 

Szykuje się 335i, a właściwie - już jest, bo strasznie szybko się sprawy potoczyły... :8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 lat później...
Witam! Ja w troszkę innej sprawie, a mianowicie poszukuję nosidełka dla synka. Zależy mi na tym aby był to produkt, który posłuży nam w przyszłości przy kolejnym dziecku. Szukaliśmy z żoną w różnych sklepach i wpadła nam w oko oferta https://doux-doux.pl. Myślicie że były to dobry wybór gdybyśmy kupili nosidełko od nich? Jeśli macie inne produkty do polecenia to będziemy bardzo wdzięczni.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.