Skocz do zawartości

jak dobrac szybę??


BMW fan

Rekomendowane odpowiedzi

sorki jak to gdzieś na forum było , ale szukałem i nic na ten temat nie znalazłem :cry: sprawa miewa się następujaco : musze wymienić przednią szybę ale nie wiem na jaką, wydaje mi się że szyby w moim aucie sa zielonkawe ale w sklepie powiedzieli mi że moga być : białe, zielone, albo brązowe :duh: jak to dokładnie ustalić jaka mam kupic??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najprostrzym sposobem sprawdzienia ,jaki mamy kolor szyby jest biala kartka.wstawiamy za szybe biala kartke i patrzymy przez szybe czy kartka zmienila kolor.jesli jest letko zelonkowata to znaczy ze mamy szybe atermiczna,''lekko przyciemniona''.gdy kartka pozostaje biala szyba jest standartowa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no białe nie są napewno co widać np na tym zdjęciu http://img296.imageshack.us/my.php?image=img0003511ni.jpg bo ta moja beti to ogólnie jakaś "inna" zawiech m- technic (doszedłem po katach ustawienia zawiechy na diagnostyce) dość twarda przód żółte sprężyny niebieskie amory, tył zielone sprężyny ( były ) niebieskie amory, stabilizator z tyłu ( nie było w 316 podobno ) wspomaganie, fajera trójramienna w skórze jak w 5 , elektroniczny zegarek z termometrem zewnętrznym, czarne ramki w koło okien, mocowania oryginalnych dywaników ( fajna rzecz bo nie lataja po całym aucie :D ), wydech HJS-a z oryginalną owalną końcówką ( niestety już jej nie ma ), za to nie ma elektryki do szyb i szyberdachu :( ,ale słyszałem od gościa , który ściąga auta ,że miał taką i miała właśnie atermiczne zielone szyby :?: :?: , więc spróbuje jeszcze z kartką za radą kolegi i chyba zamówię zieloną z pasem :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzis wyczaiłem taki temat , że na wszystkich szybach oprócz przedniej koło znaczka BMW jest literka G ( może green?? )i to samo oznaczenie AS2 a na przedniej jest AS1 i nie ma literki G ( bo włąśnie nie wydaje mi się żeby była zielona ) czy to może mieć znaczenie :?: może tak oznaczali szyby :?: dodam że jedna szyba w dżwiach od kierowcy jest innej firmy niż pozostałe ale oznaczenia są takie same G i AS2, ma ktoś z was zieloną z przodu :?: jakie ma oznaczenia ta szyba :?: :?:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.