Skocz do zawartości

Kupno X5 pytani,rozterki,porównania.....


Prezioso

Rekomendowane odpowiedzi

Witam zaczynam się rozglądać za kupnem BMW X5 E70 (rok 2009/2010/2011 w dieslu który najlepiej wybrać dokładnie model z jakim wyposażeniem (kolor skóry najlepszy w utrzymaniu itp) średnia cena naprawde zadbanego autka czy salonowego czy z zagranicy (niemcy?) z jakim mniej więcej przebiegiem , co będzie mnie czekało do wymiany itp. Proszę pisać szczerze najlepiej z własnego doświadczenia przeglądałem oferty ale chyba nic nie ma ciekawego na chwile obecną ,a nie chcę się władować po uszy... Z góry dziękuję za konkretne odpowiedzi.

A czemu nie benzynka? :mrgreen:

Trzeba pamiętać, że głowa jest do myślenia

a tyłek do siedzenia.

Nie należy tego zmieniać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 952
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

a co myslicie o tej..??

 

http://suchen.mobile.de/auto-inserat/bmw-x6-xdrive35d-sportpaket-leder-navi-standheizung-hainburg/175814914.html?lang=de&pageNumber=2&action=eyeCatcher&__lp=3&scopeId=C&sortOption.sortBy=price.consumerGrossEuro&makeModelVariant1.makeId=3500&makeModelVariant1.modelId=60&makeModelVariant1.searchInFreetext=false&makeModelVariant2.searchInFreetext=false&makeModelVariant3.searchInFreetext=false&makeModelVariantExclusion1.searchInFreetext=false&minPowerAsArray=146&minPowerAsArray=KW&fuels=DIESEL&minFirstRegistrationDate=2009-01-01&maxPrice=40001&ambitCountry=DE&features=XENON_HEADLIGHTS&features=ELECTRIC_HEATED_SEATS&features=NAVIGATION_SYSTEM&features=PARKING_SENSORS&negativeFeatures=EXPORT

 

w porownaniu do tej:

http://suchen.mobile.de/auto-inserat/bmw-x6-xdrive30d-groebenzell/176061492.html?lang=de&pageNumber=2&__lp=3&scopeId=C&sortOption.sortBy=price.consumerGrossEuro&makeModelVariant1.makeId=3500&makeModelVariant1.modelId=60&makeModelVariant1.searchInFreetext=false&makeModelVariant2.searchInFreetext=false&makeModelVariant3.searchInFreetext=false&makeModelVariantExclusion1.searchInFreetext=false&minPowerAsArray=146&minPowerAsArray=KW&fuels=DIESEL&minFirstRegistrationDate=2009-01-01&maxPrice=40001&ambitCountry=DE&features=XENON_HEADLIGHTS&features=ELECTRIC_HEATED_SEATS&features=NAVIGATION_SYSTEM&features=PARKING_SENSORS&negativeFeatures=EXPORT

 

Jak patrze na modele CIC ponizej 40tys€, to masakra jakas.. :duh:

Albo wloskie, albo takie bidule, ze az wstyd, albo lakierowane, albo Bog wie, co jeszcze tam grzebane bylo.

 

Dochodze do wniosku, ze kupno X6 w dobrym stanie, to tylko BMW Salon, co oczywiscie wiaze sie z kilkoma tys € wiecej.. ale przynajmiej te auta sa zadbane :cool2:

W zasadzie, takiego, dobrego auta nikt raczej dobrowolnie nie sprzedaje. Wiec w zasadzie 90% wszytskich uzywanych to leasingowe.

 

Zastanawiam sie mocn czy warto pakowac sie w CIC model czy jednak sprzed liftu. Bo na CIC salonowe trzeba wydac jednak mase szmalu :mad2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Dlatego ja nawet nie zawracam sobie glowy szukaniem x5/x6 w dieslu. Tylko benzyna gwaratuje w dzisiejszych czasach wzgledny spokuj przyszlej eksploatacji. Jak zauwazyles, nikt nie sprzedaje auta tego typu, za ta cene gdzie wszystko jest ok...bo po co, skoro to najladniejsze auta na rynku? Czasy, gdy silnik diesla gwarantowal bezproblemowa eksploatacje, dawno minely. Wystarczy zobaczyc co po warsztatach stoi... Tu w uk mamy z tym troszke lepiej, auta wypadkowe maja wbijana kategorie od A do D, wiec wiadomo czy bylo po przejsciach, co nadal nie gwarantuje calkowitego spokoju, ale go znacznie podnosi. Widzialem/ ogladalem duzo aut godnych polecenia. No ale niestey...w uk jak wiemy kierownica po wlasciwej stronie jest...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tu nie chodzi o bezawaryjnego diesla vs bezawaryjna benzyne.. tylko mialem na mysli ogolny stan sprzedawanych modeli.

Nie szukam auta po handlarzach przy rowie, tylko po duzych ale i tak trafiaja sie tak zaniedbane sztuki.. ze tragedia.

A te z BMW owszem, sa wypicowane i mega zadbane. Ale sie nie dziwie dlaczego. Jak ktos pozna warunki umowy/leasingu przedstawione przez BMW oraz ew. koszty ponoszone przy oddawaniu samochodu, to wiadomo, skad ten doskonaly stan samochodu. :mrgreen: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Widze, ze sie nie rozumiemy. Ja rowniez pisze o caloksztalcie...a ta wyglada tak, ze stan auta z silnikiem benzynowym jest lepszy od auta z silnikiem diesla...Jak mam to inaczej napisac???? :shock:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale co ma wspolnego paliwo do stanu. np wnetrza..?? :cool2:

 

Widzialem auta, ktore maja ponad 200k km (diesel) i byly lepiej zadbane od niejednej, 120k km benzyny..

To jakby na podstawie rozmiaru felgi mowic o stanie samochodu.. :mad2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

No przeciez sam sobie juz na to odpowiedziales we wczesniejszych postach. Skoro widziales x6 z przebiegiem 200k z super srodkiem/w super stanie to dlaczego go nie kupiles? Przeciez sam napisales, ze takich nie ma....Dochodzimy wiec powoli do sedna i zrozumienia tego co pisze...Stan benzyn ogolnie jest lepszy dlatego, ze maja znacznie mniejsze przebiegi i przewaznie nie sa to auta poflotowe/leasingowe. No teraz juz musisz sie ze mna zgodzic? :lol:

noi dochodzi jeszcze ta awaryjnosc diesla...ostanie dobre to chyba bylo 1.9tdi w audi..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego kkx5

 

zatem gdzie tak napisalem, ze X6 takowe widzialem ..?? :mrgreen:

 

Odpowiadajac na pytanie: czemu nie kupilem. Nie kupilem: bo nie mialo cos takieog miejsca ( X6 z przebiegiem ponad 200k km, zadbana/niezadbana.. zadna), dwa.. nie kupilem, bo wciaz zastanawiam sie, czy takie auto, w ogole tyle warte jest. I czy nie zejsc z rocznikiem do 2009 i odpusic model CIC.

 

Owszem, moge pojsc do salonu BMW i kupic od reki.. tylko po co? Moge to zrobic o kadej porze dnia, ale nie mam cisnienia i che wiedziec co kupuje, wiec staram sie zasiegnac jak najwiecej informacji i lubie wiedziec. :cool2: :norty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Skoro mozesz isc do salonu i kupic nowe to po cholere szukasz uzywanych? glupoty tu piszesz. Idz do salonu i kup takie jak chcesz...tam tez nie maja? Ja do salonu nie pojde bo mnie na to nie stac a jakby bylo mnie na to stac to nie siedzialbym na forum bo po co? Stac byloby mnie na nowe to na servis tez, wiec nawet jakby sie psulo to nie szukalbym odpowiedzi na forum przeciez...telefon do BMW o ktorej moge przyjechac...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego,

 

w salonie takze sa uzywane i o takich pisalem. Nie tylko nowe.

Nigdzie (poraz kolejny) nie napisalem, ze szukam nowego, bo szukam uzywanego. :D

Nie chce mi sie za kazdym razem tlumaczyc z tego co napisalem, a co Ty nie zrozumiales (badz co badz) poraz kolejny. :duh:

 

Nie chce mi sie prowadzic dyskusji, w ktorej wszystko trzeba komus tlumaczyc, bo wierze, ze reprezentuje odpowiedni poziom.

Wybacz i dzieki za rozmowe, nota bene.. o wyzszosci 'zadbanej' benzyny nad zniszczonym dieslem :mad2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Widocznie sposob w ktory sie wypowiadasz jest duzo mniej czytelny dla innych niz dla ciebie samego. Odnosilem wrazenie, ze tobie kolego trzeba wszystko tlumaczyc i znizac sie poziomem dyskusji skoro nie wiesz o czym inni pisza. Nawet na koniec nie potrafisz zrozumiec, ze nie pisalem o wyzszosci benzyny nad dieslem jako rodzaju zasilania. Poza tym jesli ktos pisze, ze moze isc do salonu i kupic BMW i nie zaznacza, ze jest to uzywane BMW to ciezko sie polapac zwazywszy na to iz wczesniej raz piszesz, ze x6 nie, bo ma 4ry miejsca a pozniej, ze tak, bo powietrza wozic nie chcesz :mad2: . Skonczmy ta dyskusje bo do tematu nic nie wnosi. Pozdrawiam i trzymaj POZIOM :cool2:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...

Poza tym jesli ktos pisze, ze moze isc do salonu i kupic BMW i nie zaznacza, ze jest to uzywane BMW to ciezko sie polapac ....

 

dziwne, bo chwile wczesniej pisales:

 

kkx5 » 17 Kwi 2013 12:36

Dlatego ja nawet nie zawracam sobie glowy szukaniem x5/x6 w dieslu.

 

Jak widzisz, Ty sie polapales, wiec moj poziom odpowiednio do Twojego. Jak Ty sie polapales, to kazdy inny takze.

Pozostaje mi zyczyc powodzenia w szukaniu bezawaryjnej benzyny bo wiesz:

przez kkx5 » 17 Kwi 2013 13:06

...ogolny stan diesli jest na 4/10, a ogolny stan benzyn jest 8/10...

no i .. zapewne 20calowe kola tez sa oznakiem bezawaryjnosci i doskonale utrzymanego auta.. (tego juz nie musisz rozumiec, dodalem od siebie :cool2: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Alez ty jestes uparty no...wpisz sobie w swojej wyszukiwarce BMW X5 i znajdz 10 aut z silnikiem benzynowym do kwoty, ktora cie interesuje. Zrob to samo dla aut z silikiem diesla. Pojedz te auta obejrzec... Gwarantuje ci ze 8/10 aut benzynowych bedzie godne polecenia a aut z silnikiem diesla 4/10...nie bede pisal dlaczego tak jest bo i tak tego NIE ZROZUMIESZ!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jelsi juz ten Mietek to wole Landrovera Discovery 4 3.0 TDV6 - koszty utrzymania podobne, a LandRover o wiele wygodniejszy.

W sumie zaczalem go rozwazac po jezdzie probnej ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jelsi juz ten Mietek to wole Landrovera Discovery 4 3.0 TDV6 - koszty utrzymania podobne, a LandRover o wiele wygodniejszy.

W sumie zaczalem go rozwazac po jezdzie probnej ;)

 

Ciekawe. Gdy szukaliśmy następcy dla E60 z dwójką dzieci wybrałem się na test drive Discovery 3. Pan sejlsmen po wspólnej przejażdżce autem z milionem wodotrysków, DVD, navi, itp, itd pyta się dzieci jak się jechało Land Roverem oczekując zachwytów. Dzieciaki, wtedy 10 i 14 lat, przyzwyczajone od urodzenia do jazdy na prawym fotelu w różnych roadsterach i spiderach wygarnęły mu że wygląda jak pudełko, buja się w zakrętach, nie przyspiesza, klekocze jak traktor i one chcą BMW :-) Jeśli właściwości terenowe są ważne to jest to super auto ale po asfalcie jeździ jak Ford Transit ;-) Ale zaznaczam, że Disco 4 nie znam - na pewno silnik pracuje o wiele kulturalniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.