Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Na ostatnie fotce widać szyber, więc nie ma okazji 2 w cenie jednego :mrgreen: .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widać szyber.

Jak dla mnie ładna bunia, jechac oglądac z miernikiem, jeżeli masz możliwość to tez z kompem i jak jest w miare ok to brać.

Pamiętaj ze to nie są nowe auta i coś tam zawsze może być - no i podstawa nie sugeruj się przebiegiem - to jest silnik który, przy odpowiednim traktowaniu pyknie spokojnie 500kkm :cool2:

P.S. Ja żałuje ze mojej 330i nie mam automata - to jest naprawde super sprawa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szyber jest :cool2:

 

A skąd wiesz?

 

 

Panowie, może mam już obsesje - bo kilka ładnych sztuk mi uciekło w ostatnim czasie. Byłem za wolny. Ale zastanawia mnie, że ona jeszcze stoi - tzn juz ponad tydzień. Tzn, że coś z nią nie tak? :)

 

 

Niekoniecznie cos nie tak, w Polsce połączenie e46 + duża benzyna + automat kiepsko sie sprzedaje.

 

Jaki auto ma deklarowany przez sprzedajacego przebieg? Cena dosc niska jak na ten silnik i rocznik.

spieszmy się kochac e36, tak szybko odchodzą...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Niekoniecznie cos nie tak, w Polsce połączenie e46 + duża benzyna + automat kiepsko sie sprzedaje.

 

Jaki auto ma deklarowany przez sprzedajacego przebieg? Cena dosc niska jak na ten silnik i rocznik.

Widać szyber.

Jak dla mnie ładna bunia, jechac oglądac z miernikiem, jeżeli masz możliwość to tez z kompem i jak jest w miare ok to brać.

Pamiętaj ze to nie są nowe auta i coś tam zawsze może być - no i podstawa nie sugeruj się przebiegiem - to jest silnik który, przy odpowiednim traktowaniu pyknie spokojnie 500kkm :cool2:

P.S. Ja żałuje ze mojej 330i nie mam automata - to jest naprawde super sprawa

 

Przebieg jest coś około 250 000. Pamiętam ze stycznia jak stała za trochę więcej.

 

Tu jest instalacja gazowa, może przez to taniej? Chociaż nie ma reguły z tego co zaobserwowałem. No dzwonie i się umawiam. Wkurza mnie tylko ten znaczek na masce ( teraz weszły takie energetyki ). Musi opuścić przynajmniej o cenę ori znaczka:)

Pozdrawiam Wszystkich Miłośników Marki !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eeee tam 250kkm to jest pikuś kolego. Moja ma ponad 270kkm :cool2: i jeżdzi super

A znaczek to sobie sam zmienisz.

Za instalacje nie jest tansza - raczej za przebieg bo w Polsce ludzie nadal myślą ze jak ma wiecej niż 150kkm to złom - jak kiedyś polonez :wink:

Pierwsze co zrób, to zmien olej w automacie, no chyba ze gość go niedawno zmieniał i pokaże Ci na to jakies papiery.

Skrzynie -automaty do benzyn E46 robił ZF i to są naprawde mało awaryjne skrzynie - w przeciwnieństwie do skrzyń w klekotach (GM)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki a coś takiego jak brak wkładki zamka od w drzwiach?

 

Nie ma zamka w ogóle. Otwiera się i zamyka tylko z pilota - czy ktoś się z czymś takim spotkał ? to rozwiązanie fabryczne ?

Pozdrawiam Wszystkich Miłośników Marki !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie nie jest to rozwiązanie fabryczne, w drzwiach po stronie kierowcy jest miejsce na klucz.

 

Hihat siądą baterie w kluczykach itd. to tylko życzyć powodzenia przy otwarciu autka ;) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

może wymieniane drzwi z anglika

 

Według mnie nie jest to rozwiązanie fabryczne, w drzwiach po stronie kierowcy jest miejsce na klucz.

 

Hihat siądą baterie w kluczykach itd. to tylko życzyć powodzenia przy otwarciu autka ;) .

 

No właśnie też tak sądzę i tego się obawiam.

 

że z Anglika to chyba najbardziej prawdopodobne wyjaśnienie - ale samo auto jest "lewe" tzn wersja niemcy. wg VIN

Pozdrawiam Wszystkich Miłośników Marki !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj, kombinujecie. Sama przeróbka na "gładkie" drzwi jest dość popularna, a wyjęcie wkładki kluczyka i zastąpienie jej lakierowanym plasticzkiem to żadna filozofia. Poza tym zamek mógł się zepsuć, a obecnie dostanie lewego (od strony kierowcy) z miejscem na wkładkę kluczyka jest trochę utrudnione.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak żyję, to jeszcze takiej popularnej samoróbki nie widziałem. To już prędzej bym olał i zostawił zepsuty, tak jak jest, a nie zamek całkiem likwidował.

Nie piszę złośliwie. Ino pierwsze słyszę, żeby zepsuty zamek tak "naprawiać".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już kilka(naście) widziałem. Niektóre nawet tak drastyczne, że polegały na całkowitym usunięciu klamek z drzwi i zaszpachlowaniu wnęk.

 

Zepsuty zamek natomiast mógł ktoś wymienić na wersję angielską (bez miejsca na wkładkę), bo akurat europejskiej nie szło dostać. I co wtedy? Nie zostawi się przecież dziury obok klamki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest jeszcze taka opcja - że nie zamek się zepsuł tylko bok był skasowany. Dlatego wymiana drzwi. Anglik - taniej, może jedyne pod kolor były do wyboru. W każdym razie nie podoba mi się to.. :(
Pozdrawiam Wszystkich Miłośników Marki !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Daleko masz, żeby podjechać i obejrzeć? Wg mnie przód nie jest jak z fabryki, z prawej strony w miarę trzyma linię z błotnikiem (chodzi mi o zachodzenie na lampę) a z lewej już niekoniecznie. Oczywiście to go nie dyskwalifikuje, najważniejsze jak jeździ! Wyposażenie zachęcające, tak jak silnik i gaz jak ktoś lubi. Tylko cena, za to wszystko i podobno bezwypadek, taka trochę okazyjna? :?

Mój czarnuch

Drugi czarnuch-540i

E32 740IL

Kupię do e46 sedan przedlift:

- maskę cosmosschwarz 303

- osłonę dźwigni automat 51167059413 ("-" do przodu)

- listwę spryskiwaczy mgłowych polift (303 cosmosschwarz)

Najlepiej Dolny Śląsk, tel. 782-784-200.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

nie ma w VIN S877A DELETION CROSS-OVER OPERATION BRAK OBSŁUGI KRZYŻOWEJ

więc coś było grzebane.

ale to szczegół.

1.VIII.1944 - 3.X.1944 Pamiętamy 63 Dni Chwały

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daleko masz, żeby podjechać i obejrzeć? Wg mnie przód nie jest jak z fabryki, z prawej strony w miarę trzyma linię z błotnikiem (chodzi mi o zachodzenie na lampę) a z lewej już niekoniecznie. Oczywiście to go nie dyskwalifikuje, najważniejsze jak jeździ! Wyposażenie zachęcające, tak jak silnik i gaz jak ktoś lubi. Tylko cena, za to wszystko i podobno bezwypadek, taka trochę okazyjna? :?

 

Mam daleko niestety... Wrocław -->Ostróda.

Jest tam dużo drobiazgów. Kilka czujek parktrocnica do wymiany, tylna wycieraczka nie robi, świeci się poduszka, szyber się czasem zatnie.. także jeżeli technicznie jest spoko - to cena jest ok.

Pozdrawiam Wszystkich Miłośników Marki !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.