Skocz do zawartości

BMW


Rekomendowane odpowiedzi

Kolego, jeśli prezentujesz auto na forum, to zdajesz sobie sprawę z różnych opinii, jakie mogą się pojawić? Bo wg mnie auto z zewnątrz przedstawia się jak po mega dzwonie, oddane do naprawy szalonemu lakiernikowi. Listwy boczne jeszcze szło by przełknąć. Ale wkłady lamp i atrapa tylnego zderzaka mogłyby spokojnie stanowić dowód w sprawie o ubezwłasnowolnienie lakiernika z powodów niedomagań psychicznych.

Owszem, przedni zderzak został wymieniony na pakietowy (oraz dołożona lotka z tyłu, mod na plus). Ale o co chodzi z tym M?

Ja zamiast iść w kierunku nietrafionych modyfikacji, wziąłbym się za spasowanie maski, dobrą felgę 17", uzupełnienie M-paka zewnętrznego... Potencjał jest. wszystko zależy od ciebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego, jeśli prezentujesz auto na forum, to zdajesz sobie sprawę z różnych opinii, jakie mogą się pojawić? Bo wg mnie auto z zewnątrz przedstawia się jak po mega dzwonie, oddane do naprawy szalonemu lakiernikowi. Listwy boczne jeszcze szło by przełknąć. Ale wkłady lamp i atrapa tylnego zderzaka mogłyby spokojnie stanowić dowód w sprawie o ubezwłasnowolnienie lakiernika z powodów niedomagań psychicznych.

Owszem, przedni zderzak został wymieniony na pakietowy (oraz dołożona lotka z tyłu, mod na plus). Ale o co chodzi z tym M?

Ja zamiast iść w kierunku nietrafionych modyfikacji, wziąłbym się za spasowanie maski, dobrą felgę 17", uzupełnienie M-paka zewnętrznego... Potencjał jest. wszystko zależy od ciebie.

 

Kolego wiesz lakiernik nie był szalony a pomalowanie listew, wkladów lamp i atrapy tylnego zderzaka były moim indywidualnym pomysłem. Każdy ma swój gust a o gustach sie nie dyskutuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najważniejsze, że Właściciel jest zadowolony ........ :cool2: .

 

Pawolek86 tak jak wyżej sugerowali Przedmówcy w miarę możliwości Uzupełnij brakujące elementy zewnętrznego M-Pakietu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Myślałem, że ja kupiłem zwieśniaczone auto bo miało dołożone na klamki chromowane nakładki... Oczywiscie klamki jak i inne dodatki typu chińskie alu poszły na śmietnik. A Twoje auto no cóż, o gustach się nie dyskutuje ale jak wiadomo forum jest po to żeby się wypowiedzieć. Lampy przednie byłyby spoko gdyby nie pomalowane wnętrze... M-Pakiet ok tylko wystarczy uzupełnić braki, tylne lampy też ujdą, listwy zderzaków niepotrzebnie pomalowane. A teraz wisienka na torcie felgi... Nie wiem czy to w ogóle leżało obok AC Schnitzer... To już te moje chińskie lepiej się prezentowały. Jeśli bardzo już tuningujesz auto to chyba pierwszym zakupem powinny być oryginalne felgi 18" BMW albo BBS czy AC Schnitzer. Bo teraz to wygląda jak duże auto na kołach od taczki...

I tak w ramach modyfikacji różnych, jestem zdania żeby wymordować wszystkich producentów i sprzedawców cudownych modów typu nakładki chromowane na klamki czy lusterka...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto jest hmm oryginalne...:) Jak dla mnie troche za bardzo czerwonisty...:)ale Lakier robi wrazenie, lampy bym zostawil w oryg kolorze i jakies fele inne wrzucil...:) Kolego zycze powodzenia w kolejnych modach i oby szly w dobra strone...;) nie psujmy pieknego oryginalnego wygladu E46...:) modle sie tylko zeby nie bylo tak jak z e36...ze wiekszosc teraz jezdzi z naklejkami m i srebrnymi wycieraczkami i czerwonymi pokrowcami racing :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie psujmy pieknego oryginalnego wygladu E46...:) modle sie tylko zeby nie bylo tak jak z e36...ze wiekszosc teraz jezdzi z naklejkami m i srebrnymi wycieraczkami i czerwonymi pokrowcami racing :)

 

oj tak, ale niestety obawiam się, że e46 wkrótce zacznie wchodzić w okres, przedział cenowy, w którym będzie upodlane tak jak e36 czy kiedyś e30 :/

Szkoda bo to jedno z najpiękniejszych BMW... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.