Skocz do zawartości

e87 problem z szyba


laki3233

Rekomendowane odpowiedzi

witam wszystkich

mam problem w 1-dynce z szyba od kierowcy gdy ja chce zamknac automatycznie szyba dochodzi do gory poczym ja samoczynie uchyli z 15cm tak sie dzieje czy ja zamykam manualnie czy automatycznie czy tez z kluczyka.sprawdzalem czy niema jakis oporuw ale niema chodzi gladko do samej gory luzno.prubowalem ja zaprogramowac ale dokladnie niewiem jak jest w tym aucie,ja robilem ze nacislem otwieranie i trzymalem ok 10s,potem trzymalem otwieranie do i szyba zostaje zamknieta (nie otwiera jej) ale jak puszcze chce powturzyc to jest powturka z rozrywki niechce zapamietac.morze ktos wie jak zaprogramowac ta szybe zeby zapamietala z tego co wiem cos takiego sie robi w innych autach

z gory dzieki pozd dla wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że wyłącznik krańcowy (krańcówka) jest za to odpowiedzialny, bo chyba jest coś odpowiedzialnego za przerwanie trybu zamykania czy otwierania.

 

Miałem podobną sytuację w innej beemce. Tyle, że tam się zacinało. Wtedy uderzałem pięścią w tapicerkę drzwi (okolice silniczka), by nieporządane zjawisko ustąpiło. Być może szczotki się zawieszały. Nie doszedłem do tego, bo konstrukcja silniczka nie nastrajała mnie optymistycznie. A że rzadko to zjawisko występowało, to sobie odpuściłem.

 

A tak na marginesie... warto użyć korektora internetowego, by nie ośmieszać się błędną pisownią.

Na innych forach istnieją takie funkcje (przed wysłaniem posta), więc ukłon w stronę administracji, by taką funkcję uruchomili.

Konie mechaniczne w skrócie - KM


Myślałeś kiedy by zostać dawcą szpiku kostnego? To nie boli.

http://www.dkms.pl/dawca/rejestracja/index.html


Nie zwracajcie uwagi na mego nicka, najczęściej mąż się wypowiada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co to kolko ortograficzne pisze jak leci i nie sprawdzam bleduw

A co do wylacznika to raczej nie wylacznik auto bylo po wypadku i moze po tym tak zostalo kiedys mialem tak w innym aucie i pomogla regulacja tylko w kazdym aucie inaczej to dziala,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma trochę inny porblem z przednią szybą,

dzisiaj wyszło słońce więc wziąłem się za pucowanie auta i zrywanie vinietek, które nie wiem czemu ostały się od ub. lata, wszystkie zeszły elegancko tylko z jednej został cały klej na szybie :mad2: to była Czarnogóra, szpetnie to wygląda, woda z szmponem nie pomaga.

Macie jakieś pomysły czym to potraktować?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

pomoglo programowanie bawilem sie troche ta szyba az zostala na dole calkiem niechciala sie ruszyc wogule kolo 10 min az zaskoczyla tylko jechala do gory na cztery razy potem wylaczylem zaplon i juz dziala prawidlowo tylko jak ktos mnie spyta jak to zrobilem to niewiem to byla metoda prub i bleduw

dzieki za podpowiedzi

pozd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.