Skocz do zawartości

325TD stożek do Diesla


Hubus2020

Rekomendowane odpowiedzi

czyli zakladam IC. Mam tez cos z obrotami.Mianowicie pali na zimnym i cieplym ok,ale na wolnych obrotach ciezko ruszyc bez gazu,a wczesniej sie dawało bez dodawania gazu i zaczal mocniej falowac obrotami.przed przeróbkami tez tak miał ale nie tak wyraźnie. co to może byc? nastawnik? i co z nim zrobic? kupic nowy czy jakos wyregulowac?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli zabrałeś się kolego za tunning nie wpełni sprawnego silnika??

 

jak falują obroty to pewnie fallus się zepsuł :mad2:

 

po tym co do tej pory było w tym poście napisane pozostaje jedynie "pogratulować" podejścia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

człowieku,zostaw ten silnik w spokoju bo on już raczej na emeryture się nadaje a nie na wyścigi.Jak chcesz jeżdzić szybko to na pewno nie z tym silnikiem i nie ze spalaniem rzędu 6litrów.Śmiem twierdzić że jak go "stjuningujesz" to dni tego silnika będą policzone.
A little piece of heaven in my hands
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak to jest jak ktoś o zerowym pojęciu mechanicznym bierze sie za 'tjuning'...

Nie wiem, wydawało mi się że nawet dziecko wie żeby poprawić hamulce w rowerku najpierw te hamulce musi miec sprawne ... :|

A nie modzić auto z niesprawnym w 100% silniku ... :mad2:

 

Kolego najlepiej weź poprzestań na tym co zbroiłeś juz do tej pory, jeśli chciałbyś nadal pocieszyć sie jazdą swoim autkiem.

 

Taa test zegarów prawdę Ci powie ;)

A wskazówki w budziku wskazują Ci prędkość maxymalną jaką osiągnąłeś tym samochodem nie? :norty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To i ja sie podłączę do tematu 3 lata temu miałem E36 96r automat stożek od pierwszego właściciela znajomy z Stargardu Szczecińskiego. ori silnik był 2.5TD 115KM 170000km po założeniu IC wyszedł problem z montażem ori IC bo nie pamiętam dokładnie ale zderzak pod IC jest trochę inny w ori. Co do samego zwiększenia mocy to bez wirusów na zadbanym silniku filtr standart nie odczułem rzucającej na kolana różnicy może troszkę dynamika sie poprawiła . Tak na oko i z doświadczenia to na maxa może o 5KM sie podniosła moc ale nie więcej . O ile sie orientuję to nawet jak założysz IC to jeszcze daleka droga na ori żeby wyciągnąć chociaż te 143kuce co ma TDS. Zapodaj ten wykres z hamowni jak ci wychodzi bo naprawdę sam jestem ciekaw.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.