Skocz do zawartości

Tylna szyba w E91 sama się otwiera.


Natek

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 miesiące temu...
  • Odpowiedzi 59
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Witam.

Dlaczego po wyczyszczeniu, nasmarowaniu mechanizmu i podpięciu przewodów wycieraczka co prawda działa ale tylna szyba się nie otwiera w moim E91 touning?

Kiedy odepnę przewody mogę otworzyć tylną szybę ale już mam problemy z zamknięciem.

Proszę o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 1 rok później...

Mam takie pytanie.

 

Jak kupiłem swoją bunie to mi gość powiedział ze nie działa otwieranie szyby w bagażniku bo jest odłączone. Mówił ze jak padało bądź dostawało się tam trochę wody to sama się otwierała i odłączył.

 

Mówiąc odłączył miał na myśli jakąś kostkę w guziku? Żeby to sprawdzić to trzeba jakoś ten guzik od zewnątrz samochodu wyciągnąć? Podłączyć i ew. osuszyć bądź wymienić na nowy guzik?

 

Ciężko go wyjąć?

 

Próbowałem od środka się jakoś do tego dobrać, zdjąć plastyk tylnej szyby ale odpuściłem. Bałem się, że coś pourywam.

 

Dzięki za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, i Panie....

 

mam problem z owym właśnie przyciskiem. Diagnostyka poszła szybko i okazało się że cała taśma w środku się wytarła na wylot. Problem leży w tym że cały przycisk z obudową tak zaśniedział na szybie, że za nic nie mogę go wyjąć. Macie jakieś sprawdzone sposoby na ten problem?

 

PS. Pierwszy post w dziale E90/91 wcześniej E46. Witam i Pozdrawiam Wszystkich :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, i Panie....

 

mam problem z owym właśnie przyciskiem. Diagnostyka poszła szybko i okazało się że cała taśma w środku się wytarła na wylot. Problem leży w tym że cały przycisk z obudową tak zaśniedział na szybie, że za nic nie mogę go wyjąć. Macie jakieś sprawdzone sposoby na ten problem?

 

PS. Pierwszy post w dziale E90/91 wcześniej E46. Witam i Pozdrawiam Wszystkich :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Przepraszam że odgrzewam kotleta ale nie znalazłem informacji przeszukując całe forum..

Pacjent e91 2008r przed lift 2.0D 144KM

Microstyk sprawdzony, wiazka na łączeniu klapy z nadwoziem sprawdzoną. Po rozłaczeniu kostki która znajduje się pod spoilerem przy lewej stronie modułu szyba dalej sie otwiera. (Pominięta cała instalacja microstycznika otwierania szyby).

Czy została już tylko aktualizacja softu w sterowniku ?? czy coś jeszcze zostało do sprawdzenia?? Do jakiego punktu idzie sygnałowy przewód brązowo czerwony sterowany masą który odpowiada za otwieranie szyby? Owy przewód wchodzi do peszla A następnie do nadwozia pojazdu.

Proszę o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.