Skocz do zawartości

Problem z ustawieniem radia


annggella

Rekomendowane odpowiedzi

WItam, mam problem z BMW X5, starałam się użyć instrukcji i ustawić radio - nacisnąć przycisk z zegarkiem i napisem "BC", ale nie wyświetla się żadne "Bayern 3P"... Nie wiem już jak się za to zabrać, próbowałam na włączonym radiu i na wyłączonym. Czy ktoś może mi pomóc?

Dziękuję za odpowiedź.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nacisnąć przycisk zegarka

2 przycisk z dwoma kreseczkami u dołu pod 12H SET nacisnąć prawy

3 na wyświetlaczu pulsują punkty

4 w celu zmiany ustawienia pod okienkami -HRS+ -MIN+ naciskasz lewy lub prawy

5 aby zapamiętać wpis okno SET nacisnąć z prawej strony przycisk.

Może udało mi się przekazać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Lunatic666

Ja mam takie radio jak jest link podany http://moto.allegro.pl/nawigacja-16-9-bmw-e39-x5-komplet-i2150563941.html i mam z nim problem że nic nie wyświetla, dioda się nie świeci lecz winda działa bo i się otwiera i zamyka lecz nic pozatym i byłbym bardzo wdzięczny za schemat do tego radia lub jakieś wskazówki gdzie szukać przczyny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lunatic666

Ja mam takie radio jak jest link podany http://moto.allegro.pl/nawigacja-16-9-bmw-e39-x5-komplet-i2150563941.html i mam z nim problem że nic nie wyświetla, dioda się nie świeci lecz winda działa bo i się otwiera i zamyka lecz nic pozatym i byłbym bardzo wdzięczny za schemat do tego radia lub jakieś wskazówki gdzie szukać przczyny

Podmień (jak masz możliwość) sam czytnik, który masz w bagażniku - czytnik nawigacji.

Ewentualnie napisz jaki masz czytnik (jest napis na nim DVD czy nie ma?) i ściągniesz sobie soft, wgrasz i będzie może ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam.

yyy czyli mam rozumieć że całe serce układu jest w bagażniku a na desce rozdzielczej to sam wyświetlacz z odtwarzaczem kaset??

pytam, bo jestem zielony w temacie a w bagażniku to ja mam tylko zmieniarkę płyt i nic więcej a kieszenie na urządzenia są 3 z czego 2 są wolne bo zmieniarka zajmuje jedną.

są sam 2 kostki do podłączenia czegoś i kabelek z końcówką którą domniemam ze to antena - gps lub radio?

jeśli dobrze rozumiem w moim przypadku nie widzę nic na wyświetlaczu bo nie mam sterownika tak ??

nawet napis welcome się nie wyświetla po przekręceniu kluczyka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sercem jest czytnik navi, taki jak tu:

http://img14.allegroimg.pl/photos/oryginal/21/67/36/78/2167367875

lub tu:

http://img05.allegroimg.pl/photos/oryginal/21/80/39/20/2180392068

Jak go nie masz, to masz odpowiedź czemu nei działa. Ale co za debilem trzeba być, by wyjąć czytnik i sprzedac auto bez niego. Masakra...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Nawiązując do monitora NAVI, ja posiadam również takie http://moto.allegro.pl/nawigacja-16-9-b ... 63941.html

I zauważyłem że jest tam telewizja. Jak zrobić aby była TV? I jeszcze jedno pytanie. Czy w czytniku DVD (tam gdzie siedzi płyta do nawigacji w bagażniku) można odczytywać filmy DVD na monitorze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie mozna ogladac filmow. Tylko nawi. Jesli chcesz ogladac TV ze wszystkimi kanalami potrzebny jest tuner telewizyjny. A dodatkowo zabawa z NCSem aby odblokowac TV w czasie jazdy.

Jak ma opcję TV to ma tuner, ale telewizji juz nie obejrzy, bo wszystkie nadajniki analogowe wyłaczone w polsce. czytnik dvd to TYLKO czytnik nawigacji, to nie odtwarzacz filmów dvd!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 lata później...
Nacisnąć przycisk zegarka

2 przycisk z dwoma kreseczkami u dołu pod 12H SET nacisnąć prawy

3 na wyświetlaczu pulsują punkty

4 w celu zmiany ustawienia pod okienkami -HRS+ -MIN+ naciskasz lewy lub prawy

5 aby zapamiętać wpis okno SET nacisnąć z prawej strony przycisk.

Może udało mi się przekazać.

 

Witam !!!

Mam ten sam problem co koledzy wyżej, tylko mam inną sytuację. Posiadam nieoryginalne radio zamiast WIDSCREEN 16:9. Przestawiłem język z francuskiego na angielski programem BMW Scanner. i od tego momentu mam na wyświetlaczu --:--. Przyciskami przy zegarach nie mogę ustawić ani daty ani czasu. może przy pomocy INPY, NCS-a lub BMW Scanner można to ustawić, ale nie wiem jak to zrobić. Za wszelkie wskazówki będę wdzięczny. BMW X5 E53 3.0D 2004r. P O M O C Y

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.