Skocz do zawartości

BMW 328i Sport Line - Melbourne Red


WojtekA4

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 124
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Mercedes też wprowadził czerwony kolor i niekoniecznie dużo widuję tych c-class na drogach. Za to stoi w salonie na górze borkowskiej w krakowie właśnie czerwona c coupe i powiem, że kolor robi robotę. Na żywo jeszcze trójki nie widziałem, ale pewno też jest super.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aby działał internet musisz mieć w Iphone 4 uruchomiony Hotspot osobisty przez bluetooth. Parujesz to z BMW, czyli w opcjach dotyczących telefonu klikasz przezywanie danych i uruchamiasz internet. Jak wszystko będzie ok pojawi się strona google. Poczta z iphone nie będzie się pojawiać - nie ma takiej możliwości obecnie z winy Apple.

Daje sobię rękę uciąć, że serwis Ci w tym nie pomoże bo pracownicy nie mają o tych zagadnieniach pojęcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:) Dokładnie tak zrobiłem, zanim przeczytałem Twojego posta i ruszyło :)

 

http://img26.imageshack.us/img26/548/img0405wu.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

Odnośnie maili, to z tego co widzę, to poczciwa Nokia E52 oferuje praktycznie wszystkie rodzaje komunikacji z BMW. Także wypróbuje w ten sposób.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak pisałem auto i konfiguracja SUPER :cool2:

 

Fajny ten dostep do internetu przynajmniej nie będzie się nudziło w korkach i na postoju :wink:

 

CHIPa nie rób bo stracisz gwarancję a nie wiadomo jak będzie z żywotnością tego silnika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeczytałem już naprawdę masę postów na różnych forach odnośnie chipu do N20... i tak naprawdę sam nie wiem :) Póki co jeszcze nie ucieszyłem się tak naprawdę tymi 245KM, ale myśle że na wiosnę będę coś dłubał :)

 

Spokojnie spokojnie, ja z tym chipem to żartowałem... :) Chłopaki mają rację, zobaczymy jak nowy silnik będzie się spisywał i jak będzie znosi większe obciążenia.... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też się nie spieszę. Tak jak pisałem, póki co, muszę nacieszyć się tym co mam, jak mi tego braknie to pomyśle czy warto coś więcej robić. :) Pierwsza modyfikacja (jeśli można to tak nazwać), to felgi z M-pakietu 19" jak tylko pojawią się w sprzedaży. :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie szkoda nowego auta na modyfikacje, tym bardziej że zwykle nie są one w 100% zdrowe. Poza tym tak naprawdę - gdzie ten przyrost mocy wykorzystywać? Ruszając spod świateł? Żarty jakieś. Chyba że ktoś ma dostęp do toru, wtedy można sobie poeksperymentować.
Primator
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, to są konkretne argumenty przeciwko modyfikacji :)

 

Jednak zawsze jest tak, że chce się więcej :) Ale są granice, których wg racjonalnych powodów nie powinno się przekraczać i w tym przypadku macie wszyscy rację, że raczej nie ma potrzeby ingerencji :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie szkoda nowego auta na modyfikacje, tym bardziej że zwykle nie są one w 100% zdrowe. Poza tym tak naprawdę - gdzie ten przyrost mocy wykorzystywać? Ruszając spod świateł? Żarty jakieś. Chyba że ktoś ma dostęp do toru, wtedy można sobie poeksperymentować.

 

powiedział kolega co zamówił 300 konne autko :)

z mocy można korzystać wszędzie i zawsze i nie tylko po to aby się ścigać... czasem po prostu aby ominąć bandę niedzielnych kościelnych wędrowników na drogach..... bo kierowcami ich nazwać nie można :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie że tak. Tyle że w naszych autach z reguły mocy i momentu do tych celów jest dość już na wstępie, ostatnio już nie tylko w "szóstkach". Szkoda w nich od razu grzebać, tym bardziej że zwykle nie jest to dla organizmu auta obojętne. :D
Primator
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.