Skocz do zawartości

najładniejsze e34 jakie widziałem- pomoc w zakupie (Dolice)


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Znajomy prosił mnie- jako mam sam już trzecie BMW e34 to muszę pomóc w zakupie tego egzemplarza:

 

http://otomoto.pl/bmw-525-C22647566.html

 

Osobiście, jeżeli miałbym te 20 tys zł to bym je kupił, ale...

 

Konkretnie: proszę o komentarz w sprawie w/w auta, odnośnie ceny, stanu itd...

Pozdrawiam

Edytowane przez cichy77

Tylko BMW jest samochodem , inne auta to wyrób samochodo-podobny.


Reanimacja:


http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=134&t=228175

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na początek kliknij TU

Polecam pkt 2 oraz 4a.

 

Co do samego auta to sam poczytaj:

- obecny właściciel,

- poprzedni właściciel.

 

Pamiętam, że poprzedni właściciel wystawiał ją za 14900, więc pewnie obecny ją nabył w tej okolicy.

Mam nadzieję, że pomogłem. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cena bardzo przekombinowana, myślę ze nawet fan tego modelu, np. ja :D tyle bym nie zapłacił. Trzeba obejrzeć na żywo, gdyż zdjęcia są mocno moderowane. Auto moze być rzeczywiscie w bardzo dobrym stanie, ale to nie sugeruje aktualnej ceny :nienie: Chyba że w pakiecie jest ta pani :mrgreen:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Do sprawdzenia, ale osobiście jak bym je kupował to tylko jako drugie lub trzecie w domu. Bo na co dzień to te pieniądze można wydać na nowsze e39 lub e46.

 

PZDR>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zagłębiałem się w historie które są opisane, wiadomo - trzeba by zobaczyć auto na żywo. Osobiście nie zastanawiałbym się ani sekundy nad zakupem za taką kwotę takiego samochodu ale jeśli miałby rzeczywisty i udokumentowany przebieg do 100000 km i oczywiście był w idealnym stanie. Jeśli ten rzeczywiście jest zadbany, jest w miarę sensowna historia to można zobaczyć, przeprowadzić negocjację ceny i zastanowić się nad kupnem.

Galeria samochodu: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=157&t=246628


Komputery, konsole, gry - sprzedaż, serwis. http://WWW.ZETCOM.ORG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cena jest rzeczą względną.

Nie ma się co dziwić ze jeśli ktoś posiada auto przez dłuższy czas, inwestuje kasę, a samo auto jest w nienagannym stanie technicznym to nie wystawi samochodu za grosze - a zdecydowany klient zawsze dogada się co do ceny.

 

Niektórzy np. marzą że za 20tys.zł to już "się kupi" "idealne" poliftowe E46 330i w M-pakiecie...naprawdę ładnych E34 jest jak na lekarstwo.

 

Na szczęście zawsze można kupić taniej - są egzemplarze i za 4 tysiaki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bywając na polskich forach zauważyłem, że u nas, jaka by cena za auto nie była, to pojawiają się dwa rodzaje opinii:

 

1) Za drogo, koleś szuka frajera, w życiu bym tyle nie dał za stare padło. I przód coś dziwnie spasowany.

 

2) Cena podejrzanie niska, pewnie padło. Po lewym reflektorze widać, że bita.

 

I bądź tu mądry...

 

Ludzie, litości - nie ma nic za darmo, porównajcie polskie ceny z cenami na mobile.de - dobry samochód (nie mówię o tym konkretnym egzemplarzu, bo go nie znam) kosztuje i tyle.

 

A koledze, który chciałby kupić M5 za 20000 gratuluję dobrego samopoczucia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

M5 za 20tyś buhahah ale koleś wymyślił teraz. :mad2: Jak bedzie igła w tej cenie to ja proszę 5 sztuk :mad2: Tak samo jak tę 540i w manualu. Czy Ty wiesz kolego co Ty piszesz?

\

PZDR>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, z całym szacunkiem dla waszych wypowiedzi, ale sa chyba jakieś granice. To nie jest jakiś wyjątkowy samochód, jest to zwykłe 20 letnie E34. Być może że nawet w idealnym stanie i co z tego. Ja np. jestem fanem tego modelu, ale za takie pieniądze nie kupię, chociaż nawet chciałbym mieć takie auto w swojej stajni, np. jako któreś z kolei. Wątpie, żeby oprócz zainteresowania prezentacja tego samochodu zakończyła się transakcją. Jeżeli nawet auto jest w takim jak opisuje własciciel, to powinien zejść z obłoków. Zeby ktoś się na poważnie tym autem zainteresował to real cena 12-13tyś i to dla konesera.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Wielu kupuje za 15 tys 320d padlinę, potem wkłada 15 i dalej ma trupa.

 

Jeśli auto naprawdę jest idealne to 20 tys nie jest majątkiem.

Amen :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Kolega 320is miał swego czasu wystawione e30 z "badziewnym m40" za 15tyś i z tego co pamiętam, sprzedał za niewiele mniej. Jeśli ta e34 jest w przynajmniej połowie w takim stanie jak e30 kolegi 320IS to myślę że znajdzie się entuzjasta co docenie taki stan auta ( o ile tak jest jak podaje sprzedający). Fakt 20tyś to możę i dużo jak na rocznik, można mieć młodszego, ładniejszego ale...

 

PZDR>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt ze tych aut w bdb stanie jest jak na lekarstwo, wiec jesli ktos ma film na taki model, a auto bedzie w dobrym stanie, to czemu nie może i zapłacic 25 tys.

Tylko tak jak pisałem wiecej w tych zdjaciach foto-shota, niż samej bmw.Pytanie jaki jest faktyczny stan....?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umówmy się, że w obecnej chwili, kiedy E34 wciąż jest stostunkowo młodym samochodem (w kategorii youngtimerów), to 20 tysięcy PLN mógłby kosztować egzemplarz w stanie 100% kolekcjonerskim, czyli ze znikomym przebiegiem i w pełni fabrycznym wyposażeniem (coś jak wykwitające ostatnio w ogłoszeniach Polonezy z przelotem 400 km). I takiego auta nie kupuje się do jazdy, tylko do... no do kolekcji właśnie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

vystelior nie wiem po co porównujesz e34 do e39, jeśli ktoś jest fanem/koneserem modelu e34 to e39 nie jest dla niego konkurencją. Moim zdaniem problem tego samochodu to silnik - gdyby był to 540iA wtedy to co innego. Sądzę, że poziom cenowy opisywanego samochodu powinien oscylować wokół tej oferty http://otomoto.pl/bmw-530-530-v8-dla-pasjonaty-C22374911.html

 

Ktoś wspominał o 540i manual, czyli 6 gang. Jakiś czas temu był do sprzedania na allegro z przebiegiem c.a 150kkm (podobno prawdziwy i z dokumentami) za 26k zł. Na mobile jest jeden http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/showDetails.html?id=156554284&lang=de&__lp=1&scopeId=C&sortOption.sortBy=price.consumerGrossEuro&makeModelVariant1.makeId=3500&makeModelVariant1.modelId=24&makeModelVariant1.searchInFreetext=false&makeModelVariant2.searchInFreetext=false&makeModelVariant3.searchInFreetext=false&fuels=PETROL&maxFirstRegistrationDate=1996-12-31&transmissions=MANUAL_GEAR&negativeFeatures=EXPORT&categories=Limousine&pageNumber=1 i ceny tych samochodów nie uważam za wygórowane - było 797 sztuk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

vystelior nie wiem po co porównujesz e34 do e39, jeśli ktoś jest fanem/koneserem modelu e34 to e39 nie jest dla niego konkurencją. Moim zdaniem problem tego samochodu to silnik - gdyby był to 540iA wtedy to co innego. Sądzę, że poziom cenowy opisywanego samochodu powinien oscylować wokół tej oferty http://otomoto.pl/bmw-530-530-v8-dla-pasjonaty-C22374911.html

 

Ktoś wspominał o 540i manual, czyli 6 gang. Jakiś czas temu był do sprzedania na allegro z przebiegiem c.a 150kkm (podobno prawdziwy i z dokumentami) za 26k zł. Na mobile jest jeden http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/showDetails.html?id=156554284&lang=de&__lp=1&scopeId=C&sortOption.sortBy=price.consumerGrossEuro&makeModelVariant1.makeId=3500&makeModelVariant1.modelId=24&makeModelVariant1.searchInFreetext=false&makeModelVariant2.searchInFreetext=false&makeModelVariant3.searchInFreetext=false&fuels=PETROL&maxFirstRegistrationDate=1996-12-31&transmissions=MANUAL_GEAR&negativeFeatures=EXPORT&categories=Limousine&pageNumber=1 i ceny tych samochodów nie uważam za wygórowane - było 797 sztuk.

No i problem sie rozwiązał sam.... kolega kupuje tą za 14 tyś ( TEŻ PIĘKNA) i 6 tyś zostaje na opice auta :mrgreen: czuje sie zaproszony :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Panowie, z całym szacunkiem dla waszych wypowiedzi, ale sa chyba jakieś granice. To nie jest jakiś wyjątkowy samochód, jest to zwykłe 20 letnie E34. Być może że nawet w idealnym stanie i co z tego. Ja np. jestem fanem tego modelu, ale za takie pieniądze nie kupię, chociaż nawet chciałbym mieć takie auto w swojej stajni, np. jako któreś z kolei. Wątpie, żeby oprócz zainteresowania prezentacja tego samochodu zakończyła się transakcją. Jeżeli nawet auto jest w takim jak opisuje własciciel, to powinien zejść z obłoków. Zeby ktoś się na poważnie tym autem zainteresował to real cena 12-13tyś i to dla konesera.

Z calym szacunkiem ale nie nazywaj się fanem e34 pisząc takie brednie o tym modelu, fan , koneser dla którego e34 za 20tys jest jak czytam tutaj wręcz gwałtem ! Twoje zdanie że auto być może jest w idealnym stanie ale co z tego stawia cię w jednym szeregu z baranami z allegro którzy mają e34 za 3tys zł i piszą lalka igła o swoim trupie. Żeby było jasne mialem 540i 6 biegów 1995 i sprzedalem ją za 30tys forumowiczowi, miałem 525i 1994r sprzedałem forumowiczowi za 19tys zł, jeśli chcesz dowodów i zdjęć pisz na priv, zawsze moje auta kupuję w De bezpośrednio od włascicieli, teraz sam pomyśl gdzie plasuje się taki fan e34 w tej całej grupie jak Ty?! Nie masz zielonego pojęcia ile kosztuje perfekcyjne, podkreślam perfekcyjne e30 czy e34 nie mowiąc już o e32 której gęsto szukam juz 1,5roku a budżet mam odpowiedni, zapewniam! Jeszcze trochę a przebijesz (choć to praktycznie niemożliwe) gościa vestelior który np. w temacie e34 wali ofertami e39 jemu się już tutaj prawie nikt nie dziwi ale Ty przecież kiedyś miałeś swój dobry merytoryczny styl na tym forum. Założycielowi tematu proponuję od siebie jechać i oglądać auto na miejscu, jeśli auto bedzie wzorowe płać i zabieraj, jeśli będzie miało kilka dużych minusów rdza (wlew paliwa, lampki rejestracji, doły drzwi) praca skrzyni wtedy nawet nie negocjuj ceny tylko odpuszczaj temat. Jeszcze bonus za tekst 20 letnie e34 a jakie ma być roczne? Wyobraź sobie że prawdziwi fani e30 szukają teraz bardziej wąskiej lampy niż modeli po 09/1987 Ja bardziej szukam modelu e32 z lat 1987/1992 niz tego z 1994r dlaczego? Nawet nie staram się tego wyjaśnić bo i tak nic z tego nie zrozumiesz! :duh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie masz zielonego pojęcia ile kosztuje perfekcyjne, podkreślam perfekcyjne e30 czy e34

Podejrzewam, że kilkadziesiąt tysięcy marek niemieckich. Plus koszt wynalezienia i skonstruowania wehikułu czasu. Aczkolwiek jestem w stanie zaryzykować stwierdzenie, że za jego równowartość inżynierowie w Bawarii złożyliby takie E34 z tego, co im zostało w magazynach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Własnie, czy rzeczywiscie jest to auto perfekcyjne. Nie dowiemy się dopóki ktoś go nie obejrzy. Ale trzeba też czytać cały temat. Drugi własciciel kupił go podobno za 14800 czy coś takiego. W tej chwili chce za niego 20000zl. więc powstaje pytanie, jaką to metamorfoze in plus przeszedł ten samochód? I nie denerwuj się tak, tym swoim impulsywnym postem zabrałes sobie parę procent zdrowia :mrgreen:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.