Skocz do zawartości

[e36] felgi od e39 ?


assane

Rekomendowane odpowiedzi

witam mam zamiar kupic felgi z duzym rantem od e 39 8,5"/17" 245/45 opony strasznie mi sie podobaja i tu mam kilka pytan :

 

1. czy te felgi bd wystawac poza nadkola ? (czy beda pasowac do e36)

2. czy mozna je zalozyc z tymi gumami czy poprostu te gumy bd za szerokie ?

 

niestety wiecej info jak na ten momen nie mam ale to takie podstawowe mysle pytania jak na ta chwile moze juz ktos tak eksperymentowal ...

 

oto one:

 

http://i44.tinypic.com/far4v7.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ta opona na pewno nie wejdzie

optymalnie daj 215/40 i będzie się dobrze trzymało, wygladało i będzie całkiem komfortowo

wogóle do tak wąskiej felgi są to za szerokie gumy

 

jak chcesz 245 w e36 to tylko na tyle i felga 9-10 cali + przynajmniej zaginanie rantów lub wypychanie błotników (zależy od et felgi)

aha no i profil 245/35

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

e39 w standardzie ma et 20. Ja mam w swoim e36 felgi od e39, styling 32, 8x17 cali, et20. Oponki to 215/45 przód i 225/45 tył i pasuje wszystko idealnie i zaje... wygląda. Zawiecha m-technic, z tyłu lekki negatyw. Bez klepanych rantów. Btw felgi te mam na sprzedaż. Jak już napisałem tego posta, to zrobię sobie przy okazji ogłoszenie :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przód et20, 8 cali i tył et26, 9 cali, zgadza się?

Wszak, jeśli mam rację to przód wejdzie do e36, sam takie mam, ale tył to nie wiem, spróbuj założyć jeśli masz taką możliwość i zobacz. Na przodzie mam 215/45, z tyłu 225/45, ale na 8 calowej feldze z et=20. Na 9 calową lepiej było by 235 lub 245 a najlepiej 255 wg zaleceń producenta... Więc wątpię że luzem wejdzie bez sporego negatywu i/lub ingerencji w nadkola...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.