Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

  • Zasłużeni forumowicze

jeszcze nikt nie pocieszył się "okazją".

zderzak z tyłu raczej nie powninien mieć takiej szpary.

 

poza tym to co ci mówi handlarz to sobie wciśniej w półkę z bajkami. A tania gadka o sprawdzeniu auta w aso widzę skutecznie zadziałała na ciebie. zdobył twoje zaufanie.

 

e60 z 2006 za 45 000. śmiech.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie jest żadna okazja, w DE średnia cena za 520d z 2006 to około 13-15k Euro, tyle, ze za egzemplarze bezwypadkowe z przebiegami około 80-150 tys km (mobile.de).

 

Tutaj tez z wysokimi przebiegami przykłady :

 

http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/showDetails.html?id=156848393&lang=de&__lp=10&scopeId=C&sortOption.sortBy=price.consumerGrossEuro&makeModelVariant1.makeId=3500&makeModelVariant1.modelId=17&makeModelVariant1.searchInFreetext=false&makeModelVariant2.searchInFreetext=false&makeModelVariant3.searchInFreetext=false&fuels=DIESEL&minFirstRegistrationDate=2006-01-01&maxFirstRegistrationDate=2006-12-31&ambitCountry=DE&negativeFeatures=EXPORT&pageNumber=1

 

http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/showDetails.html?id=157024859&lang=de&__lp=10&scopeId=C&sortOption.sortBy=price.consumerGrossEuro&makeModelVariant1.makeId=3500&makeModelVariant1.modelId=17&makeModelVariant1.searchInFreetext=false&makeModelVariant2.searchInFreetext=false&makeModelVariant3.searchInFreetext=false&fuels=DIESEL&minFirstRegistrationDate=2006-01-01&maxFirstRegistrationDate=2006-12-31&ambitCountry=DE&negativeFeatures=EXPORT&pageNumber=1

 

http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/showDetails.html?id=155749930&lang=de&__lp=10&scopeId=C&sortOption.sortBy=price.consumerGrossEuro&makeModelVariant1.makeId=3500&makeModelVariant1.modelId=17&makeModelVariant1.searchInFreetext=false&makeModelVariant2.searchInFreetext=false&makeModelVariant3.searchInFreetext=false&fuels=DIESEL&minFirstRegistrationDate=2006-01-01&maxFirstRegistrationDate=2006-12-31&ambitCountry=DE&negativeFeatures=EXPORT&pageNumber=1

 

A ten ma co najmniej 250 tys km.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Numer podwozia WBANC31010CP56817

Kod typu NC31

Typ 520D OL (EUR)

Typoszereg E E60 ()

Seria 5

Rodzaj konstrukcji LIM

Układ kierowniczy LL

Drzwi 4

Silnik M47/T2

Pojemność skokowa 2.00

Moc 120

Napęd HECK

Skrzynia biegów MECH

Kolor TITANGRAU II METALLIC (A36)

Tapicerka STOFF/LEDER REACT/OREGON/ANTHRAZIT (FBAT)

Data prod. 2006-02-17

 

S1CAA SELECTION COP RELEVANT VEHICLES Dummy-SALAPA

S255A SPORTS LEATHER STEERING WHEEL Kierownica sportowa ze skóry z poduszką

S261A SIDE AIRBAG FOR REAR PASSENGERS Poduszka bocz. pasaż. na tyln. siedz.

S302A ALARM SYSTEM Instalacja alarmowa

S320A MODEL DESIGNATION, DELETION Brak napisu modelu

S403A GLAS ROOF, ELECTRIC Dach przesuwno-uchylny, elektryczny

S415A SUNBLIND FOR REAR WINDOW Roleta przeciwsłoneczna tylna

S416A SUNBLINDS Roleta przeciwsłoneczna tylna /boczna

S423A FLOOR MATS, VELOUR Dywaniki podłogowe Velours

S428A WARNING TRIANGLE Trójkąt ostrzegawczy i apteczka

S431A INTERIOR RR VW MIRROR W AUT ANTI-D Lusterko wewn. ściemniane automatycznie

S459A SEAT ADJUSTM., ELECTR. W. MEMORY Elektryczna regulacja foteli z pamięcią

S465A THROUGH-LOAD SYSTEM System załadunku

S481A SPORT SEATS F DRIVER/FRONT PASSENGER Fotel sportowy

S494A SEAT HEATING F DRIVER/FRONT PASSENGER Podgrzwanie fotela kierowcy/pasażera

Kod

 

S502A HEADLIGHT WASHER SYSTEM Spryskiwacze reflektorów

S508A PARK DISTANCE CONTROL (PDC) Park Distance Control (PDC)

S522A XENON LIGHT Światło ksenonowe

S534A AUTOMATIC AIR CONDITIONING Klimatyzacja automatyczna

S540A CRUISE CONTROL Tempomat

S563A LIGHTS PACKAGE Pakiet oświetlenia

S609A NAVIGATION SYSTEM PROFESSIONAL System nawigacji Professional

S612A BMW ASSIST BMW Assist

S616A BMW ONLINE BMW Online

S620A VOICE INPUT SYSTEM Wejście głosowe

S633A PREP.MOB. PH. BUSINESS BLUET.INTERF. Instalacja tel. kom. Business

S698A AREA-CODE 2 Area-Code 2 do DVD

S6AAA BMW TELESERVICES BMW Teleservices

P7RPA ADVANTAGE PACKAGE Pakiet Advantage

L801A GERMANY VERSION Wersja krajowa Niemcy

 

 

 

 

S863A EUROPE/DEALER DIRECTORY Spis dealerów, Europa

S879A GERMAN/OWNERS HANDBOOK/SERVICE BOOKLET Instrukcja obsługi, jęz. niemiecki

S8SAA COUNTRY SPEC. RELEASE OF NAVIGATION Aktywacja nawigacji charakt. dla kraju

S8SPA COP CONTROL Sterowanie COP

S936A REQUEST BMW MOBILE PHONE ON DELIVERY BMW Handy b. Ausliefer. anfordern

S964A REQUEST NAVI DVD ON DELIVERY Przy dost. zażądać płyty DVD nawigacji

S9AAA EXTERNAL SKIN PROTECTION Zabezp. zewn. pokrycia z tworzywa szt.

 

 

Nazwa (ETK)

S216A SERVOTRONIC Wspomaganie układu kier. Servotronic

S2RAA LT/ALY WHEELS TRAPEZE STYLING 134 BMW alloy wheel, trapezoid style 134

S4ALA INTERIOR TRIM FINISH. TITANIUM DARK Listwy wewnętrzne tytanowe ciemne

S548A SPEEDOMETER WITH KILOMETER READING Licznik kilometrów

S785A WHITE DIRECTION INDICATOR LIGHTS Lampy kierunkowskazów białe

S851A LANGUAGE VERSION GERMAN Wersja językowa, niemiecki

_____________________

Sprzedam nowy filtr powietrza MANN C31143 BMW E60 E61 E63 E64 - 90 zł z wysyłką

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dennis1920 jeśli Chcesz się utwierdzić, że autko jest podejrzane to Podjedź z "Kimś kumatym", albo gruntowe oględziny w aso.

 

Wydasz raz 500zł+ (w ASO), Dostaniesz grubą listę niedociągnięć autka i skutecznie Wyleczysz się z "okazji :D ".

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tymi ASO to też tak nie do końca jest ok.

Parę lat temu miałem Volvo S60 i gdy sprzedawałem kupujący zażyczył sobie przegląd w ASO.

Wiedziałem co miałem takze nie stwarzałem żadnych problemów (samochód na bieżaco serwisowany, historia serwisowa od poprzedniego własciciela w bazie Volvo - samochód był z Francji + ja serwisowałem w nieautoryzowanym VolvoTech bodajże w Chorzowie)

Przebiegu byłem pewnie - około chyba 160 czy 180 kkm w 5-6 letnim dieslu. Oczywiście w Aso powychodziły różne rzeczy typu całe praktycznie zawieszenie do wymiany, do tego wycieraczki przednie (koszt 350zł + jakieś dwie żarówki za prawie 200zł). Sam byłem zszokowany lekko bo wiem co sprzedaje i nie dam spbie kitu wcisnać. Kupujący był ze swoim mechanikiem, który wcześniej robił jazdę próbną i gdy zobaczył kosztorys napraw (w sumie prawie 5000zł) to nie mógł się powstrzymać od śmiechu. Rzeczywiście elementy zawieszenia wykazywały ślady zużycia ale spokojnie można było tą wymianę wykonać (i to nie wszystkich elementów) po następnych 15000-20000tys km jak stwierdził. Kupujący delikatnie znegocjował cenę i odjechał zadowolony. Po roku czasu jeszcze otrzymałem od niego smsa z życzeniami świątecznymi i podziękowaniami za tak wspaniały samochód :).

A teraz po co to pisze. Nie dlatego że jestem przeciwnikiem ASO tylko dlatego, że trzeba też umieć analizować to co tam stwierdzają. Pamiętajmy, że aso obecnie nie zarabia tyle na sprzedaży samochodów co na serwisie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpływy z serwisu to 50% ich zarobku. Marża na samochody dochodzi do 30% więc dużo. Jak sprzedadzą 10 samochodów miesięcznie plus serwis, to są niezle zarobieni, chociaż bardzo dużo pieniędzy idzie na utrzymanie tego ustrojstwa. Takie informację mam od znajomego z ASO Toyota.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie jest żadna okazja, w DE średnia cena za 520d z 2006 to około 13-15k Euro, tyle, ze za egzemplarze bezwypadkowe z przebiegami około 80-150 tys km (mobile.de).

 

Tutaj tez z wysokimi przebiegami przykłady :

 

http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/showDetails.html?id=156848393&lang=de&__lp=10&scopeId=C&sortOption.sortBy=price.consumerGrossEuro&makeModelVariant1.makeId=3500&makeModelVariant1.modelId=17&makeModelVariant1.searchInFreetext=false&makeModelVariant2.searchInFreetext=false&makeModelVariant3.searchInFreetext=false&fuels=DIESEL&minFirstRegistrationDate=2006-01-01&maxFirstRegistrationDate=2006-12-31&ambitCountry=DE&negativeFeatures=EXPORT&pageNumber=1

 

http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/showDetails.html?id=157024859&lang=de&__lp=10&scopeId=C&sortOption.sortBy=price.consumerGrossEuro&makeModelVariant1.makeId=3500&makeModelVariant1.modelId=17&makeModelVariant1.searchInFreetext=false&makeModelVariant2.searchInFreetext=false&makeModelVariant3.searchInFreetext=false&fuels=DIESEL&minFirstRegistrationDate=2006-01-01&maxFirstRegistrationDate=2006-12-31&ambitCountry=DE&negativeFeatures=EXPORT&pageNumber=1

 

http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/showDetails.html?id=155749930&lang=de&__lp=10&scopeId=C&sortOption.sortBy=price.consumerGrossEuro&makeModelVariant1.makeId=3500&makeModelVariant1.modelId=17&makeModelVariant1.searchInFreetext=false&makeModelVariant2.searchInFreetext=false&makeModelVariant3.searchInFreetext=false&fuels=DIESEL&minFirstRegistrationDate=2006-01-01&maxFirstRegistrationDate=2006-12-31&ambitCountry=DE&negativeFeatures=EXPORT&pageNumber=1

 

A ten ma co najmniej 250 tys km.

 

To jeszcze popatrz kto te auta sprzedaje.... Pierwszy z brzegu Yaqubi Automobile z Hamburga... nie wiem dlaczego ale jestem pewien że to miły Pan z kraju zwanego Turcją a auto 235kkm to miało ale w 2009roku, potem jeszcze zderzyło się z ciężarnym mamutem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to fajnie mają w tym aso toyoty. w moim teraźniejszym aso i poprzednim, ostateczna marża na aucie była kilka procent.

Mówił, że marża jest zależna od umowy podpisanej z producentem. 30% t V-max, no przez cały rok jakieś promocje, a to 10% nieraz 20% i na koniec roku jak coś zostanie, to robiąc wyprzedaż rocznika też muszą sporo opuscic i choć trochę zarobić. Ale to nie moja broszka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kupilem te bmw :D

bylem w aso i jest wszystko ok. do wymiany filtry, ringi w lewej lampie, i w sumie pare malych pierdolek.

co do przedniego zderzaka byl lekko uderzony przy 70tys. poduszki nie wystrzelily wszystko w najlepszym porzadku.

zrobilem juz nim 1000km jak narazie smiga bez zarzutu.

 

a co do przedstawionych aut z niemiec to po pierwsze sa to kombi, ktore sa okropne, po drugie duzo slabsze wyposazenie a po trzecie od turasow hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.