Skocz do zawartości

Skrzypi/trzeszczy przy włączniku świateł


fulnek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie,

 

Mam taki problem ze niestety od kilku tygodni coś trzeszczy czy skrzypi i dźwięk ten dochodzi z okolic włączniku świateł po lewej stronie deski rozdzielczej, generalnie bardo blisko kierowcy co Jessie bar died denerwuje. Co dziwne trzeszczy raczej pry wiekszych predkosciach, kiedy jedzie się z prędkością obrotowa silnika około 3000/min. Dodatkowo na nierownosciach na drodze i to niekoniecznie duzych. Przy prędkościami do około 120 km/h cisza. Próbowałem oczywiście w czasie jazdy, dociskac, odcinając, nawet walilem pięścią ale nic to, nawet na sekundę nie przestaje. Dźwięk jest taki jakby jakaś nakrętka albo inna śruba szelescila.

Mam pytanie, czy może ktoś miał coś podobnego w tym miejscu, albo wie jak się dobrać pod spod w tym miejscu? Od dołu widziałem dwie śrubki i nic wiecej (tam przy małym schowku)

Podpowiedzcie koledzy co zrobić w takim przypadku bo to bardzo mocno psuje przyjemność z jazdy tym fajnym samochodem. Nie wiem co można zrobić bez szczegółowej znajomosci budowy tego auta ;-(

Pozdrawiam,

Adam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyłączę się, ostatnio pogoniłem trochę auto bo ciągle tylko parę km dziennie po mieście robię i tak po 30km piłowania na trasie z prędkościami powyżej 100km/h zaczęło coś trzeszczeć jakby w okolicy zegarów, coś jakby dźwięk styropianu. Po wjechaniu z powrotem w miasto i przejechaniu spokojnym 2-3km uciszyło się i znikło. Walenie w deske i ruszanie kierownicą nic nie pomagało. Co może tak hałasować?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.