Skocz do zawartości

[E90] amortyzatory S704A


bar_mar

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

mam do wymiany przód/tył amortyzatory S704A (M sport suspension) jakiej firmy polecacie i jaki jest ich koszt. Prosiłbym również o namiar na serwis w Krakowie albo blisko KRK( nie ASO ) w którym już wymienialiście podzespoły tego typu.

Dziękuję za wszelkie informacje

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Własnie wytlumacie mi prosze jak jest z tym calym zawieszeniem. Z tego co się orientuje sa 3 rodzaje zawieszenia

- standardowe komfortowe

- sportowe

- m technik

Chciałbym sprecyzowac dokładnie które ja mam tylko ciężko mi powiedziec bo musze numery odpisac z amortyzatorow jak bedzie auto na podnośniku, zima nie sprzyja:)

Co do przebiegu 108tys (wylany jest jeden amortyzator z tylu i chyba jeden z przodu)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak jak piszesz - 3 rodzaje. Najłatwiej teraz zimą to sobie sprawdzisz chyba rozkodowując VIN. Zdaje się, że na forum jest ciągle topic, gdzie można poprosić o rozkodowanie. :)

 

A to standardowe, to wcale nie takie super komfortowe jest w porównaniu do innych marek, no ale za to mamy "freude am fahren". :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a to podobne informacje dostalem w ASO, powróciwszy do tematu zawieszenia (amortyzatory) wynika ze w samochodzie miedzy innymi:

P337A M SPORTS PACKAGE

S704A M SPORT SUSPENSION

 

i teraz jak kolega wspomnial ze poleca amortyzatory fm bilstein:

 

http://web1.carparts-cat.com/default.aspx?230=1&34=0,100011,100121&36=854&35=0&32=18967&14=19&10=B82C43D6822613D2E040A8C0143E652A018019&12=130

tylko jak poznac które sie ma :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

SACHS 311 407/8 bodajże.

Są to amortyzatory dostarczane na pierwszy montaż tyle że bez znaczka BMW.

Koszt ok 550pln szt.

Zazwyczaj na zamówienie.

 

Dobrą cenę ma nasz forumowy kolega Gorik79.

W równie dobrej cenie znajdziesz u niego inne części oraz oleje do BMW :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SACHS 311 407/8 bodajże.

Są to amortyzatory dostarczane na pierwszy montaż tyle że bez znaczka BMW.

 

 

tyle to ja wiem, interesuje mnie czy jest ktoś kto wymieniał amorki przód S704A i czy po wymianie przód nie poszedł do góry,

 

walcząc o każdy centymetr nie mogę sobie pozwolić na uniesienie przodu, wolę już dołożyć do gwinta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktos ma u siebie B6, B8 czy tez Sachs Performance? Chodzi mi o to, jak sie auto na takich amorach sprawuje.

Sprzedam:

1. Agregat DSC kompletny

2. HCU do DSC nowka w atrakcyjnej cenie.

3. Junctionbox control unit - sterownik sterujacy elektronika auta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.