Skocz do zawartości

320D na zime


Sebemka

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Problem mnie niejako nie dotyczy ale chyba wart jest poruszenia jako przestroga dla wszystkich przyszlych posiadaczy Bawarek.

Mianowicie przed zakupem mojego pierwszego w zyciu BMW kazdy mnie ostrzegal jaka to niby jest udreka w zime ze wzgledu na tyl naped , jest moze w tym jakis maly procent racji ale napewnie nie na taka skale jak osoby nigdy nie jezdzace to przedstawiaja. Natomiast jesli juz sie ktos zdecydowal (i napewno nie zaluje :D )to chyba stanowczo nie powinno sie nastawiac na 320D . A jedyna rzecza która daje mi tak do myslenia jest fakt ze od kiedy przyszly powazne mrozy ponad polowa wpisów i watkow na forum jest o problemach wlasnie z takowym autem.

Pozdrawiam

 

Mam nadzieje ze nikt sobie personalnie tego nie odbierze i zacznie zaraz wyzywac bo nie po to jest ten temat .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ogólnie to sam użyszkodnik jest temu winien.

 

od wielu lat mam ropniaki i zero problemów w zimę. a jak były to to zawsze była to moja winna( stare świece, słaby aku, kable do d..py, przepalony bezpiecznik itd).

 

teraz, wspomniany 320d, uszkodzony sterownik świec (INPA tak mówi), a -18 na dworze i pali od cyka.

 

samochód do zimy to trzeba przygotować, i to każdy, a nie tylko 320d.

 

/m.

[OO=( )( )=OO]

Bardzo Miły Właściciel :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie do konca doczytaliscie to co napisalem albo ja niezbyt wyraznie sie wyrazilem. Faktycznie moze jestem na forum od niedawna ale od kiedy jestem nigdy nie widzialem tyle wpisów na temat problemow z 320D jak w ostatnim tygodniu moze dwoch (kiedy faktycznie zima sie zaczela). Napewno macie racje mowiac ze najwiecej forumowiczow to diesle ale jakos miesiac temu byly tematy bardziej zroznicowane.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.