Skocz do zawartości

x5,3.0 witam


bewan

Rekomendowane odpowiedzi

hej,pierwszy raz na tym forum,godzine temu kupilem xa,no wlasnie 3 l. i juz przeczytalem ze slaby,jezdze 530ia,no i faktycznie,jest zwawsza,ale i ten x niezle wrazenie na mnie zrobil,a zony niemoglem wyprosic,taka zachwycona,w sumie uzywane auto to zawsze wieksza lun mniejsza loteria,zabacze jak bedzie,pierwsze wrazenie to wielkosc,szczegolnie w garazu,uwazam ze zadbane,maly przebieg,sprzedajacy tez maniak bmw,nastepna juz stoi pod domem,siedze i czytam forum,pozdrawiam wszystkich uzytkownikow :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Miło powitać tak optymistycznie nastawionego nowego użytkownika X-sa. :D Życzę samych dobrych wrażeń z jazdy, jak najmniej poważnych napraw napraw ,a także samych pozytywnych doświadczeń i długiego użytkowania zakupionego auta.Pozdrowienia dla żony :cool2:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Miło powitać tak optymistycznie nastawionego nowego użytkownika X-sa. :D Życzę samych dobrych wrażeń z jazdy, jak najmniej poważnych napraw napraw ,a także samych pozytywnych doświadczeń i długiego użytkowania zakupionego auta.Pozdrowienia dla żony :cool2:
dziekuje,czy moj optymizm,jest jakby nienamiejscu(tak wyczuwam)?

czy juz mam sie bac i szykowac sie na wydatki? :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego, jak można wiedzieć to powiedz ile zapłaciłeś za Xa, jaka skrzynia, jakie wyposażenie. Jestem właśnie na etapie zakupu i też myślę o 3.0i. Pzdr
witam,niewiem czy to Ci sie przyda bo niemieszkam w polsce ,kupilem auto za130000sek.w szwecji,mozna tu sprawdzic dosc miarodajnie i uwazam ze auta sa tu lepsze niz gdzie indziej ,maja male przebiegi,lepsze zawieszenia,oczywiscie mowie o tu sprzedanych,a nie sprowadzone,teraz jakos mniej sciagaja ,bo ceny z niemcami sie troche wyrownaly,co do mojej x5,to jest3.0 litra,a skrzynia automat 140000km,skora sport pakiet etc.niewiem co dodac ?acha dwoch wlascicieli,ogolnie b. zadbany,jezdzony na trasie malmo kopenhaga ,sprzedajacy jest pilotem i smiga na lotnisko w dani,jakies 20km,jak cos to zapytaj,niewiem jak ta cena odnosi sie do polskich realiow pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.