Skocz do zawartości

radio bmw professional


lysy_23

Rekomendowane odpowiedzi

Dodam że u mnie mp3 z otwartą sesją działa ale ważne jest nagranie płyty, ja robiłem jakimś pro nowym Nero i działało (zgrałem jako dane), ale płytki które kedyś nagrywałem nie chodziły, także musisz pokombinować z zapisem, u mnie jest jeszcze AUX ale to chyba nic nie zmienia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nagrać trzeba plytkę jako zwykłe dane bez kombinowania i zakończyć sesję . Będzie działać i w prof . i biznes . na 1000% . Co do AUX to mam podłączony najnowszy mp3 z kolektorem a jakość dzwięku i tak gorsza niż z mp3 . Wejście niby przydatne ale nie do końca , gdyż utwory musisz zmieniać na mp3 i nie ma żadnrgo wzmacniacza między aux i głośnikami . Lepiej nagrać płytkę mp3 CD za 35 gr. i na każdą trasę masz muzę jaką chcesz :cool2:
Domek nad najczystszym jeziorem na Mazurach - Wakacje - Święta - Ferie - Weekendy - Sylwester -http://domkinarty.spanie.pl/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie chcę zakładać nowego wątku. U mnie pojawił się niedawno problem., mianowicie jak autko stoi na mrozach, radyjko wyrzuca płytę i pokazuje błąd. Jak w środku się zagrzeje to wszystko wraca do normy i wtedy można posłuchać płyt. czy ktoś ma podobne doświadczenia. po podłączeniu komputera rowniez zapisany jest błąd radia. Problem pojawia się gdy auto postoi dłużej w temperaturze 0 stopni i więcej na minusie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety na temperaturę ujemną elektronika jest wrażliwa i to w każdym aucie . Dziś rano -32 C auto tylko pod wiatą stoi i po włożeniu kluczyka na wyświetlaczu napis ,że płyta nie może być odtwarzana i załadowany utwór . Do tego ekran zmrożony i bardzo ciemny . Po ok. 5km . auto się nagrzało i wszystko wróciło do normy . Nic na to nie poradzisz . Na płytce i elementach w radiu zbiera się taki szronik i zanim odparuje to chwilę potrwa. Mimo - 32 C autko odpaliło za pierwszym razem tylko przez jakieś 3 sek . podgrzewało świece i potem kilka obrotów rozrusznika i wioooo :cool2:
Domek nad najczystszym jeziorem na Mazurach - Wakacje - Święta - Ferie - Weekendy - Sylwester -http://domkinarty.spanie.pl/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko przez jakieś 3 sek . podgrzewało świece i potem kilka obrotów rozrusznika i wioooo :cool2:

 

Tak nawiasem kontrolka kontrolką ona zawsze tylko będzie migać, tak naprawdę świece podgrzewają komorę spokojnie przez 30s, zależnie od potrzeb. Dlatego śmieszy mnie trochę jak ludzie przekręcają kluczyk po kilka razy "grzejąc świece", jak wystarczy tylko poczekać w poz. 2...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak pisałem wcześniej nagrywać tylko w Nero jako dane i nie ma znaczenia czy cd czy dvd . Różnica tylko w ilości uworów co zrozumiałe . Filmów na dvd bez grzebania i wgrywania softu nie odpalisz.
Domek nad najczystszym jeziorem na Mazurach - Wakacje - Święta - Ferie - Weekendy - Sylwester -http://domkinarty.spanie.pl/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MP3 z płytki gra bardzo czysto, jeżeli pliki są dobrej jakości (192kb/s w górę i ogólnie czyste).

A z DVD to zaskoczony jestem, działa w radiach bez Navi też? Czy można tworzyć na płycie foldery i przełączać między nimi w radiu czy widzi jak multum utworów i trzeba lecieć normalnie po liście?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MP3 z płytki gra bardzo czysto, jeżeli pliki są dobrej jakości (192kb/s w górę i ogólnie czyste).

A z DVD to zaskoczony jestem, działa w radiach bez Navi też? Czy można tworzyć na płycie foldery i przełączać między nimi w radiu czy widzi jak multum utworów i trzeba lecieć normalnie po liście?

 

 

Właśnie sprawdziłem DVD nie działa na normalnym radiu bez navi.

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyczyna jest brak napedu dvd i odczytu mp3 . Wszystko zależy od programu w aucie i rocznika w których fukcja ta była juz dostępna . Ogólnie w autach z navi biznes i prof po nagraniu płyty cd jako dane czyta normalnie ze wszystkimi funkcjami przy każdym utworze .Ja mam 2006 a kolega 2005 z biznesem i działa bez problemu zarówno cd jak dvd .
Domek nad najczystszym jeziorem na Mazurach - Wakacje - Święta - Ferie - Weekendy - Sylwester -http://domkinarty.spanie.pl/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej nie będą działać płyty dvd w radiach bez navi.

Nie mam navi i żadna dvd nie chula.

 

Martinez77-Zobacz jaką masz działającą płytę dvd z mapami, plus czy minus, jakiej firmy.

Spróbuj kupić taką samą. Nie wszystkie płyty są takie same. Jedne działają, inne nie.

 

Jeśli jednak nagrywasz mp3 na identyczną jak mapy, to zostaje Ci spróbować nagrać z mniejszą predkością.

pozdrawiam

http://www.hostpic.org/images/75oie_1992258bREE92Wx_2_.png

Pomogę w mojej okolicy przy diagnozie,kodowaniu itp. Free of charge.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Nie rozumiem dlaczego nie działa gdyż u moich kolegów co maja E90 i E91 z prof . i biznes płytka z mojego auta działała co ich bardzo ucieszyło .

Nagrywałem w Nero 7 Ultra edition na max . predkości . Może ten program akurat pasuje dla tych napędów gdyż licencja kończy się mu w 2005 r. i aby coś w nim nagrać to muszę przestawić datę na laptopie przed czerwcem 2005r. :?:

Domek nad najczystszym jeziorem na Mazurach - Wakacje - Święta - Ferie - Weekendy - Sylwester -http://domkinarty.spanie.pl/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.