Skocz do zawartości

Kierownica, dołożenie manetek


henake

Rekomendowane odpowiedzi

  • Zasłużeni forumowicze
Troche to twalo, ale wkoncu kupilem kierownice z modelu ///m50d :cool2:

Wszystko smiga poza lopatkami, ponoc do wymiany tasma i podpiecie kabli do skrzyni

Przerabial ktos z Was ten temat, ewentualnie namiary na speca?

co prawda nie e70 ale ja w swojej wstawialem lopatki i uwazam za super sprawe i bardzo czesto korzystam z nich. Mysle ze glownie dlatego, ze w x5 z silnikiem benzynowym trzeba troszke depnac aby cos sie dzialo, a tak, lopatki, redukcja i jest bez zbytniego deptania. bardzo polecam ta modyfikacje. niestety nie wiem jak jest w e70, u siebie zakladalem, wymienialem, nie wiem jak sie to fachowo nazywa, kolko pod kierownica, od m3, w moim brakowalo dodatkowego wejscia na dwa kable. Kable bezposrednio do skrzyni. Wydaje mi sie, slyszalem, ze w e70 trzeba kable do "kolka" i do frm sie podlaczyc i zakodowac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 63
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 7 miesięcy temu...
Mniej więcej mi Henake wytłumaczył co i jak... jutro podjadę na montaż. Niestety monter nie ma softu do kodowania :( więć od razu się nie przekonam czy łopatki będą śmigać. Chyba że ktoś mi włączy to zdalnie ? Nawet powiem co trzeba zmienić, Mam Kabel D-Can ale sam nie mam softu :(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kierownice mam założoną, przyciskie i podświetlenie w niej działa. manetki niby tez podbpięte ale nie kodowane to jeszcze nie działaja(może w poniedziałek je zakoduje to sie dowiem) NIestety gorzej się sprawa ma z podgrzewaniem.... nie wiem czy ktokolwiek mi to ogarnie. Tyle sie naczytałem w internetach i nikt nigdzie nie opisał jak to zrobić w E70 , jest E53 i E90 ale E70 brak :(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, Manetki jak i podgrzewanie hula! Bardzo prosta sprawa na dłuższą metę! Nie miałem fabrycznie podgrzewania kierownicy ani łopatek a teraz mam i działa :)

Dziękuje Henake za kupę odebranych telefonów i cenne rady bez Ciebie byłoby dużo ciężej! o ile w ogóle by się udało(manetki)

Najlepsze jest to że zadzwoniłem do profesjonalnej warszawskiej firmy z tego forum zapytać o koszt takiej imprezy, wycena zwałiła mnie z nóg 1500pln i cały dzień pracy.. .

a Tu robota trwała 1,5h i w rozliczeniu wzięli mój stary pająk (taśmę) pod kierownice i nie zapłaciłem nic :) żadnych dodatkowych modułów, bezpieczników duperelów - NIc

Polecam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok czyli co kupiłeś kiero nic nie przerabiałeś nie prowadziłeś żadnych dodatkowych kabli ?? tylko montaż i kodowanie ?

Kupiłe kiere, Krzyżak ( taśme) i tyle :) chłopaki pociągnęli 2 kabelki do kostki od skrzyni biegów jak to instruował Henake oraz dociągnęli + i masę pod kierownice do grzania oraz 3 kabelek od grzania poszedł do kostki od panelu klimatyzacji, ot cała filozofa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 2 miesiące temu...
  • 5 miesięcy temu...

Witam, mam BMW x5 e70 i znalazłem ogrzewaną kierownice z łopatkami. Niestety kierownica nie ma taśmy do ogrzewania. Czy wie ktoś ile taka taśma kosztuje? Kierownica nie ma poduszki, czy moja obecna poduszka będzie pasowała do tej kierownicy? Zna może ktoś kogoś kto w okolicy Warszawy będzie w stanie zamontować taką kierownicę?

Może wiecie ile taka operacja kosztuje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...
  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
Panowie, podepnę się z trochę innym tematem. Czy po między kierownicą w BMW E70, podstawową a sport(tą z aluminiową wstawką) jest różnica w średnicy koła kierownicy i w grubości? Jakoś ta podstawowa mi nie leży :) A i w E 53 Sport była fajniejsza.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.