Skocz do zawartości

Majówka z bmw 2012 wielu chętnych ??


czesterbmw

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wiadomo juz ze tegoroczna majówka z bmw odbedzie sie 5 maja br.

wielu z was wybierze sie na tą impreze ?? bedzie to moja trzecia majówka na dwóch pozostałych bardzo mi sie podobalo mile wspomnienia i wgl :)

moze jest jakas ekipa z kujaw i pomorza??

prosiłbym o odpowiedz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałabym się czegoś więcej dowiedzieć na temat tego zlotu. Nigdy nie byłam. Czy można gdzieś poczytać o poprzednich tego typu imprezach? Czy na takim zlocie ćwiczy się jazdę z tylnym napędem na jakimś torze? Takie doświadczenia bardzo by się przydały, bo praktyka jest bezcenna. I wiedza od innych - bardziej doświadczonych.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wiadomo już ze tegoroczna majówka z bmw odbędzie się 5 maja br.

Na oficjalnej stronie Toruńskiego klubu niema podanej daty więc skąd Ty masz taka informacje że będzie 5 maja??

W zeszłym roku była pod koniec kwietnia ;)

Co do samej imprezy to faktycznie jest fajna i mam nadzieje że jej nie popsują tak jak sierpniowy zlot w zeszłym roku gdzie była kicha :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na ogólnopolskim zlocie bmw juz od kilku lat jest coraz gozej nie ma tej atmosfery co na majowce a wiary jest o ponad polowe miej wiadomo miej ludzi na takiej imprezie to gorszy klimat dlatego pewnie jeszcze kilka razy tylko bedzie ogólopolski odnosnie majówki tak jest tam tor są pokazy driftów mozna sobie pogadać z bardziej doświadczonymi kierowcami a w zeszłej majówce było nawet taxi drift co prawda troche tzrzeba bylo wybulic ale mozna bylo przejechac sie z kims takim np jak maciek polody a maszyny byly tam konkretne :)

MOD: Mógłbyś użyć interpunkcji? :duh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy

W tym roku pojadę na majówkę,z czystej ciekawości.

Chociaż byłem 4 lata temu i majówka była słaba,a rok później na lotnisku była totalną porażką.

Powierzchnia nierówna-można nogę łatwo skręcić,parkujące auta-totalna samowolka,zostałem zastawiony nawet wyjechać nie mogłem,ZERO JAKIEJKOLWIEK ORGANIZACJI bardziej przypominało to spęd niż zlot,wyścig aut na ćwierć mili i biegający między mili z równie dużą prędkością PIJANE OSZOŁOMY.No i najgorsze PYLĄCA TRAWA,zielone fruwało parę metrów w górę,całe ubranie samochód jedna wielka zieleń.Jak ktoś lubił swój samochód to szybciutko go zamykał,bo tak to czekało kompleksowe pranie tapicerki.

PO POWROCIE Z MAJÓWKI(byłem jeden dzień) DO DOMU, WIECZOREM TRAFIŁEM DO SZPITALA Z NIEWYDOLNOŚCIĄ DRÓG ODDECHOWYCH.

Dlatego przerzuciłem się na OGÓLNOPOLSKIE te sierpniowe.Jak dwa lata temu był jeszcze w miarę fajny to ten ostatni to porażka SZKODA BYŁO PIENIĘDZY (nie wiem za co ta opłata.Program nie zgadzał się w ogóle,prócz palenia gumy i kilku słabo driftujących gości nie było NIC,nawet "sexi myjni" nie było.

Ogólnie jako miejsce to Colosseum Motosport wydaje mi się miejscem o wiele lepszym jak lotnisko.

Pojadę w tym roku na majówkę,ogólnopolski to zobaczę jak będzie, ale ogólnie coraz bardziej przestaje mi się to podobać robi się coś w rodzaju "imprezy pod remizą wiejską".Jeżeli będzie tak jak ostatnio to oznajmiam wszech i wobec,że to mój ostatni zlot w Toruniu pod logo M Power Club.I przerzucę się na inny,bo to co jest oferowane to jest wręcz poniżające.

Jestem prawdziwym wielbicielem marki i nie toleruję DEBILIZMU i CHOŁOTY- oczekuję imprezy z klasą,a nie pijanych łebcunów co to pod każdym(dosłownie)krzakiem śpi lub żyga.

No sorry ale po ostatnich nazwijmy to zlotach mam coraz bardziej dość i pewnie w tym roku będzie ostatni.

Tyle ode mnie w tym temacie.

ec2Wze6.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy
jesteś MAX sztywniak cichy

Nie jestem.Tylko dziękuję za imprezę o takiej organizacji, za niemałe pieniądze nie otrzymując w zamian nic.Lepszą to zorganizuję sobie sam na działce i nie będę musiał się przyglądać na wymiotujących alkoholików i wdychać pyłu z trawy.

Co tak fajnie było jak organizator musiał przerwać wyścigi na ćwierć mili bo nie mogli poradzić sobie z pijanymi?To faktycznie sztywne nie było.

Nikomu nie bronię jechać,to jest tylko moja opinia,a z roku na rok jest coraz mniej ludzi co mnie zresztą nie dziwi.

Zastanawiam się czy nie wstąpic do BMW Kub Polska,bo ich imprezy są na dobrym poziomie.

ec2Wze6.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bylem w tamtym roku na Majowce i szczeze sie zawiodlem na tej imprezie. Pokaz mocy w jakis malych klatkach przez co nie mozna bylo nawet nigdzie sie dopchac. Jeden wielki chaos. Polowa ludzi przyszla tylko po to zeby sie nachlac i nic pozatym. Samochodow multum, a oko zawiesic mozna bylo na jednym na sto. Powiem szczeze. Jezeli naprawde lubicie takiego rodzaju imprezy to zapraszam na Toyo Drifting Cup. Jest tam na co popatrzec. Ogolnie wiele lepsze show i organizacja. Nie ma takiego spędu. W tym roku napewno sie wybiore, bo juz nie bylem ze 2 lata.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.