Skocz do zawartości

BMW E91 335d - skrzypiacy szklany dach !


Matschke

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc Wam,

 

mam 335d E91 ze szklanym dachem i zawsze mi on skrzypial, na gwarancji naprawialem dach z 7x, chwile byl spokoj i jakos z tym zylem, aczkolwiek ostatnio znowu zaczelo mi to przeszkadzac. Jeszcze do skrzypienia doszly stuki, bo przy zamknietym dachu glowna szyba dachu lekko drzy i sie tlucze, jak uchyle lub otworze dach to cisza, tylko skrzypienie zostaje.

Wiem, ze na Wiertniczej 162 w Wawie byl od lat spec, jeszcze rok temu bylem tam znajomego autem, ale jak wczoraj tam podjechalem, to ku mojemu zdziwieniu zobaczylem, ze warsztat zostal zlikwidowany :(

Dzwonilem tez p. KRzysztofa Seweryna, ale on mi powiedzial, ze raczej mi nie pomoze, bardziej potrzeba speca od szyberdachow.

I teraz moje pytanie do Was, znacie jakiegos dobrego speca w Wawie, ktory zna ten bol szklanych dachow w E91 ?

Dzieki z gory za pomoc

Pozdrawiam

Maciek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

robiłem tam i polecam, z praktyki sugeruję najpierw uzgodnić cenę a nie pytać po skończonej robocie, z opinii zauważyłem, że warsztat mocno podciąga wartość usługi jeżeli nie było wcześniej negocjacji...

było:

E87, 120d, 2004, chip: 191KM/437Nm - 2004-2007, 30 miesięcy funu z jazdy :)

E91, 320d, 2007, chip: 193KM/406Nm - 2007-2010, 30 miesięcy czołgania się z "A" do "B" :(

E90 LCI, 330d, 2010, chip: 286KM/600Nm - 2010-2013, 42 miesiące przyjemności z skromności :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

robiłem tam i polecam, z praktyki sugeruję najpierw uzgodnić cenę a nie pytać po skończonej robocie, z opinii zauważyłem, że warsztat mocno podciąga wartość usługi jeżeli nie było wcześniej negocjacji...

 

co robiłeś i ile zapłaciłeś?

sadzomiotacz pędzony gnojówką


Sprzedam swoje BMW E91 320d 163 KM 2006 390 kkm, Navi Prof., panorama, bezwypadkowe, zadbane, pewne. Info - priv

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również robiłem na Jagiellońskiej, dach skrzypiał, trzeszczał i szumiał podczas jazdy.

Panowie zrobili dobrze, wszystkie wspomniane niedogodności zniknęły, ale...

CENA!! Za WYREGULOWANIE zapłaciłem 500 pln!!!

Matsche: z tego co kojarze to chyba masz austriackie blachy... przygotuj się na zaporową cenę, wszystko bez W z przodu traktowane jest jako przejezdne... i stawka wyższa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

robiłem tam i polecam, z praktyki sugeruję najpierw uzgodnić cenę a nie pytać po skończonej robocie, z opinii zauważyłem, że warsztat mocno podciąga wartość usługi jeżeli nie było wcześniej negocjacji...

 

co robiłeś i ile zapłaciłeś?

 

pod koniec 2008r w E91 robiłem panoramę:

 

- czyszczenie z smaru zostawionego przez ASO,

- korekta ustawień szyb,

- pogrubienie uszczelek przez włożenie do środka przewodów,

 

przed zabiegiem zawsze "trzeszczało", po zabiegu nic nie trzeszczało o dźwięk wiatru przy prędkościach ~200km/h był porównywalny niezależnie czy roleta była zasunięta czy otwarta...

 

naprawa z jazdami próbnymi trwała 4-5h, robiło ją stale 2 ludzi a zapłaciłem poniżej 300zł

było:

E87, 120d, 2004, chip: 191KM/437Nm - 2004-2007, 30 miesięcy funu z jazdy :)

E91, 320d, 2007, chip: 193KM/406Nm - 2007-2010, 30 miesięcy czołgania się z "A" do "B" :(

E90 LCI, 330d, 2010, chip: 286KM/600Nm - 2010-2013, 42 miesiące przyjemności z skromności :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no niestety czasem trzeba zapłacić jak ma być zrobione dobrze. chyba wybiore sie tam na wiosne. Przez szum przy otwartej rolecie niestety jeżdze cały czas z zasuniętą.

sadzomiotacz pędzony gnojówką


Sprzedam swoje BMW E91 320d 163 KM 2006 390 kkm, Navi Prof., panorama, bezwypadkowe, zadbane, pewne. Info - priv

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Jak tam, czy naprawiłeś już swój dach, jeśli taka, jaki to teraz jest rząd wielkości, niestety, ale mam ten sam problem, powyżej 100km/h robi się w aucie nieprzyjemnie i trzeba zamykać roletę...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

jaka aktualnie cena na wiosnę 2012? standardowo, regulacja i wygłoszenie szumów. Chyba powinienem się wybrac bo najwyższy czas.

 

P.S. czy do regulacji jest potrzeba demontowania podsufitki?

sadzomiotacz pędzony gnojówką


Sprzedam swoje BMW E91 320d 163 KM 2006 390 kkm, Navi Prof., panorama, bezwypadkowe, zadbane, pewne. Info - priv

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie też robili wszystko od góry, niby nic ale jak "dłubali" to byli ubrani w miekkie ciuchy aby nie "drapnąć" auta, nic ale cieszy :cool2:

było:

E87, 120d, 2004, chip: 191KM/437Nm - 2004-2007, 30 miesięcy funu z jazdy :)

E91, 320d, 2007, chip: 193KM/406Nm - 2007-2010, 30 miesięcy czołgania się z "A" do "B" :(

E90 LCI, 330d, 2010, chip: 286KM/600Nm - 2010-2013, 42 miesiące przyjemności z skromności :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.